Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Land Rover Freelander


pg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gotham: THX

 

to all: dzieki za komentarze, bardzo sie pzrydaja, powili zblizam sie do konca modelingu, pojawila sie mysl, aby wstawic do srodka silnik:)tylko ja nie mam o nich pojecia, nawet nei wiem jak wygladaja:(

 

i update - spenetrowałem go analnie:D:

 

 

free6.jpg

 

 

free7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no model jeste konkretny bez dwuch zdan , super :D szeczególowosc i wogóle :D , odoba mis ie musiales sobie zadac wiele trudu , powarznie doceniam prace i wysilek i poswiecenie z twojej storny, czekam na textury , powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki wielkie za komentarze:)

z tutkiem moze byc problem, nie wiem jak mam pokazac w zrozumialy sposob jak wymodelowalem wnetzre(???)

 

loozak, pokarz mi jakikolwiek model cg, nie bedacy dzielem, specow od hoolywodkich f/x, ktory jest idealny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, może ten był trochę bardziej pro :P [piwo] no więc pozostaje mi powiedzieć... że moja Honda jest idealna [lol2] kidding :D

P.S. Sikham, musimy przestać bo off-topic robimy i zaraz jakiś modek się zjawi i nam w prezencie ba(na)ny porozdaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och...coz moge napisac...tylko bic poklony, kolesiowi, tkory ta beeme zrobil:) na chama i bym znalaz pare elementow, ktore bym wytkna,a le przynam sie, z ebyloby to tylko i wylacznie czepianie sie, bo ten model jest rewelacyjny!!!

 

no to coz...pracuej dalej,a moze si ezblize w wersji finalnej to tej bryczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamteraz malo czasu, wiec modelowi poswiecam go jeszcze mniej:(a poza tym zstaly same detale, wiec up datow samego modelu juz raczje nie bedzie, czekajcie na final:)

 

larax: kilka postow wczesniej jest temat o tutorialu samochodu...do dziela;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model. Nie zapomnisz chyba o tarczach i klockach hamulcowych?? Na renderze ich nie widac, więc pewnie je dopiero dorobisz!!?? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się być ultra dokładny, co niektórych trochę wkurza ( hi Sikham :) ) i musiałem ci znaleźc kilka błędów/niezgodności :P

 

org.jpg

pg.jpg

 

1. nadkole nie jest idealnie zaokrąglone,

2. brakuje rowka na karoserii,

3. róg okna jest za bardzo zaokrąglony,

4. felga jest za bardzo zaokrąglona i ma za mało otworów na śruby...

 

spoko, pewnie jeszcze coś znajdę :D trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami :) co do wielkości to spójż na proporcje drzwi domu i samochodu... zakładając, że osoba przechodząca przez te drzwi jest mniej więcej ich wielkości, to prawie by się nie zmieściła do samochodu :)

no i rzeczywiście przydałoby się trochę kurzu na progach...

pozdrawiam [piwo]

P.S. jeżeli chodzi o wkomponowanie to jestem pełen podziwu, zwłaszcza po mojej nieudanej probie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności