Skocz do zawartości

Modele 3d : Afterfall.pl projekt


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 804
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja moge poćwiczyć.

To gdzie sie mam ustawić?

o tutaj :

 

Zainteresowane osoby prosze o kontakt: [email protected] badz bezposrednio gg: 6949428.

 

Witam. Jestem ciekaw kto namalował te dwa arty ...Całkiem fajne.

Piotr "Krężel" Kręzelewski :)

 

Gotham dzieki za wsparcie duchowe :D

 

Dzieki chlopaki fajnie ze sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek -> Mała poprawka:

pierwszy arcik - Maciej "Fragless" Łomnicki

drugi arcik - Piotr "Krężel" Kręzelewski

 

Knysha, MrKrzysiek -> ding ding thx :)

 

Wizz -> Wózek ma ok. 1050 poly, textura 512x512 + normal i spec

Co do skilla, to lowpoly też piknie ciskasz ;] Łóżeczko i studnia są boskie :) No może studnie bym troszq przybrudził :P

 

Maczuga -> Narazie wykonujemy wersje prezentacyjną dla wyższych swer, ale docelowo wszystko co tu pokazujemy idzie do Afterfall: Preludium - darmowej demonstracji naszych umiejętności.

O cenie pełnej wersji narazie nie ma co rozmawiać. Pozostaje cierpliwość i wiara w zespół.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich ktorzy wysylali do mnie PM mialem skrzynke pelna, teraz mozecie wysylac.

 

Aspenboy - Tak przydadza sie graficy 2d

Co do screenow - narazie mamy tylko rendery z maxa ktorych raczej bym nie pokazywal bo nie wygladaja tak jak by wygladaly z enginu no ale prosze kilka renderow z bunkra:

 

post-498-11553059843.jpg

post-498-11553059842.jpg

post-498-11553059841.jpg

post-498-11553059840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisty - spojrzyj pare postow wyzej o tym marudzeniu o skilach... hehe - to trza brac i robic a nie narzekac :)

 

swietnie wam idzie - super modele i w ogole klimat (fajnie ze robicie od razu ze wszystkim - czyli np. arty ktore fajowsko siedza w klimacie i daja poczuc sie 'tam' naprawde jakby :)

 

na tym widlaku - troche razi plamistosc tej zooltej farby - zbyt to 'noisowe' (np. pod tym napisem myster 50 na dole) i na tyle te dwie 'kratki' po bokach - troche tak jakby nie wpasowane porzadnie...

 

pzoopaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki o skilla sie nie bojcie zawsze jakas robota sie dla was znajdzie :) pisac i nie bidolic :D

 

A ja wrzucam updejt Chemosa tego duzego ludka duuuuuuuuuuuuzo sie zmienilo , glownie proporcje, gabaryty postaci i takie tam ;)

 

Jeszcze prawdopodobnie dojdzie troche detalu na normie chcialbym zrobic jakas fajna fakturke skorki , ale zobaczymy jak to tam dalej bedzie :)

Low poly :

zb3.jpg

Hi poly:

zb1.jpg

Normal maped :

zb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek male pytanko odnosnie postaci, jakiej jest płci? :D (JOKE)

proponował bym gdzie niegdzie przemalwoac normala w psie bo wyglada na przyklad na lopatkach jakby mu ktos ołówkiem to wydziobał za bardzo widac ze to brushowe

ps. pokazesz normala ? pleeeaaseee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh - dopieszczony ten potwor - tylko tak sie tez spytam za ardenim poniekad: po kiego mu np. normalne z paznokciami jak tego nie bedzie widac?? (ma byc izo, czy niekoniecznie??) - wiadomo ze sie przyda do demka i skreenow i w ogole... ale - to ogolne pytanie w sumie odnosnie rzezania detali tylko po to zeby byly...

 

a co do ostatniego modelu - troche posladki mi nie leza - w sensie ma skubany zaj... grube nogi - a posladki jakies takie... male i scisniete... i jeszcze tak dziwnie podciete od dolu... no nic - wiem, ze mutant i w ogole, ale jednak cos tu nie gra...

 

i jeszcze: co mu sie z gutkiem stalo?? (wiem, wiem: radiacja i te sprawy - jadra zawsze ida na pierwszy ogien... ale jednak - fajnie by bylo jednak gdyby bylo tu wiecej 'zwierzecosci' i jakiejs takiego 'serio' podejscia - bo w sumie to wlasnie wasz projekt 'zabawowy' nie bedzie tak do konca chyba... a produkcji gdzie bezplciowe laski i panowie w zbrojach z dekoltami i ogromnymi mieczami jest multum...

 

pappao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh -

i jeszcze: co mu sie z gutkiem stalo?? (wiem, wiem: radiacja i te sprawy - jadra zawsze ida na pierwszy ogien... ale jednak - fajnie by bylo jednak gdyby bylo tu wiecej 'zwierzecosci' i jakiejs takiego 'serio' podejscia - bo w sumie to wlasnie wasz projekt 'zabawowy' nie bedzie tak do konca chyba... a produkcji gdzie bezplciowe laski i panowie w zbrojach z dekoltami i ogromnymi mieczami jest multum...

tak sie teraz zastanawiam ze nie gralem nigdy w zyciu w gre gdzie koles latal by z interesem na wierzchu i szczrze mowiec nie mila bym na to ochoty, jak chyba wiekszosc spoleczenstwa (ta grajaca). czy to ma ckolwiek wspolnego z klimatem gry? jesli juz to bardzo maly wiec wydaje mi sie ze KLICEK dobrze zrobil i nie modelowal fujarki tego potworka... a to co wymodelowal to pierwsza klasa wrecz swiatowa. osobiscie nie koniecznie przepadam za tego typu potworkami i koncepcyjnie mi sie niepodoba ale to nie zmienia faktu ze to klasowa robota :-)

...jedyne co bym zmienil to elementy zbroiki kore wydaje mi sie ze byly robione z reki w ZB a chyba powinny byc wymodelowane i potraktowane ze smootha ale to chyba malo istotne bo raczej nie bedzie tego widac. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chrisik fajniej wyszlo :)

 

Ftorek dzieki , myslalem nad tym dlugo bo z poprawkami walczylem ladnych kilka godzin i szczerze mowiac ze az sie prosilo o siura z wielka zyla (lol) ale jednak chyba lepiej niech zostanie "obojniakiem" ;) Co do zbednego detalu ... tak jest on zbedny :) przyznaje sie bez bicia , ale qrcze mapa 1024 no serce sie kraja zostawiac ja niebieska jest pole do popisu to trzeba wykozystac na maxa w/g mnie a jezeli w grze nie bedzie sie tak fajnie prezentowalo to w moim portfolio napewno :D

 

Matys dzieki :)

 

Ardeni dzieki bardzo :) wiadomo na pomieszczeniach zawsze sie tnie jak moze zeby te kilka trojkatow dodac na postacie, sam do konca nie jestem do tego przekonany, ale sila wyzsza :)

 

Leru thx :)

 

Vorek thx :D

 

Andy_a mam do zrobienia jeszcze tam pare rzeczy, ale powiem Ci ze ta postac chcialbym dopiescic jeszcze troszke , napwno wroce do niej jak tylko skoncze warzniejsze zadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowy stworek - przypomina nieco bestie z resident evil. Tylko wydaje mi sie, ze tam ze zgieciem rąk na wysokości łokci jest coś nie tak... nie będzie problemów ze zginaniem? te bicepsy chyba ciut za daleko się kończą...

 

czekam na teksturke :)

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu tu takie wielkie halo o jego ptaszka :d ,a stanik nosi. I ma jakoś tak mocno ściśniętą (_|_) Czyżby mniał się czego obawiać z strony innych potworów? Bez podtekstów prosze ;) Ps Dostane wkońcu jakiś model do testów shaderów. Bo pójdę do konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki dzieki :) dodajecie mi mocy zeby nadal wytlaczac te postacie :D

 

Hatred : no z tym niekiedy jest ciezka sprawa :) najlepiej robic tak jak robimy w maxie przygotowac model low i model pod rzezbienie hi (scale factor tak samo musi byc identyko) zmapperem i wypalac poprostu projektion map :) wtedy 100 % ze nic sie nie bedzie walilo z modelem a i samo modelowanie jest bardzoooo przyjemne bo siatka nie ma trojkatow itp , zaraz zrobie taki mini tutek jak to szybko zrobic ;)

 

Wektor - thx :)

 

Baldack - Thx

 

FRODO - no mecz Adnrzeja na gg musi Ci cos dac na bank i nie idz do konkurencji ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) juz zrobilem :)

 

Btw "PAMIETAJCIE ZEBY MODEL HP NIE MIAL MAPOWANIA BO INACZEJ WSZYSTKO BEDZIE SIE SYPAC WLACZNIE ZE ZBRUSHEM"

to tak zeby przypomniec ok wrzucam stepsy co i jak :)

 

step1.jpg

 

step2.jpg

 

step3.jpg

 

step4.jpg

 

haf fan chlopaki :)

 

jak nic nie zczailiscie z tego tutka to pisac nagram wideo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności