Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

stolik porażka...

 

walnąłeś pare wątków. FW ...dawaj to do wip'a to cos poradzimy..

 

jak dla mnie mało wymagającego.. [2/10]

ta szafka Cię jeszcze ratuje..

pozdrawiam.. zyczę owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja .. szafka z tyłu jest nawet wporzo. Tak pozatym to jakim cudem zyrandol może mieć w połowie ciemne kule .. czary mary .. pozatym za nisko wisi. Okna mają za grube rameczki .. cieńsze nadają świerzość pomieszczenia. Zachęcam do dalszych prac ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mental ray powiadasz? :)

Jeśli renderujesz pomieszczenia mentalem czy innym vrayem to włączaj GI, bo bez tego słabo to wygląda.

Nie włączając GI tę samą scenę wyrenderowałbyś pewnie szybciej w scanline.

 

Także światło raczej tutaj leży.

Podobnie proporcje - słuchaj kolegów powyżej - ustaw sobie w maxie odpowiednią jednostkę, miarkę do ręki i latasz po całym mieszkaniu.

 

Modele, cóż, nie są idealne, ale mogą być.

Tekstury raczej w porządku, choć tego stolika ci nie wybaczę :)

 

Shadery też słabe - widać niewykorzystany potencjał mentala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu nie widzę cieni... jak ktoś już wyżej pisał, włącz GI i popraw proporcje, światło i model sofy, zagęść teksturkę na stole i ściągnij sobie vraya, a wszystko będzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oceniacie moją pracę jak na wiek? (mam 13 lat)

hehehe, bardzo ciekawe kryteria, może jeszcze ze wzgledu na płec ?

a tak na powaznie to duzo pracy przed tobą, ale dobrze ze początki w wieku 13lat, oby ci sie to szybko nie znudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeb. No jest tragicznie. Są dzieciaki co mają po 11 lat i wymiatają większą połowe z tego forum - widziałem jednego ostrego wymiatacza (12lat) w teamie hakerskim. Wiek nie ma znaczenia. Nie ma tu materiałów, modele tez do niczego. Proponuje robić sobie jakies pojedyncze elementy a nie brać się za takie sceny narazie. I nie pytaj o ocene znowu bo liczby 3/10 itp nie mowia co porawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scene robiłeś sam czy tez korzystałes wczesniej z jakis tutkow itp. ? Cyz tez sam z siebie "wymysliłeś" co i jak ? Jesli tak to polecam przerobić tutki na forum jesli jeszcze nie znasz angola. Zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D zajmuje się

 

łaał 2 lata i takie coś ;) Nie chce się chwalić ale mi właśnie w kwietniu minęło pół roku jak się wziąłem za 3D, a zobacz prackę.

 

Są dzieciaki co mają po 11 lat i wymiatają większą połowe z tego forum

 

HAHA To jest niezłe :D Popieram chvetiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że masz 13 lat praca jest cieńka a na tym forum to oceniamy...nikogo nie interesuje ile masz lat czy jacy są twoi rodzice...pracuj dalej i poszperaj troche na forum to sie poprawisz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności