Skocz do zawartości

[Postac3d] Mongol


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niby nie jest (bardzo:>) źle, ale:

-nogi wydaja się prostokątne w przekroju

-fałdy- dziwacznie się układają. Chyba zbyt regularnie i gładko.

 

PS: Pokaż tego człowieczka z kamerki umieszczonej mniej wiecej na wysokosci jego głowy - czesciej tak oglądamy ludzi i chyba łatwiej bedzie cos powiedziec;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego modelingu nie będę zużywał niepotrzebnie klawiatury ;) Natomiast, tak na 1 rzut oka trochę nie pasują proporcje górnej części ciała w stosunku do dolnej - biodra, uda i łydki są za grube. pozdrawiam

p.s. acha - co on trzyma w ręku ? wał korbowy od Jelcza ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe (bajeranckie) paski :D, żyłki na dłoniach jak na sds wyszły zadziwiająco zgrabnie :), ale tak overall to zdecydowanie mniej mi się podoba niż Ola, ale może po kolei.

 

Twarz jest jakaś strasznie „standardowa”, ani mongolska ani ciekawie stylizowana, dziwnie przy tym kluskowata. Ubranie kipi detalem, ale niestety nie wygląda to na tkaninę, raczej jakby się ubrał w ciasto od pizzy.... wredne AA psuje również efekt postrzępienia, można to zwalczyć dodając detal x2 czy x3 ale czy Ci się chce? ;) Brakuje takich rzeczy jak naprężenia tkaniny od wiązania itp. Ale najbardziej daje po oczkach że zalałeś model detalem nim jeszcze formy zostały określone i poblokowane- to nie jest dobra droga. Widać to dobrze w takich miejscach jak bark, gdzie są już żyłki a biceps to bułka francuska itd. A co do tkanin to dobrze wiem że to ciężka rzecz, ale trzeba powyznaczać miejsca napięć a potem zgodnie z naturą (jeszcze zależnie od materiału) ostrzejsza na górze i schodząc rozszerzająca się etc.

 

Forma prezentacji... Hmmm, w sumie to kwestia czysto personalna, ale może jednak wrócić do ogólnie przyjętego monochromu? ;)

 

Hehe, mam nadzieje że się nie obrazisz- w końcu długo się znamy ;).

 

A zapomniałem, buty/skarpety ma też fajowe :D.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIW i POKŁONY...jaras ma racje...powinni cie odłączyc juz od tego actimela bo przeginasz z detalem , tym bardziej ze bitwa sie juz skończyła.....wiem wiem siła nałogu. :) Co do twarzy nie zgadzam sie ze nie widac mongolskich rysów..te wystające kosci policzkowe...choc oczy chyba zrobiłbym mu węższe... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mile kometarze :)

 

Gotham dzieki za komentarz :) jak zawsze trafnie, z bicepsem od jakiegos czasu, przy kazdym modelu mam klopoty za kazdym razem wychodzi "dziwnie".

Staralem sie dodawac napecia materialu ale chyba sa troche za malo widoczne wiec zajme sie tym :)

 

jeszcze raz dzieki i lece do domu bo mnie zab boli #!@%$#$#@#$@ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności