Skocz do zawartości

mini bitwa?


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no, ja też bym był za tym, żeby nie szaleć za bardzo z polycoutem i wielkościami tekstur - są konkursy na innych forach gdzie polycounty są bardziej "dzisiejsze", fajnie by było jakby ten konkurs na max3d.pl miał swoją specyfikę.

 

Poza tym czas - nie mam go na tyle żeby robić duże obiekty, a taki modelik w 2 dni to fajne ćwiczonko i można popracować nad szybkością swojej pracy.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję, myślę że ciekawą. Otóż trzeba by do zadanego tematu wykonać 2 modele. Jeden taki jak był, czyli 1-2k tris plus tekstura (moze większa troche :]). Drugi zaś model miałby limit np. 100 tris i mini teksturę - takie mini cudeńko. Takie ćwiczenie by było co by potrafić się znaleźc w każdej sytuacji.

 

Co wy na to? Myślę że by było zabawnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką mała propozycję jescze jedną :P

Może wydając temat minibitwy od razu będzie on wydawany w oddzielnym topicu. Każdy będzie miał tam swój jeden post na załączenie progresu lub gotowej pracy i będzie sobie go mógł edytować. Dzieki temu w jednym miejscu będą od razu wszystkie prace (miejmy nadzieje) i nie będzie problemu zkładania nowego topica, do którego wszyscy wrzucają tydzień po zakończeniu bitwy, a połowa i tak zapomina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na moje wytłumaczenie. Objektu nie otexturowałem, bo ostatni czas był dla mojego kompa bardzo pechowy.

Miałem z 3 trojany (avast sobie nie poradził) i 2 formaty c, ale nadomier tego problemy ze sprzętem więc objekt czeka na wolną chwile. Zapodam go za jakiś czas na gameart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem tej minibitwy byla ???? (byly budynki z nizej zamieszczonych konceptow z gry settlers ???? o tak??)

 

polycount max 1500 tri na obiekt

 

tekstura 512x512 (plus kolejne 512x512 na odpowiednio spec/alpha/bump/itd)

 

czas 3 marca 24:00

 

zwyciesca wybierze temat nastepnej minibitwy

 

ooo tak??

 

i tu odrazu modyfikacja ktora teraz pomyslalem zwyciesca po wybraniu nastepnego tematu zrobi sam watek taki jak podsumowanie zeby odrazu bylo wiadomo jaki temat danej bitwy i kazdy zeby odrazu mogl dawac submisje

 

chyba dobry pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że nie zmieni nic przedłużenie terminu. Niech każdy wsadzi co ma byleby miało jako taką teksturę już na sobie. Nie widzę też sensu przedłużania dalej tematu jeżeli przynajmniej 5 osób nie skończy modelu, chyba że będziemy tylko same modele robić bez textury bo to one są piętą achillesową większości startujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksturki mam gotową max w 40%, ale jestem za terminem 3/03 2400, oprócz modelowania i teksturowania powinniśmy poćwiczyć dotrzymywanie terminów, aczkolwiek jestem za demokracją więc niech większość zadecyduje....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info MINIBITWA 4 "Samolot"

 

max- 1000 trisow

tekstura- 512x512

termin końcowy- 2 kwiecień 24:00

 

Samolot ma miec: ruchome podwozie WWII ;), osobno wymodelowane lotki, klapy... (+ schowek na kanapki)

pzdr

 

edit- zapomnialem o śmigle..... (sorki Mario, namieszałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności