Skocz do zawartości

mini bitwa?


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1)yon - z neta, powinienes mnie znac rowniez jako beztalencie plastyczne ;( (kiedys sie przez to zastrzele)

2) empack jako żyri ?! on mnie nie lubi :P

3) sonda tez odpada jak dla mnie > skolujcie jakies juri PRO . moze ja zalatwie kogos mega PRO, sie pogada sie zobaczy ;)

k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja zalatwie kogos mega PRO, sie pogada sie zobaczy

 

nie bo kurt mnie nie lubi.

 

btw - z tym jury to żart był :P

 

poza tym jeżeli już jury miałoby być to na pewno nie jednoosobowe, to raz, dwa że ankieta zdała egzamin, a trzy kto to jest pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Wojtek Pazdur, moze byc ?, a ankieta dla mnie odpada bo biora w niej udzial userzy forum, a w 40% sa to debile, 40% bezmysle tlumoki i lizusy ktorzy chca tylko sie przypodobac reszcie userow, 20% reszta ( w sporej czesci game art ) no > taki jest moj punkt widzenia, do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt: no politykiem to ty chyba bys nie mogl byc ;)

 

wybierzmy sposob glosowania za pomoca okreslimy sposob oceniania forum ;)

na serio, wolalbym zyri - lepsza jakosc oceny prac - tyle ze nie zalezy mi tak bardzo, bo tu raczej chodzi o robienie obiektow dla treningu niz jakies miejsca. Wiec na ta bitwe chyba lepiej juz nie kombinowac, a jury szukac na kolejne.

 

A wogole kiedy startujemy z bitwa (czwartek, piatek, poniedzialek?) ? ile osob by sie na nia pisalo (ja tak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to obojętne, ogólnie to zgadzam się z wynikami bitwy (sam głosowałem na yona) i nie widzę tutaj żadnej niesprawiedliwości :)

 

Ocenianie przez PRO też może być, ale wtedy ludzie chyba by mniej wyluzowani podchodzili do contestu - no bo w końcu wyrabia się jakoś opinię w branży, poważna sprawa. Z drugiej strony mogło by to podnieść prestiż... więc jak mówię mi to obojętne.

 

Ja na pewno wystartuję nie wiem tylko czy znajdę czas żeby skończyć ;) No ale postaram się.

btw. mozna by na stałe ustalić po jakim czasie od skończenia jednej bitwy zaczyna się druga - byłby problem z głowy z "pasuje wam?"

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, myślę że Kurt zaliczył się do grupy- „reszta”, do statystycznych 20%.

 

Hehe w sumie to skoro co piąty user nie jest ani debilem ani tłumokiem czy lizusem tylko zalicza się do światłej reszty- jak rozumiem ludzi którzy coś robią ciekawego to... wynikałoby że jakby każdy przedstawiciel tej grupy tworzył jedną pracę raz na ->2 miesiące

 

Różnie można patrzeć na te "dane statystyczne" ;), fakt że głupio i bezpodstawnie użył agresywnych obrażających określeń... Ale co się chłopak nazbierał kopniaków i uszczypnięć to jego- więc w sumie mogę go zrozumieć.

 

 

 

A co do problemu to robił bym ankietę.... Na następny temat i zignorował wszelkie głosowania na prace- nie wiem po co wrzucać w fajną zabawę takie aspekty. No ale nie brałem udziału w poprzedniej edycji więc logicznie podchodząc- głosu nie mam. :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że kurt nie zaliczył się do tych 20%. Kurt jest forumową pochodną nietzscheańskiego ubermenscha:>

Swoją droga to zaluje ze mi nie wyszedł start w minibitwie;/ Zadeklarowałem sie jako jeden z pierwszych... Postaram sie poprawic w 2 edycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w sumie to skoro co piąty user nie jest ani debilem ani tłumokiem czy lizusem tylko zalicza się do światłej reszty- jak rozumiem ludzi którzy coś robią ciekawego to... wynikałoby że jakby każdy przedstawiciel tej grupy tworzył jedną pracę raz na ->2 miesiące

Pozdrawiam,

hahaha - to mnie rozwaliło, faktycznie stosunek ludzi zajerestrowanych do ludzi którzy faktycznie cokolwiek robia jest zatrważający :)

 

Fakt, że ankieta z jednej strony mobilizuje a z drugiej odstrasza. No ale też może weryfikować więc chyba się przydaje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotham: ale piszesz tutaj o ludziach ktorzy sa zarejestrowani na forum, czy o tych ktorzy cos tutaj pisza, badz chociaz zagladaja?

 

------------------

edit

empeck: wiem! tyle ze pewnie z tych tysiecy zarejestrowanych userow na forum zaglada (nie mowiac nawet o pisaniu tutaj czegos) dosc mala czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yon- oparłem to na znanych mi liczbach- czyli ogólnej liczbie, nie uwzględnia to nawet filtra 2 napisanych postów więc gdzie temu do wyfiltrowania osób zaglądających ;).

 

A co do ankiety to w sumie teraz było ok, kto chciał to wrzucił i tak chyba powinno być. Nic nie zmieniać i jechać z tym ;).

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie podnieciliscie ;O, ale przynajmniej sluszne wnioski zostaly wyciagniete! ja juz davno zauwazylem, ze niektorzy zamiast zapierdzielac w 3d zapierdzielaja na forum...ale to btw. jest troche

(Gotham- dzikei za zrozumienie, fakt mam troche doswiadczen :O)

i bylo wiele pytan kiedy zaczynamy, nie wiem jak was ale mnie interesuje tylko termin koncowy ;) model jest in progess

tak wiec DO ROBOTY ALL

(sie wyjasni kto nalezy do tajemniczych 20%, nieprawdaz? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to ja naleze do 80%, bo tym razem nie startuję, powiedz do jakiej części należałeś w poprzedniej odsłonie bitwy?

 

Ja Ciebie nawet rozumiem i po części masz rację, ale słowa w jakie ubrałeś problem nie pasują za bardzo do publicznego forum. Nie to że ja Ciebie nie lubię, nic do Ciebie nie mam ponadto, że drażnią mnie Twoje niektóre wypowiedzi. Dorośnij i okaż trochę szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze ksiazki dla heliona, zrobil mase gier, m.in painkillera, zalozyl wlasna firme, ktora odnosi miedzynarodowe sukcesy, obecnie jest 3cia sila w Polsce, jesli chodzi o game art to moim zdaniem jest the best w tym kraju

(kilka newsow temu byla na 1st page reklama jego ksiazki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo, dobrze widziec, ze walczy tu stala ekipa (by nie pisac stara ;) ). Troche po czasie, ale kilka moich humble spostrzezen:

 

- wygrywajacy okresla temat nastepnej pracy - (przy okazji gratki dla yon'a, sam podlizywalem sie ftorek'owi), wiec nie powinien sie pytac czy reszcie pasuje, czy tez nie, zdradzajac go tym samym przed terminem rozpoczecia bitwy (chodzi tu oczywiscie o zabawe, ale mozna ten fakt nieuczciwie wykorzystac)

 

- do fanow postaci - czy jest dla wspolczesnego mezczyzny bardziej niebezpieczna maszyna bojowa, niz przysadzista zona z patelnia w reku? ;)

 

- kurt - strasznie sie miotasz, a nie wypowiadasz - co widac chociazby w tym, ze zapomniales o calej ekipie pracujacej z Wojtkiem (z ta masa tez niezle pojechales) - przemysl to co napisal empeck

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze ksiazki dla heliona, zrobil mase gier, m.in painkillera, zalozyl wlasna firme, ktora odnosi miedzynarodowe sukcesy, obecnie jest 3cia sila w Polsce, jesli chodzi o game art to moim zdaniem jest the best w tym kraju

(kilka newsow temu byla na 1st page reklama jego ksiazki)

aha:Di chcecie powiedziec ze ten pan mialby oceniac nasze prace?! to nadczym wy sie zastanawiacie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze na priva z takimi textami panowie tio o minibitwie powinismy gadac, Kurt zastanow ze sie nad samym soba normalnie... widze ze ludzie pozaczynali juz, ale tio raczej nie problem 2-3dni nie zrobia takiej roznicy chyba, nastepnym razem jakos musimy tio ladniej rozegrac

 

co do jury: nom mysle ze jak napoczatku plebiscyt taki jaki byl wypalil puki co... a tez jak troche minibitwa stanie sie dojzalsza mozna bylo by pomyslec o jury ktore tak jak Porach powiedzial da prawdziwa konstruktywna krytyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ludzie pozaczynali juz, ale tio raczej nie problem 2-3dni nie zrobia takiej roznicy chyba, nastepnym razem jakos musimy tio ladniej rozegrac

 

2000 na obiekt, 512 na teksture - sama tekstura latwiejsza niz w postaci. To po prostu da sie zrobic zupelnym luzem w 2 tyg :) Wiec jak ktos zaczyna juz teraz to w sumie jego sprawa, najwyzej wczesniej skonczy.

 

btw. wlasnie robie 'obiekt treningowy' do bitwy ;)

 

hatred? tym razem temat ze zgloszeniami bedzie wisial od dnia rozpoczecia? tak zeby nie bylo Chrisa bis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhmmm - a może by tak zebrać to co było do tej pory mówione w tym wątku i napisać jakiś regulamin? Ja wiem że nikt tego nie lubi (regulaminu) ale przydało by się odrobinkę sformalizować bitwę - nie byłoby dezorientacji itp. Potem można poprosić o przyklejenie wątku z regulaminem i wszystko szło by dużo sprawniej, bez zgrzytów i nerwów :)

 

Co wy na to?

Przeczytałem ten wątek więc jak nikomu się nie chce to nawet ja mogę napisać te kilka punktów jeżeli nikomu się nie chce i dać do zatwierdzenia i poprawek Hatredowi i wam.

 

imo usprawniło by to całość, no ale jak wolicie odrobinkę anarchii to nie ma problemu.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - co do dyskusji o celowosci ankiety (oceniania prac) - wydaje mi sie ze jest to naprawde niezla motywacja do pracy i nagroda w postaci mozliwosci ustalenia kolejnego tematu bitwy wydaje mi sie bardzo adekwatna (bo nie chodzi tu o zuote gacie a o dobry fun)

 

co do zewnetrznego jury - mam wrazenie ze przeginacie (kurt szczegolnie przywolujac kogos z imienia i nazwiska) - przeciez z jakiej paki ktos mialby nam pomagac w taki spoosob - i jeszcze te hasua o 'profesjonalnej ocenie' - przeciez to co robimy to ma byc czysty fuun - a oceny innych forumowiczow w trakcie robienia pracy i tak sa bezcenne i naprawde bardzo czesto absolutnie trafne, a proszenie kogos zeby poswiecal swoj czas na przegladanie forum (tudziez skonczonych prac) to nietakt troche - jeszcze gdybysmy prezentowali naprawde wyjeb....ny poziom to moze owszem - ale tak - paaanowie - nie osmieszajmy sie :D hyhy

 

pozdro

 

ps. ja chyba nie zdaza na ta edycja... - pozdro i powodzenia wszystkim uczestnikom

 

ps II. nie mialem okazji pogratulowac yonowi I edycji - niniejszym czynie to tutaj wlasnie :D

 

pzodooraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie o to mi chodzilo kiedy mowilem zeby narazie nie spieszyc sie z znajdowaniem jurry, podniesiemy poziom na taki by rzeczywiscie bylo sie czym pochwalic BARDZO tio i ludzi sie skoluje narazie jak nabardziej ankieta wystarczy

 

a ja znowu przeprosze za nie uczestniczenie w bitwie :) chyba sie rpzyzwyczailiscie :) ostatnio mam ostre crunchtime'y wiec nie odrywam sie od roboty firmowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z kolei jest zupelnie obojetne jak i przez kogo to bedzie oceniane - bo dlamnie to naprawde zabawa :)

 

Mam jednak ogromna prosbe do wszystkich uczestnikow:

czy nie mozna by bylo odrobine przeciagnac terminu tej bitwy - tak sie sklada ze ten okres jest najbardziej hardcorowy na uczelni(kto studiuje ten wie) - ja przez ten tydzien i czesc tamtego zupelnie niemam czasu na nic innego jak trylkko nauke.

 

Zalezy mi na skoczeniu calego modelu(wraz z teksturami) - a jak narazie naprawde niemam czasu - bo checi sa - do piatku mam ostra jatke z poprawkami - a w czwartek 1 egzamin :)

 

mam nadzieje ze sie zlitujecie i przedluzycie termin chocby do pon (weekend bede mial juz luzny)

 

pleeeeeez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności