Skocz do zawartości

Bitwa: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm, wybór został dokonany, ale zawsze rodzi się w głowie to "ale". Niech całe odium spadnie na moderatorów ;))) Z drugiej strony połączenie 2d i 3d w jednym konkursie wydaje mi się dobre. Biorąc po uwagę ostatnią Bitwę i niedobór prac, które można nominować (głównie w 2d), ten nadmiar i niemożnosć dogodzenia wszystkim, jest znacznie lepsza. Powodzenia w następnych konkursach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to niepodobało ale że powykłócałem sie z Biglebem przed więc nie ma co powtarzać- IMO przebieg bitwy potwierdził to co mówiłem przed rozpoczęciem że połączenie jest sztuczne i większość prac to nadal albo czyste 2d albo czyste 3d, każdy tak czy tak zostaje przy swoim. Inna rzecz że zrobiłem, ukończyłem, zawalczyłem, poległem- obowiązek wobec ojczyzny wypełniony, sumienie czyste (bo nieużywane) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za narzuconym tematem ;) zawsze to modkowie pozniej dostaja po uszach , a nie userzy ;)

 

Ale ankietka miala swoj urok :) mimo wszystko do nastepnej bitwy panowie :)

 

co do tematu to powinien byc maksymalnie prosty, zeby odrazu nasowala sie fajna pracka na mysl, a nie przemyslenia 2 godzinne z ktorych nic nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu to powinien byc maksymalnie prosty, zeby odrazu nasowala sie fajna pracka na mysl, a nie przemyslenia 2 godzinne z ktorych nic nie wychodzi :)

 

Może "goła baba"? 2 godziny powinny wystarczyc na pierwsze skojarzenia :)

 

Ale mozna zaszalec i rozwinac temat do "gola baba na motorze", "gola baba i templariusze", "gola baba czyli heca na 14 fajerków".. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "goła baba"? 2 godziny powinny wystarczyc na pierwsze skojarzenia :)

 

Ale mozna zaszalec i rozwinac temat do "gola baba na motorze", "gola baba i templariusze", "gola baba czyli heca na 14 fajerków".. itp

 

klask klask

 

smiechawa ogolnie ;) i pochwalka za czytanie ze zrozumieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tam moze z poczatku troche marudzilem na sposob rozwiazania obecnej bitwy, ale faktycznie z gory narzucony temat ma swoj urok, a dzieki zaskoczeniu pojawia sie najrozniejsza interpretacja, Jestem za ponownym narzuceniem tematu odgornie, hehe Co do ankiety to musi byc, to jest pewne, bez ankiety woboru tematu nie moze sie obejsc bo wtedy nie bedzie wiadomo jakie tematy odrazu weeliminowac aby zostal taki o ktorym nikt nie pomyslal: ] hehe, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddzielic, w rzadkich przypadkach ostatecznie autor albo jury zadecyduje do ktorego dzialu wlozyc (w koncu od czegos sa te opisy, jak sie stworzylo itp)

 

temat z zaskoczenia jest najlepszy, bo wymaga szybkiego i tworczego myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym jednak wrócić do specjalizowanej bitwy 3D, najchętniej przywitał bym w ogóle dużo większe jej specjalizowanie czyli powrót do edukacyjnego charakteru. Zapotrzebowanie na taki konkurs jest, co łatwo można zauważyć po różnych minibitwach (szczególnie game artowych).

 

Obecna bitwa była w moim odczuciu zwykłą bitwą 2D (gdzie 3D przecież nigdy nie było zabronione), takie też warto by robić tylko może po przemianowaniu na jakąś inną- trafniejszą nazwę, tak aby każdy wiedział że chodzi o konkurs na Grafikę, czyli wszelkie szkice czy modele (nie stanowiące kompozycji) są z góry skazane na niepowodzenie (po obejrzeniu przebiegu tej bitwy widać że dla wielu uczestników nie było to jasne).

 

Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za rozdzieleniem 2d i 3d.to zupelnie odmnienne sposoby tworzenia i o co innego w nich chodzi.a jak jest pomieszane to nie wiadomo w ktorym kierunku pojsc...jak Artooro ktory zrobil obraz Borisa albo Morbid Karbid z praca wypieszczona jak 3d.pozatym czuje dyskomfort jako grafik 2d konkurujac z tymi swietnymi skomplikowanymi modelami i V-rayem.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności