Jump to content
Sign in to follow this  
adek

Wyświetlanie załączników (obrazów) na forum ...

Recommended Posts

Witam,

Przed dokonaniem tej zmiany chciałbym poznać zdanie większości ...

Jaki sposób wyświetlania załączników, obrazów na forum preferujecie:

- stary - czyli tak jak jest w tej chwili, jeśli ktoś zamieścił obraz jest on od razu ładowany na przedlądanej stronie forum i wyświetlany od razu w miejscu w którym został dodany pomiędzy wierszami

- inny sposób to wyświetlanie załączników, obrazów jakie dodacie w formie linku np.

Załącznik: mojapraca3.jpg ... dopiero po kliknięciu ładuje się obraz.

Plusy drugiego sposobu to oczywiście zdecydowanie mniejsze obciążenie forum oraz szybsze ładowanie się stron forum. Obrazy są ładowane jeśli chcemy je zobaczyć klikając na link ...

Tutaj modemowcy lub użytkownicy słabszych łącz zauważyliby różnice :)

Proszę o Wasze głosy i sugestie ...

hmm...no trudny wybór naprawdę...bo i to i to jest dobre...ja bym wolał stary sposób bo mam stałke i szybki internet...ale jeśli chodzi o modemowców to chyba im lepiej byłoby tym nowym sposobem...a nie mógłbys dac takiej opcji w ustawieniach , aby użytkownik sam sobie wybrał??

pozdr

No coz moim zdaniem stary spodb jest lepszy.

Przeciez i tak laduje sie najepirw forum i tekst, a dopiero potem grafiki. Wsyzstko mozna przejrzec a grafiki sie w miedzyczasie zaladuja.

niestety nie da się tak zrobić ...

albo opcja pierwsza albo druga ...

Jestem za starym.... Tak jest na największych i najpopularniejszych serwisach....

I w tym momencie puszczam oko do Gothama ;)

Mi jest obojetne, bo mam stalke. Stary sposob jest wygodniejszy.

stary, n cg talk jest tak ze niektore obrazy otwiera sie przez \"nowy sposób\" fatalne nielubie tego strasznie bo potem gubie orintacje ktory obraz jest kogo.

Czy nowego sposobu nie dalo by sie zaimplementowac jako opcje w profilu osobistym?, dzieki temu kazdy by mial wybor, ja jestem za starym sposobem, ale rozumiem ze nie kazdy ma przyzwoite lacze.

ja sie już wypowiadałem...tylko chce zwrócić uwagę ze znowu nie działa ankieta :( tzn wykresy oraz % nie działaja...

pozdr

ja jestem za starym sposobem pod warunkiem, że nie znajdzie się czubek, który zalinkuje billboard w skali 1:1...

a i taka sonda nam pokaże ilu mamy modemowców :)))

pozdrawiam

PS: Gdzie podział się smiley z piwkiem?

ja też jestem za starym sposobem... btw: czemu na niektórych threedach nie można dodawać załączników ? chodzi mi naprzykład o \"na luzie\" i \"minibitwa\"

OK. Co do buziek to nie są tylko wyświetlane przy wyborze, natomiast fizycznie są tylko trzeba je wywołać np. piwko przez:

[ p i w o ] (bez spacji) :)

chyba jednak stary... dobrze by bylo gdyby bylo do wyboru, np. w skinach albo w opcjach forum czy ma byc jako link czy jako obrazek...

stary system...wkurzajace byloby troche takie klikanie miliony razy zeby zobaczyc update\'y np z bitwy...a modemowcy jak narazie na dlugie ładowanie stron chyba jeszcze nie narzekali wiec lepiej zostawić to po staremu.

ok ... widze ze zdecydowana większość jak na razie jest za starym systemem. OKI :)

Widać że wszyscy są za starym sposobem tak jak i ja to nie wygodne otwierać nowe okna żeby zobaczyć obraz, a jak jeszcze ktoś ma XP to wszystkie programy na pasku zamieniają się w jeden i wtedy wcale nie wiadomo o co chodz.

Originally posted by dymul

Widać że wszyscy są za starym sposobem tak jak i ja to nie wygodne otwierać nowe okna żeby zobaczyć obraz, a jak jeszcze ktoś ma XP to wszystkie programy na pasku zamieniają się w jeden i wtedy wcale nie wiadomo o co chodz.

zawsze można to zmienic aby było tak jak w Win98 czyli pasek obok paska :)

pozdr

skoro nie można zrobić tak, aby każdy z miał wybór w opcjach osobistych to ZDECYDOWANIE STARY :D

ja akurat jestem za nowym w domu mam slabiutkie lacze i jak otwieram wipa to zanim sie zaladuje obrazek ktorego jeszcze nie widzialem przedzieram sie przez stosy sratych,,,,

Moim zdaniem stary sposób jest wygodniejszy - mimo, że obciąża sieć i serwer dla większości użytkowników forum będzie to najwygodniejsy sposób :D

Giorgione