Skocz do zawartości

Tablety


polon

jakiego tabletu uzywasz?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakiego tabletu uzywasz?

    • Volotio2
      12
    • Wacom PenPartner2 A7
      1
    • Pentagram Quadpen
      1
    • Pentagram O`pen XL USB
      2
    • Pentagram O`pen XXL USB
      1
    • Inny tablet w podobnie smiesznej cenie
      3
    • Inny tablet w cenie przekraczajacej wszelkie pojecie
      13


Rekomendowane odpowiedzi

jakiego tabletu uzywacie? Podobno sparo ludzi rekomenduje volotio2 ale za 2 stowki lepsze parametry maja pentagramy... i sa nieco tansze. Chcialbym byscie podzielili sie swoimi doswiadczeniami w tej dziedzinie by ktos taki jak ja, nowicjusz, nie wtopił kasy w zwykły ołowek wcisniety mu jako tablet za 5 stow..... mozna by nawet w tym miejscu pomyslec o jakiej ankiiecie , jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tam jednak radzę ci kupić sprzęt od firmy, która zajmuje się przede wszystkim tabletami, a nie od takiej, której w asortymencie brakuje już tylko wibratorów.

Sam mam 6 letniego Wacoma i dalej działa bez zarzutu.

No i to piórko bez baterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego ze jestes zadowolony to swietny tablet i to nie za maly nie za duzy :)

tez mam graphira od niedawna a przesiadlem sie z jakiegos median szajsu za 100zł i roznica jest astronomiczna mimo ze jest mniejszy to duzo lepiej sie rysoje, polecam

 

edit

zapomnialem dodac ze a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie w poniedzialek kupilem Volito2 dalem cos 219 w sklepie z gwarancja.. no na poczatku trche to A6 przeraza ale jak dla mnie dla zabawy-teksturek jest ok a jak robisz cos wiekszego to tez bez problemu tylko po prostu czesciej uzywasz przyblizania/oddalania wiec w sumie daje rade jak ktos kupuje pierwszy tablet albo w ogole nigdy nic nie rysowal to niech sie nawet nie zastanawia tylko w ciemno bierze:)

pozdrawiam

 

edit: sorki zapomnialem 2ki napisac oczywiscie albo i nie, kupielem volito2 wiec jednak 2piwa i paczke fajek jestem do przodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 z przesyłka i już mam ;-) nie mam problemu z rozdzieleniem ręki i oka ale z rysowaniem mam tj nie umiem zresztą nigdy nie umiałem ;-)

 

allegro Half-life2 to ja ;-PP

 

A6 myślałem że będzie ciut mały a tu widze że nawet za duży nie lubie machać piórkiem za bardzo mógłby być mniejszy i dokładniejszy żeby ręke oprzeć w jednym miejscu i śmigać tylko nadgarstkiem ale juz sie przyzwyczajam ;-))

 

jest naprawde spoko myślałem że będzie gorzej

 

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuszony jestem od 2ch lat na studiach rysowac!! po 4 h w tygodniu!i to jeszcze brzydka i stra modelke!:P w różowym wdzianku!:D

 

to teraz pytanie na ktore wpadlem wlasnie w tej chwili....czym sie różni Volito od Volito 2??:D:D

 

No to fikoł...przepłaciłes!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 zł oczko ;-) wiedziałem że przepłacam na samym początku ale specjanej alternetywy nie miałem

 

"czym sie różni Volito od Volito 2"

a czym sie rózni WV golf 2 od WV golfa 3

tak mi sie zdaje ;-)

 

Remedy Volotio2 komuś sie pop.. myliło ;-)

 

Bruneq a co powiesz na Wacom PenPartner2 A7 !!! to dopiero maluszek i ktoś go tutaj ma ale nie chce sie przyznać ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny tablet w podobnie smiesznej cenie

 

heh. nie kumam. mam starego Wacoma UD (rok 98-99) wersja A3 popdinany pod COM01. kiedyś kosztował on ponad 2k $ teraz około 150zł. którą więc opcje mam zaznaczyć?

 

a poza tym to lepszy mały Wacom niż wielki pentagram. wiem bo miałem. tego syfu nie radze kupowac nawet jako podstawka na kawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw

 

zauwazyliscie, ze od kupna nowego tabletu jakos bardziej chce sie rysowac i pracowac?

ja kupilem 2 tygodnie temu pierwszy tablet (Volito2) i spedzam okolo 8h dziennie na zabawie nim .... dziwne to, biorac pod uwage ze nigdy nie umialem rysowac, (chyba ze inzyniersko od przyborow)

 

polecam tez wszystkim watek w dziale hardware o tabletach:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=8805

w szczegolnosci tym ktorzy sie zastanawiaja nad kupnem ;)

 

jeszcze prosba

czy moglby ktos sprawdzc jakie czestotliwosci probkowania maja intousy i graphiery?

moj volito2 ma srednio 50Hz a od tego i przepracowania procka biora sie kanty na lukach szybko rysowanych

 

tu jest progs do tego

http://tscherwitschke.de/download/mouserate.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności