Skocz do zawartości

Minibitwa : Scena 3D: Discworld Jaras & klicek


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Wspólnie z Jarasem, miśkiemhc i Leru postanowiliśmy się pobić. Tematem będzie świat Dysku.

Ograniczenie to postać Rincewinda i skrzyni w świecie Dysku. Co do technik to nie mam ograniczeń i tak dalej i tak dalej.

 

Wiec ja wrzucam koncept ktory przygotowalismy juz wczesniej z Jarkiem

 

-Start 10 maja !

-Termin do 10 czerwca i koniec

 

Zycze powodzenia przeciwnikom i zaznaczam ze to bitwa po znajomosci a nie walka o zlote kalesony mam nadzieje ze zabawa bedzie przednia i kazdy znas ukonczy stillka na przyzawoitym poziomie :)

 

Powodzenia chlopaki :)

 

Link do pracy przeciwnikow : klick!

 

Nasz concept (czyli nie nasz tylko koncept jest poskladany z obrazkow Kidbyego :] y0 , elo , hejka , pjontka):

 

koncept1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A to taki podział macie :) bo nie zakapowałem dopuki nie zobaczyłem tego wątku :) myslałem ze kazdy osobono - no to wam tez zycze powodzenia :) uwazajcie bo leru sie ostatnio wyrabia na tym rogerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat Dysku, Dyskworld, ale nie świat Dyskworlda. Ricewind jakiś za morderczo kilerski z facjaty, to ciapa był:) No i samobieżna, walizka ochronna z nóżkami o ile pamiętam, nie skrzynia:) a tak w ogóle to git koncept:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli się melduję na posterunku po powrocie z krótkich wakacji :) fajnie że koncept się podoba bo miałem wątpliwości - Discworld to bardziej stare zamki i baśniowe klimaty jednak postanowiliśmy wyjść troszkę w przyszłość bo taka wizja bardziej nam się spodobała. Jutro zamieszczę 1 apdejt z postępów prac na miastem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekam i zobacze jak to unowocześnianie wyjdzie, jednak świat dysku to klasyczne fantasy z przymrużeniem oka więc nie ma tam miejsca na współczesne klimaty, no ale licencja poetica, niech będzie, w końcu mowa o świecie w którym zamiast grawitacji występuje siła prawdopodobieństwa, znaczy jego brak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy to ja sie nieznam na tym calkowicie jestem zielony o ! ja sie zajmuje tylko modelowaniem postaram sie zeby bylo podobnie do coneptu chociaz troszeczke to taki plan minimum ;) na ile sie uda zrobic cos takiego zobaczymy zakladam na modeling 2 tygodnie reszta na probne rendery itp pomalowki moze jakims cudem sie wyrobimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

Gotham dzieki ze zabiles nam klina hehehehe teraz Jarek wlaczyl przemyslenia nt konceptu hmm ciekawe co z tego wyjdzie :D

 

Tak naprawde yhmmm wiecie chlopaki nie mam zielonego pojecia na temat tworczosci tego dziada co nakrecil ta ksiazke dlatego prosze o pomoc hehe :]

 

Wrzucam postac (sora nie moglem sie powstrzymac dzien wolny mialem) narazie bardzo ogolnie zrigowalem ustawilem poze i teraz bede robil detal

 

 

pos2.jpg

 

Krytyka i wszystko inne mile widziane, zrigowalem postac pochylajac ja zeby oddac nastoj jego slabosci itp z tego co udalo mi sie wywiedziec o tej postac.

 

Natespny updejt dam jak juz skoncze postac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę twarzyczka za stara i za groźna. Wbrew pozorom Rincewind jest dość młody. zmarszczki wynikają nie ze starości ale ze zmęczenia aż nazbyt często przeżywanymi przygodami, ucieczkami przed Ćwierkającymi Stworami z Piekielnych Wymiarów, spadkiem z krawędzi Dysku i takimi tam przyjemnościami. Generalnie jest to człowiek tchórzliwy, ciapowaty, zmęczon, znudzony i zrezygnowany :) Rzucany w wir przygód których osobiście iie cierpi. Asystujący mu Bagaż wykonany z Myślącej Gruszy to skrzynia o setkach małych nóżek, bardzo agresywna, pożerająca przeciwnikó żywcem ale właściciel zawsze znajdzie w niej świeżą, pachnacą bieliznę. Bagaż podąża za swym właścicielem zawsze i wszędzie, nawet jeśli mowa o innych wszechświatach. Bagaż nie ma oczu ani ust ale cały czas sprawia wrażenie że na kogoś się patrzy albo czegoś oczekuje, w zależności od nastroju :]

 

To tak w kosmicznym skrócie :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konceptu jednak nie będziemy zmieniali - zostaje taki jak jest :) trudno - jest to nasza interpretacja. Zaczynam robić miasto i całą infrastrukturę. Szukam jakichś nowatorskich rozwiązań architektonicznych :) jakby ktoś miał coś nt temat to chetnie przyjmiemy pomocną dłoń. pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zblizenie na twarz specjalnie dla Hindusa :)

Co do twarzy jeszcze nie ma na niej detalu i ogolnie nie jest dopracowana w dostateczny sposob zebym mogl cos tam jeszcze zmienic upodobnic itp

 

boh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo chlopaki :)

 

Votek thnx jeszcze postaram sie poprawic i upodobnic

 

Epeck nie wiem zawsze jest cos kosztem czegos :)) ehhh tak jak mowilem dzien powinien trwac 48 h , co do gebki to jeszcze cos z nia zrobie tak czy siak ciezko znalesc cos dobrego na googlach same obrazki 200x200 dlatego glownie wzoruje sie na tym scanie po 2gie nie znam ksiazki :/

 

Nielot007 dzieki bardzo fajnie ze Ci sie podoba siatke wrzuce troche pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spoko zajme sie tym to chyba przez glowe troszke poszerze.

 

Wrzuce jeszcze apdejt z prograsu nad postacia, mialem wrzucic gotowe ale ...

 

boh2.jpg

 

Poddetalowalem deko jeszcze pracuje duzoooooo mi zostalo do zrobienia, z glowka caly czas jeszcze zwlekam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezz - hehe jeszcze nie ale przydalo by sie :D

 

RA - Thx super ze Ci sie podoba

 

MaGuu - THX

 

Leru - Dzieki, zabieraj sie za swojego :)

 

Dirty - Dzieki bardzo :)

 

Wizz- DZieki bardzo :)

 

Chveti - no jeszcze nie jestem hehe ale przydalo by sie :) fajnie ze model sie podoba :)

 

Dzieki chlopaki bardzo sie ciesze ze sie model podoba i zostal fajnie przyjety bardzo mi milo postaram sie go bardziej dopracowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie jemy - pijemy tylko pewien napój ale nie mogę kryptoreklamy tu uskuteczniać ;) w tajemnicy Ci powiem że jest robiony na chmielu ;)

przy okazji wrzucę zaczątek lewitującej "wyspy" pod zabudowę miasta - na budynki prosze nie patrzeć jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

great job - nic więcej nie napisze bo wiadomo że nic noweog nei da sie wymyslic :) może tylko tyle że jestem dumny mając kogoś takiego za najlepszego kumpla ;) extra sie dobralisce z Jarasem - i jeden i drugi bomba !!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz- siedzieliśmy sobie spokojnie i upajaliśmy się tą sławą a tu nagle dostaliśmy w twarz rękawicą od Leru i Miśkahc - cóż było robić ? trzeba było stanąć w szranki i bronić honoru userów przed szarogęszącymi się moderatorami ;) wrzucam przy okazji lekko poprawioną wysepkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wrzucam updejt z postepu troche poprawilem to i owo, nadal sie mecze z kapeluszem qrcze jutro to rozpracuje i wroce do dlubania twarzy.

 

boh3.jpg

i renderek :

boh4.jpg

 

 

Komentarze bardzo mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabym nieco mniejszer rondo zrobił i nieco inaczej ułożone, u Ciebie jest wypukłe na całości z tego co widzę a powinno być wklęsłe, podniesione do góry tylko przy krawędzi, tak ja bym to widział. Podobnie jak na moim avatarku :) Poza tym pełen szacunek, model świetny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności