Skocz do zawartości

Scena 3D: Na Zachodzie Bez Zmian


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zainspirowany książką Remarque'a postanowiłem zrobić coś większego.

Jakoś nie chce mi się wziąć ołówka do ręki żeby jakiś szkic dziargnąć, więc w paru słowach:

Obraz po bitwie; francuski czołg, Renault FT17, unieruchomiony w niemieckim okopie; staranowane stanowisko karabinu MG 08 Maxim; martwa załoga karabinu; martwa załoga czogłu. Bezsens wojny.

Najważniejsza rzecz: chciałbym uzyskać taki specyficzny klimat starych, kolorowych fotografii z okresu Wielkiej Wojny (pełno ich tu:http://www.poiemadesign.com/wwi/)

Zaczołem od tego co tygryski lubią najbardziej czyli od czołgu:)

Jest ukończony w około 80%

Scena będzie raczej spora więc troche czasu minie zanim będzie skończona ale zapraszam wszystkich do komentowania:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Widze że mój WIP wzbudził wasze zainteresowanie, rad jestem.

Dzięki wszystkim za miłe słowa, dodają one niewątpliwie motywacji do dalszej pracy.

- Czołg oczywiście będzie "brudny" zastanawiam się tylko czy i jak bardzo będzie zdezelowany,

- Szkic sceny też umieszcze jak tylko znajdę w sobie dość silnej woli by wziąć do ręki ołówek:),

- Siatke postaram się umieścić jutro.

Dzięki jeszcze raza za komentarze

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedziesz z tą pracką bo fajnie się zapowiada naprawdę.... ja próbuję zrobić coś o podobnym klimacie.... taki mój luźny pomysł na animacje jak niemcy biorą w zasadzkę amerykański transport... skończyłem już prawie studebakera i zaczynam powoli willysa... może jutro też coś wrzuce... w każdym razie z teksturami będe potrzebował pomocy forumowiczów....

 

Pozdrawiam i powodzenia !!:].....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe najpierw krztałt (przekrój liny) później robisz splajna i wyciągasz kształt po splajnie(rail extrude), później twist i na koniec ją zwijasz, łatwizna tylko troche czasu trzeba poświęcić. Ja robie w LightWave ale w Maxie jest analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhemmm o żesz kutwa !! no to sobie pojechałeś dodatkami zastanawiałęm się co tak długo nic nie wrzucałęś teraz już wiem dlaczego !! w jednym słowie MISTRZOSTWO !! nic dodać nic ująć a ta lina no coż fajna :D chyba sobie zaadaptuje tutorial napisany wyżej do stworzenia czegoś podobnego do mojego STUDE hehe pozdrawiam !! i czekam na tekstury !!:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wizz - próbowałem MODO :) łopata jest w modo zrobiona:)

Badyl - dzięki mam nadzieje że z texturami poradze sobie niegorzej niż z modelem

Tores - dzięki fajnie by było zobaczyć swoją prace w złotej galerii

Kliment - hehe ty sie nie skręcaj tylko lepiej kończ pantere:)

 

Postanowiłem pokazać wam czołg troche dokładniej:) tylko uwaga plik troche waży:)

[/url]reno16000001bg.th.jpg

 

A tu mała niespodzianka od kolegi Klimenta:

renozszopa3xb.th.jpg

 

Dzięki Kliment

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności