Skocz do zawartości

Scena 3D: Wędrowiec [update 17.11]


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

Klicek każda trójka wprowadza zbędne topo koncentryczne co widać na Twoim screenku w lewym górnym rogu i o to mi chodziło. Też nie chcę się kłócić, po prostu dzielę się swoimi spostrzeżeniami (dobre topo pod wysokie podpodziały to bardzo ciekawe zagadnienie).

 

Btw. Dwa trójkąty obok siebie nie podwajają ilości poly ;) powstaje stosunek 6144 do 4096 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm mi chodzilo wlasnie o ten wierzcholek jest taki sam jak wierzcholek 4 rek z boku ktore sa inaczej ulozone wzgledem innych. To ze wnosi zamieszanie to niestety zdaje sobie sprawe ale wydaje mi sie mimo wszystko ze bledow na nim nie powinno byc :)

 

Oj przydal by sie taki watek bez watpienia :)

 

Jarek model super z zabkami wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek- wyjście 3 poly 4re bocznych z jednego wierzchołka też rodzi problemy, w sumie to trudno skleić jakieś formułkowe zasady co wolno, a czego nie. Wszystko zależy od miejsca wystąpienia i zasadności danego rozwiązania.

 

W tym przypadku mówiłem o błędach bo występują w miejscach gdzie nie można sobie pozwolić na artefakty (standardowe następstwo niedopracowanego topo), oczywiście że można je tuszować, ale to zbędne utrudnienia i podcinanie sobie skrzydeł :).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lew świetny, bardzo mi się podoba, tym bardziej za jak tu czytam to Twoje początki w zbrushu, w kazdym razie szykuje się ciekawa praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany do tego żółtego nieba, jest agresywne i ściąga uwagę, żółty to dość problematyczny kolor potrafi być, jak każdy bardzo intensywny. Trochę mało też wyskakuje postać, fajnie że obniżyłeś horyzont, może spróbuj jeszcze bardziej? albo rozjaśnij trochę trawę? Jakieś drzewa czy liście jak na wczesnej wersji może nie były by złym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ kończę tą scenkę to pobawię się w archeologa ;) zrobię tylko te spodnie do końca i zamykam definitywnie ten rozdział. Lwa nie będzie w tej scenie - już ma inną lokalizację. Ciekawe kto odgadnie co to za buteleczki będą za paskiem ? ;)

spodnie1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności