Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata!!:))


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zidane haha :D rozśmieszył mnie do łez , to wyglądało jak koziołek matołek albo kradzież portfela w centrum polskiego miasta :D A co do karnych to uważam , że Francja grała dużo lepiej a karne ją skrzywdziły. Trudno.

 

zidane9ib.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda gadac :( 2 druzyna w tym roku przegrywa final ktorej kibicowalem od poczatku :/ NIe cierpie wlochow (celowo napisane z malej)...Zawsze maja takie fukse ze cze.. A co do uderzenia Zidane'a to dobrze zrobil, ten Materazzi to prze **** pewno powiedzial cos rasistowskiego na jego kolegow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja powinna wygrać, Francja grała lepiej, dla mnie Francja jest prawdziwym mistrzem, a Włuchy miały farta po prostu...

 

Zidane - strasznie mi go żal, taka wspaniała kariera a przez swój ostatni mecz zapisze się w histori futbolu jako huligan...

 

nio ale teraz przynajmniej nikt nie powie że fracuzi to same cioty :P hehehe

 

FRANCJA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt zauwazyc, trza, ze france to jednak popa mieli ale dobrze im tak za [jak stwierdził chveti] [Koziloka] Matolka Zidane, moze gadali tam o wyscigah bykow i zidane sie zbulwersowal bo moze GreenPeace? z reszta sam nie wiem :)

 

A tak serjo to łebkowi nerwy poscily, zdaza sie kazdemu ale gdzie on nauczyl sie tak glowka walic??

 

Aha no i co do samej gry hmmm... jak to uslyszalem podczas komentarzy meczu "finalu sie ne gra tylko wygrywa" prawda czy ne prawda mi sie wydaje, ze jednak prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki hooligan ? Dobrze zrobil, na jego miescu tezbym znokautowal tego makaroniarza...Zidane potrafi trzymac nerwy na wodzy wiec obelga musiala byc o podlozu rasistowskim.. Pamietam jak Aragones nazwal Henrego - "czarną kurwą" (chyba moge to pisac bezcenzury), Materazzi pewno podobnie nazwal jego kolegow. Na rasizm trzeba odpowiadac agresja, tylko to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale komentarz to byl przedni :D Najlepszy i najbardziej oklepany tekst szpaka - "blyskaja flesze" :D Mnie najbardziej i tak smieszyl Trzeciak, ktory twierdzil ze to jeden z najbardziej wyrownanych pojedynkow w historii, a potem Mielcarski jak sie podniecal Canavaro :)

 

EDIT :

RA - to jest nas dwoch ;) Ale fani azzurich nadal tego nie widza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do uderzenia Zidane'a to dobrze zrobil,

 

heh, no popatrz, kibicowałem Włochom i też uważam ze Zidane dobrze zrobił, bo inaczej moglby dalej grac i jeszcze strzeliłby gola i wtedy Włosi by przegrali :( a tak to wygrali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, panowie przez małe "w" nie potrafili poradzić sobie z Francuzami nawet gdy grali w 10 i to bez swojego najlepszego prawdopodobnie zawodnika.

Synuś, zakładamy partię polityczną, miłośnikom piwa już kiedyś się udało, to i nam się uda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiodlem sie troche na Zidanie hmmm to bylo nie w jego stylu az karpia chwycilem ostrego :)

 

A z bratem kibicowalismy wlochom tak dla fazy :) Juz na samym poczatku wkurzylem sie bardzo jak sedzia idiota pokazal jedenastke w 6 stej minucie ... juz myslalem ze zniszczyl mi mecz no idiota jeden :))

 

No i ten kto mowi ze wlochy wygraly nie zasluzenie myli sie , francja nie strzelila bramki (oprocz niesprawiedliwego karnego, w finale w 6stej minucie pozdro) powinno byc 1:0

 

"ja tu jestem k... pan sowa i mam zawsze racje" :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki hooligan ? Dobrze zrobil, na jego miescu tezbym znokautowal tego makaroniarza...Zidane potrafi trzymac nerwy na wodzy wiec obelga musiala byc o podlozu rasistowskim.. Pamietam jak Aragones nazwal Henrego - "czarną kurwą" (chyba moge to pisac bezcenzury), Materazzi pewno podobnie nazwal jego kolegow. Na rasizm trzeba odpowiadac agresja, tylko to pomaga.

Ale stary komentujesz coś co sobie sam wymyśliłeś. Czytasz z ruchu warg po włosku? No nie rób scen.

 

Co do samej Francji. Oni zasłużyli na mistrzostwo!??? Drużyna która wyczołgała się z grupy? Ta nędza którą pokazali?? Szczęście mieli Włosi? Moim zdaniem Francuzi bo grając biednie wygrywali z przeciwnikami, którzy w meczach z nimi grali jeszcze biedniej. Żaden mecz z ich udziałem nie był porywającym widowiskiem poza finałem choć do ideału jeszcze było daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób scen o jedno "przekleństwo". Czasem zachowujecie się jak dzieci "mamo a on powiedział brzydkie słowo!".

 

Co do incydentu to wolę poczekać na coś bardziej oficjalnego niż analizy brazylijskiej telewizji włoskiego języka czytanego z ruchu warg. ;) Z pewnością musiało to być coś bardzo obraźliwego i tak na prawdę nie dziwię się Zidane'owi, że nie wytrzymał. Mimo wszystko szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Remedy nie ważne czy jedno czy całe zdanie liczy się zachowanie chyba jakiś poziom można zachować a Adek regulaminu nie napisał tak dla zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy nie ważne czy jedno czy całe zdanie liczy się zachowanie chyba jakiś poziom można zachować a Adek regulaminu nie napisał tak dla zabawy

Poczułeś się urażony? Poczułeś się gorzej? Póki co zaśmiecasz wątek komentarzami nie na temat co jest pogwałceniem jednej z NAJWAŻNIEJSZYCH zasad cytowanego przez Ciebie regulaminu.

 

Odnośnie tematu. Wygrał Zidane w 112 (chyba) minucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności