Skocz do zawartości

Max3d.pl Community - Game tournament.


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm wiesz statsy na "ffa" nie pokazuja skilla ;) to jest oczywsite bo wiadomo jakie "skille" graja na ffa ;) pokaz scrin z klanowki z dobrym wynikiem ;D

 

tutaj scrin z klan wara z csa ;]

mam takich wiecej z powazniejszych meczy ;d

cw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcom to 5 klan w polsce ;) Nie wiem jak w innych grach ale na scenie csa duzo osob z nickami robi sobie jajka rozne ;)

 

FFA - free for all = nowicjusze.

 

Co do scrinow moge wrzucic kilka z walk z eliminacji do turniejow (pga , szczecin itp) ale to nie miejsce na to :)

 

DAWAC SONDE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1942, Battlefield Vietnam, Battlefield 2. Gram w UKFie (chociaż ostatnio na urlopie).

 

FFA nie na każdej scenie oznacza gre dla noobies. W BFach w Polsce na FFA 50% graczy to ostrzy klanowicze a reszta też nieźle wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol nie wiem jaki jest sens grac na ffa , skoro grac klanowke to calkowicie co innego niz ffa, no duuuuuuuuzo by pisac czym sie to rozni kto gral kilka razy i cos osiagnal to wie o czym mowie po 2gie nie musisz grac bosko na ffa zeby grac dobrze klanowki i wymiatac o ! tp , skill , mozg wszystko sie laczy i dlatego kocham csa zadna inna gra tego nie oferuje ;)

 

znalazlem dawne scriny z finalow kwalifikacji na lana :

 

cw1.jpg

cw2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol nie wiem jaki jest sens grac na ffa , skoro grac klanowke to calkowicie co innego niz ffa, no duuuuuuuuzo by pisac czym sie to rozni kto gral kilka razy i cos osiagnal to wie o czym mowie po 2gie nie musisz grac bosko na ffa zeby grac dobrze klanowki i wymiatac o ! tp , skill , mozg wszystko sie laczy i dlatego kocham csa zadna inna gra tego nie oferuje ;)

 

Dla mnie osobiście CS to gra która było ok 3 lata temu (bez urazy). BF jest nie mniej emocjonujący na klanówce niż na FFA z prostego względu - rozwinięty system dowodzenia/drużyny i praktycznie wymuszony system gry teamowej + wbudowany system komunikacji głosowej na poziomie drużyn/dowództwa. Tu się nie da biegać samemu i kosić kretynów lub kampić ze snajperką. O samolotach/heli/pojazdach naziemnych nawet nie wspominam bo taki dogfight na 100 metrach, między konstrukcją tamy to dopiero wyciskacz adrenaliny. CS jest praktycznie darmowy. W BFa nie zagrasz bez oryginalnej gry, a zachowując się jak na scenie CSa (chodzi mi tu głównie o dzieci neostrady) masz po krótkiej chwili bana na wszystkich polskich serwerach. To wymusza pewną kulture i odsiewa niedzielnych graczy. Tak więc wierz mi - na FFA często grają ludze z czołówki CB i wcale nie robią oszałamiających wyników. Mniemam że faktycznie w CSie potrzeba klanówki do dobrej zabawy. W BFie2 nie. A na marginesie - kto zamierza zawalczyć w QW w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol ;D w csie ffa jest caly czas na topie nie mowie ze nie jest kilka set tysiecy serwow na calym swiecie i to obala Twoje twierdzenie ze cs byl dobry 3 lata temu gram w gierke 5 lat i z miejsca Ci mowie ze caly czas mi sie podoba i przy kazdej klanowce mam radoche :)

Po 2gie cs 1.6 jest nadal grany na cplach i to obala cs:s ktory wyszedl rok czy tam 2 lata temu poprostu cs :s nie jest grywalne mimo 432432432 updejtow jakie wychodza ta gierka jest za prosta.

 

Niestety FFA to gra dla "plebsu" , nie wazne w jaka gre czy w q3 czy w coda czy w pacmana , poprostu gra klanowa rozni sie widac ze malo grales klanowek w zyciu :)

 

Dzieci neostrady sa wszedzie i tak juz zostanie tak samo jak nie wyplewisz czitow poprostu one sa byly i beda :)

 

Gralem kiedys w rtcw i enemiterrority, tacticala i wiele innych (dawno temu) i powiem tak zadne nie daje tego co cs ;) Dlugo by jeszcze wymieniac i to jest bez sensu, ale dodam jeszcze to ze cs ma najwiecej turnieji wiecej niz q3 a to o czyms swiadczy ;)

 

Ja tam nikogo nie przekonuje do grania w csa czy cos nie , kazdy niech sobie gra w co lubi ;D kiedys tez nienawidzilem csa grajac w diablo i tylko diablo az do nocki w pewnej cafe ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klanówek grałem sporo. Nie rozumie tylko czemu na podstawie CSa wyciągasz wnioski o BFie. To że, jak sam to ujołeś, na FFA siedzi na CSie plebs, nie znaczy to że gdzie indziej też tak jest. Rozumie że nie grałeś w BFy, więc tym bardziej ciężko mi zrozumieć dlaczego przenosisz swoje doświadczenia z jednej gry na inną. Jest kilka sporych różnic między CSem i jemu podobnymi oraz BFem i są to różnice obiektywne:

1) Mapy BFa mają dynamiczne rozmiary od 8x8 graczy do 32x32. Na FFA gra się najczęściej 32x32. Ciężko to porównać do gry 4x4 czy nawet 10x10. Nie mówiąc o tym że nie ma klanów dysponujących tyloma zawodnikami. Tym samym nie da się grać klanówki dla maksymalnej liczby graczy.

2)Cena i możliwość posiadania pirata. CS jest praktycznie za darmo. W BFa kto nie ma oryginału ten nie gra.

3)BF to nie infantry - tutaj spore znaczenie ma sprzęt i umiejętność jego użycia. Na klanówce praktycznie nie ma tu elementu przypadkowości - udany debiut to zniszcznie sprzętu wroga. Wyuczone otwarcie. Na FFA dzieje się o wiele więcej i ciekawiej.

4)Wymagania. Trzeba mieć niezłe łącze i komp do BFa, co uniemożliwia praktycznie gre w niego z Kafejek itp.

 

I nie przekonuje Cię bynajmniej do mojej gry, bo wiem jak rózne są ludzkie gusta - po prostu trudno mi się zgodzić z komentarzem na temat nomen-omen sceny bez jej kompletnej znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol nie rozumiesz ja mowie ze "wszedzie" czyli nie wazne w jaka gre na ffa gra plebs :)

 

co do gier to w sporo gralem ;) nie wiem skad wyciagnales wniosek ze dzieki csowi mowie ze "wszedzie" gra plebs ;)

 

Cs darmowy ? :) od kiedy ?

 

Rozwiajac moja wypowiedz wiedze ze nadal mnie nie rozumiesz ehhh nie wiem skad sie to bierze moze rzeczywiscie za malo grasz klanowek ;) nie mixow z kolesiami z ffa a klanem czyli stala ilosc graczy z ktorymi grasz codziennie ;)

 

Chodzi o to ze tak jak to jest w druzynie mozesz polegac na kolesiu np. jezeli ja patrze dzwi a za mna jest otwarta przestrzen to moj ziomal wie ze ma tam lukac zeby nikt mi na plecy z kosa nie wjechal i tak dalej i tak dalej.

To jest wlasnie tp na klanowkach do tego dochodzi myslenie itp . Na ffa poprostu biegasz tu kogos zabijesz tam cie zabija w plecy itp. No i mozesz mi mowic ze bf tego nie ma bo jest to wszedzie poprostu wchodzi koles nowicjusz na ffa i tylko nerwy tracisz

 

Co do ffa podam taki przyklad, pewnego dnia zepsul mi sie komp zainstalowalem sobie q3 (dziala nawet na rivie 2 ) wszystkie latki osp itp zainstalowane wbijam na ffa i pierwszy na 2gi serwerek znowu pierwszy mowie sobie cos tu nie gra ;D az pewnego razu wbilem przez przypadek na rozgrzewke przed klanowka i dowiedzialem sie co to znaczy q3 w wykonaniu kolesi z "ogarnietych", w ut podobnie.

 

Hynol wiem moze nad wyrost mowie gram tylko powiedzmy w dynamiczne gry ;) hehe wiem ze to sie troche rozni od batllefilda i coda,cal i innych tego typu gierek "wolniejszych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Klicek, klicek. Zrobiłem 6 miejsce w CB z klanem, grając 3 lata co 2-3 dni mecz. Więc troche się nagrałem. Najlepsze jest to że praktycznie nie ma w Polsce efektu nooba. Nawet ludzie nie grający w klanach znają się, siedzą razem na TSie, forum... Osobiście bardzo lubie na przykład Q3 i szybką rozgrywke, gdzie liczy się zgranie teamu, ubezpieczanie itd. Ale jak sam zauważyłeś BF2 jest wolniejszy o wiele i bardziej taktyczny. Pisałem że CS jest praktycznie darmowy bo nie ma skutecznych zabezpieczeń i praktycznie można grać z piratem gdzie się chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem zdecydownie za Americas Army (troche realizmu, tylko trzeba podstawowy trening przechodzić, żeby dało sie grać na większości map. No i niestety lub stety trzeba sobie zakładać konto na oficjalnej stronie gry, co uniemożliwia zmiane nicka. ) lub ET

(daaaawno nie grałem, a tytuł całkiem ciekawy... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze Lineage i zownujemy jakis serwer, ja gram na Paradise (nicki Elehaie, Eliandela, czasem Genevie) a w americas army ostatnio gralem z ludzmi z L2 wiec nicka mam Eliandel na trackerze jest jak cos :] to juz druga postac do pierwszej zapomnialem hasla a bylo na mailu nie moim i niemam kontaktu z wlascicielem byl 49 honor, teraz gonie ;)

 

http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=260590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jaki ziom, jak ty sie chwalisz ratio 3 to mozesz mi buty pastowac ;) WE WANT ET! WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!WE WANT ET!

napiszcie na gg termin plz : 7128387

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie grac? = ET - do zadnej gry nie potrzeba takiego skilla nie zapominajac o teamplayu bez ktorego nic nie da sie zrobic. mowicie CS ? nudny jak renderowanie v-reyem, BF ?- przeciez to smiech na sali, UT?- skillowe ale nie ma teamplaya no i wreszcie Q? - przeciez to tylko klasyczny DM...

 

jak zawsze nie sluchajcie KLICKA bo on sie nie zna :P nie no ale mowiac calkiem serio to jesli chodzi o teamplay to et robi cs i odwrotnie ze skillem + ET ma dynamizm o ktorym zaden gracz grajacy w CS nie ma pojecia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie grac? = ET - do zadnej gry nie potrzeba takiego skilla nie zapominajac o teamplayu bez ktorego nic nie da sie zrobic. mowicie CS ? nudny jak renderowanie v-reyem, BF ?- przeciez to smiech na sali, UT?- skillowe ale nie ma teamplaya no i wreszcie Q? - przeciez to tylko klasyczny DM...
znawca sie znalazl, no zesz w morde,

 

ja chce sobie pograc, a ze mam slabego laptopa to chodzi mi cs i ut, masz jakies kompleksy w zwiazku z grami? dla mnie liczy sie rozrywka a nie czy cos jest nudne czy nie. dobrze sie grale w ET 1 na 1 kiedys a ty narzekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem wczoraj chwile w tego ET i..... LIPA!!

ta gra jest skopana, Codename Eagle jest lepszy (mimo ze z epoki gta2), a grafika podobna:D

nawet Mortyr, Sin, czy Turok prezentuje wyzszy poziom.

dlaczego wy w to gracie? dlatego ze każdemu pujdzie? żenada

UT?- skillowe ale nie ma teamplaya

O_o pierwsze słysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem w ET...i doszedłem do wniosku, że cięzko się w to gra. Trzeba mieć umiejętnośc. To nie Quake:) W Quake grałem...i byłem całkiem dobry. W UT...też mordowałem na śmierć...a tu jednak nie tak łatwo. Na szczęcie do 19 jeszcze troche czasu jest by móc poćwiczyć. Ktoch chce zagrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz wczoraj gralem z Toba i niechcialem juz nazekac , kiedys gralem i mi sie nie podobalo wczoraj zagralem i poprostu takiej padaki to dawno nie odpalilem na commodore a co dopiero na pc ;)

 

Matys - csa zadna z gier tutejszych nie przebija niestety :(

 

Ja jestem za csem, albo ut e/w q3 ale musial bym sciagnac bo plytke gdzies zadzialem. Ew do0m3 (uklon w strone LEru) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności