Skocz do zawartości

Kajko i Kokosz. Nowy zwiastun. Za darmo w kinach!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna oczekiwana filmowa wersja komiksu "Kajko i Kokosz", już pod koniec czerwca trafi do kin. Krótkometrażową animację 3D studia Virtual Magic, będzie można oglądać zupełnie za darmo, ale tylko przez dwa kolejne dni jej wyświetlania. Zapraszamy również do obejrzenia nowego zwiastuna tej produkcji.

Zwiastun- Kajko i Kokosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hc:

Multikina w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Zabrzu, Bydgoszczy i Szczecinie w godzinach od 11-tej do 14-tej będą wyświetlały, co pół godziny na specjalnie wydzielonych salach, film według scenariusza autorstwa Bartosza Wierzbięty i Janusza Sadzy oraz w reżyserii Daniela Zduńczyka i Marcina Męczkowskiego. Te samy zasady obowiązywać będą również we wrocławskim kinie Helios.

10znaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyczenie czy nie zyczenie, zasady obowiazuja tworcow wszedzie jednakowe, jesli ktos do czegos lapsko przylozyl to trzeba go umeiscic w creditsach w jakiejkolwiek postaci czy sie to komus podoba czy nie,

 

ladnie to zrobili, fajne jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie wiem chłopaki jak to dokładnie wygląda- sprawa z tymi credits`ami ale mysle ze raczej kazdego ktory był w jakims stopniu odpowiedzialny to trzeba by było jakos wymienic na koncu :]

Tak z moralnosci jak napisał z Traitor

Pozdrawiam

[+]

No panowie razem pracowali a teraz przeciwko ?! Co to sie dzieje juz ?!

No sorry ale to juz troszke smiesznie wygląda w wątku news :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wnikam w spory pomiędzy ludźmi z VM. imo jednak szkoda, że są takie konflikty pomiędzy wami Panowie, zwłaszcza patrząc na to czego udało się wam dokonać. świadczy to o niezbyt zdrowej atmosferze w jakiej się rozstaliście. A szkoda, bo sami wiecie jak często stare znajomości ułatwiają wiele rzeczy.

 

rowr: piwo? O B O W I A Z K O W O !!! :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglnie dostepna i latwa w uzyciu cenzura dziala a wiec:

podziwiam i jestem pelen zachwytu ze virtual magic mimo iz jest "zasciankowa i prowincjonalna firemka" robi takie fajne rzeczy i jest taka fajna firemka, ciesze sie ze bede mogl obejrzec za darmo film ktorego nie robilem :) chociaz kiedys snilo mi sie ze przy nim pracuje...

mam nadzieje iz ow film zaspokoi moje najsmielsze i jakze skrywane przed swiatem oczekiwania

licze ze jak juz sie troche poducze trudnej sztuki 3d bede mogl uczestniczyc w takim przedsiewzieciu.....

pozdrawiam i do zobaczenia w kinie bede siedzial w 3 rzedzie po lewej stronie i trzylam w reku wlasnorecznie wykonana postac milusia (oczywisicie nie w 3d, bo gdziez mi tam do takich rzeczy, milus jest wykonany z pluszu, zielonego)

licze na dyskusje po projekcji

pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zadna cenzura. Rozmowa zeszla zupelnie z tematu. Posty usunalem wraz z poinformowaniem osoby, która rozpoczela dyskusje i rowniez byla zdania, ze komentarze to nie jest odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko ja to rozumiem... ;)

O RANY!!!!!!!! ZSIKALEM SIE W PORTKI!!!! WIEC TO NIE BYL SEN???!!! JESTEM W NAPISACH!!!!

kurde wiecie jak usunac mocz z spodni??

ale film napewno bedzie super!!! juz widze te rozesmiane twarze doroslych z zarwanymi bokami!!!

i te przestraszone trawrze dzieci ktore boja sie kokosza w wielkim pieczonym kurczaku... ciekawe czy jest z nadzieniem jablkowym... wlasnie jest czy nie?? emocje siegna zenitu!!! juz nie moge sie doczekac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z perspektywy niezaangazowanego kolesia, ktory przeczytal skasowane posty, najbardziej w tym wszystkim zadziwia mnie absolutna nieumiejetnosc komunikowania w teamie ludzi majacych ze soba wspolpracowac. no bo jak inaczej nazwac publiczne, pewnie lekko przeterminowane wyjasnienia kto co do kogo ma i dlaczego sie zwolnil... najwyrazniej kazda firma z branzy IT/CG powinna zatrudniac psychologa-mediatora, bo widocznie ludzie zapomnieli o tym, ze szczera, bezposrednia rozmowa z reguly bardzo szybko wyjasnia wszelkie watpliwosci i ogolnie ulatwia zycie w grupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje trzy grosze.

Nie wiem czy to kompresja video czy błąd w renderze ale widac mogitanie po ciemniejszych kątach.

Nie pasują mi aktorzy.

Reszte chyba wspomniano.

 

A te pokazy to chyba znaczy że macie już dość pracy na tym, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... po czerwonym kapturku Kajko i kokosz, fajna kolej rzeczy.

Po za tym gdy byl na Max3d.pl pierwszy news o tym tworze opinie byly bardzo podzielone, sytlacja sie chyba zbytnio ne zmieni po premierze.

Ale pomysl z piwem popieram ! [uwazam to poprostu za bardzo fajny pomysl :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khe, khe, mnie od tego calego szumu i wzajemnego kopania sie po lydkach ( uzasadnionego lub nie ) bardziej interesuje kto wpadl na pomysl zeby wpuszczac film akurat w pierwszy weekend mistrzostw swiata. Zaiste swietny pomysl, ktory nagoni do kin tlumy.

 

a jeszcze a propos kopania sie po lydkach. Z jednej strony z normalnej firmy ludzie raczej grupami nie odchodza, ale z drugiej - panowie, publiczne narzekanie na poprzedniego pracodawce jest jednak ponizej pewnych standardow - przynajmniej na swiecie. Zostawcie to na rozmowy przy piwku , srodowisko jest male, wszyscy i tak wiedza co w jakiej firmie sie dzieje - gadanie o tym publicznie wali w obie strony. Nie wiadomo z kim i gdzie przyjdzie Wam pracowac za lat 5 - ludzie kursuja miedzy firmami przeciez caly czas, co z perspektywy dziada pradziada dosc dobrze widze, khe, khe.

Zasada zeby nie przeginac z publiczna krytyka jak wiele innych rzeczy przyszlo z holliluda - gdzie firmy, transfery ludzi, zwolnienia i afery sa w znacznie wiekszej skali i naprawde ma to rece i nogi.

No i last but not least. Znam troche sytuacje z drugiej reki, mysle , ze Wasz exodus byl bardzo dobra dla Was decyzja i kibicowalem temu, ale chlopaki, wytrzymaliscie jednak w VM pare lat, a to znaczy, ze czasem bywaly momenty lepsze - jadac tak mocno po prostu skreslacie pare lat wlasnego zycia. Lepszego lub gorszego - ale jednak wlasnego.

 

z dziadowskim salut

Dziadek Stal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje trzy grosze popierajace dirtiego:

 

ludzie zajmujacy sie komputerami, w tym grafika, programowaniem, porjektowaniem struktur sa jak najbardziej spolecznei neikompetentni i pilnowanie ich psychologiem jest koneiczne,

wiekszosc spotkanych w tej branzy ludzi bardziej kuma klikniecia i procedury niz miedzyluczka wymiane mysli, sa calkowicie oderwani od rzeczywistosci, to wlasnei jest specjalizacja do zycia w swiecie w ktorym mamuty nei biegaja po 2d preri :)

 

ale czy gdyby byli normalni to robiliby takie ladne kokosze w kurczakach?

przeciez nei mozna wymagac od normalnych lduzi zeby tworzyli, a kreatywnym zarzucic bycie normalnymi :)

 

brakuje mi mirmila i jego fajnego nosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna oczekiwana filmowa wersja komiksu "Kajko i Kokosz", już pod koniec czerwca trafi do kin. Jedna z osob pracujacych przy filmie nie zostala umieszczona w napisach koncowych.

Czy ten post jest na temat? Czy rownierz zostanie usuniety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. na DTM2004 puszczono zwiastun i raczej niechetnie ludzie do niego sie odnosili, jestem ciekaw dlaczego. Czy to znowu daje się we znaki polska zazdrosc? :) I to naprawde juz ludzie doszukuja sie takich pierdół aby tylko sie przyczepic.

 

Co do exodusu w teamie, przykra sprawa, najpierw ludzie lacza sie w grupe z pasji i wierzac w to co wspolnie robia a gdy przychodzi podzial kasy i zaszczytów, zaczynaja sie problemy... przykro slyszec i tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak za duzo niepotrzebnej energi nie w ta dysze idzie co trzeba...chopy

jest jak jest kazdy wie, a niesprawiedliwosc spoleczna codziennie nas dotyka...heh

ale robic swoje caly czas pieprzyc konwenanse

 

a tak ogolnie to ja tam jestem zadowolony, ze sie chce wyjsc na rynek komercyjny, a braki sie porawi w kolejnym produkcie, niech ta nasza lokomotywa filmu animowanego w koncu ruszy bo jak na razie to tylko wegla dosypujemy kurka :)

pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/kik/viewtopic.php?t=37 - Kolejny przyklad na to jaki jest Z. Na liscie plac w zakladce Modele i textury powstawial nawet osoby ktore NIC, kompletnie NIC nie wymodelowaly ani nie wytexturowaly do filmu a ktore to sa duzo wyzej przed moim nazwiskiem mimo tego, ze zrobilem naprawde sporo scenografii.

 

Brawo, widze, ze dalej jedziesz z koksem. Ciekawe czy bedzie ktos chcial pracowac u ciebie w przyszlosci...

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie komentowac, ale czuje (i chyba nie tylko ja), ze na nas te bluzgi tez chlapia. Czy naprawde uwazasz, ze wylewanie swoich zali publicznie (tutaj) cos zmieni? A poza tym dla wiekszosci z nas wybranie (jezeli juz musilibysmy) komu wierzyc polega na rzucaniu moneta.

Traitor przeczytaj comment Grandpy bo dobrze radzi. Ja jako, ze na karku tez mam niemalo ze swojej strony dodam tyle:

-czas leczy rany (naprawde), czasami lepiej odczekac, uspokoic sie i moze sie zauwazy, ze niewarto

-Traitor, tyles lat pracowal w VM, myslisz, ze nieczego sie tam nie nauczyles, ze dostalbys ta nowa prace bez doswiadczenia, ktore wyniosles z VM, ze dostalbys ta same pieniadze wtedy kiedy zaczynales, ze mialbys taki sam szacunek jak teraz (ja nie sadze, ale to juz zostawiam twojej samoocenie)

-tyle lat wytrzymaliscie razem, na pewno nie bylo to tylko zle chwile, to ze sa miedzy wami roznice to norma, czy naprawde sa takie, ze nie mozecie ich obgadac przy piwku/lunchu i rozejsc sie pogodzeni (kto wie czy nie przyjdzie wam kiedys jeszcze razem pracowac) a nie publicznie sie polewac pomyjami ?

PR i Marketing u was kuleje panowie (aczkolwiek u Traitora w mojej opinii znaaacznie bardziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sie wiecej nie wypowiadac, ale to co wyrabia przechodzi wszelkie pojecie. Nie pozwole aby Z. OKŁAMYWAŁ ludzi i czerpal z tego kozysci kosztem ludzi ktorzy tam pracowali.

 

Wyobraz sobie, ze pracowales nad filmem 2 lata, a ktos bezczelnie na koniec produkcji niszczy twoj wklad ktory wnosiles przez ten czas degradujac twoje nazwisko. Czy uwazasz, ze to jest fair? Ja osobiscie uwazam, ze trzeba z tym walczyc i jak najglosniej o tym mowic, gdyz zbyt dlugo daniel zyl na czyis koszt. Teraz jestem wolny od tej zaklamanej firmy i chetnie opowiem nie jeden watek co tam sie dzieje jezeli znajda sie zainteresowani.

 

To tyle, wiecej na tym forum nie udziele bytu swoja osoba jezeli jest to tak zle odbierane.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyb: masz racje ze relecje miedzyludzkie sa tu skopane i zaden nawet najlepszy lancz tego nie zmieni...

zastanow sie tylko dlaczego laury za wykonnana prace ma zbierac niewlasciwa osoba?? z iles tam tysiecznej widowni tylko kilka osob bedzie znalo prawde o wkladzie traitora (i nie tylko) w projekt... dlaczego??!!

a moze lepiej schowac glowe w piasek?? w koncu w haliłudzie sie tak robi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony tylko krótka piłka.. pełne poparcie dla TRAITORA!! i powiedzcie mi gdzie jesli nie na forach mają wychodzic również takie rzeczy.. poza brawami i głaskaniem po głowie.. pozdro traitor..taka rzevczywistość.. mozemy chowac to pod stół albo sensownie o tym pogadac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor - nie jest to źle odbierane, tylko zaczyna się czuć rozgoryczenie w twoich postach i to się obraca przeciwko tobie, a szkoda. Sprawa została jasno naświetlona w kilku pierwszych postach, imo Adek niepotrzebnie je skasował bo dopiero teraz zaczyna się bicie piany. Nie obrażaj się na forum bo to bez sensu zupełnie. Poprostu mów gdzie się da co zrobiłeś przy filmie, pomijając wszelakie bezpośrednie uwagi o Danielu, nie będą wtedy potrzebne.

 

Cyb - co ma wspólnego to ile pracownik się w danej firmie nauczył do ignorowania jego wkładu w produkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big ja pilem do wczesniejszych postow, triatora o tym, ze teraz to on ma dobrze a przedtem bylo be i sposobu w jaki ta konwersacje prowadzi. Jezeli chodzi o ignorowanie czyjegos wkladu to:

-a) nic na ten temat nie pisalem.

-b) calkowicie sie zgadzam z prawem autora do bycia wymienionym (sam przezywalem tego typu problemy wiec wiem o co chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząć należało by od tego jak konwersację prowadził jego dyskutant, który ma takiego dziwnego farta że każdy post który chlapnie kasuje moderator albo on sam wstawiając emotki zamiast treści. Można znaleść całą masę powodów dla których ktoś nie rezygnuje z pracy mimo że mu ona nie odpowiada, chociaż zgadzam się ze może niekoniecznie trzeba sarkać na byłego pracodawcę publicznie, niezależnie od tego jaki by faktycznie nie był. Poprostu rozumiem zdenerwowanie Traitora i nie rozumiem czemu to jemu się obrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności