Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ju-87G2 Stuka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wydaje mi sie ze z dymem Jaccunio trohe pzresadzil!:P mi brakuje troche nastroju tej pracki.....2 dymiace samolociki lecące gdzies.... doroob moze ognie wyotowe przy lufach......jakąś akcje zaaranżuj!:) bedzie bajera aspirin

 

 

ps..... te znazcki z tego co wiem na smolotoahc to byly takie czaszki dla predatora....czyli trofea....moze zrooznicuj troche te samolociki!:) czepiam sie? tak!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps..... te znazcki z tego co wiem na smolotoahc to byly takie czaszki dla predatora....czyli trofea....moze zrooznicuj troche te samolociki!:) czepiam sie? tak!:)

 

No tu akurat te znaczki po prostu pokazują, że samolot należy do jednostek niszczycieli czołgów. A co do ognia z lufy, myślałem nad tym, ale w końcu doszedłem do wniosku, że to może być za dużo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...fajne fajne ale za bardzo widac ze samoloty sa powielone- moglbys choc obrocic inaczej kolpak smigla w ktorejs maszynie :) -wiem ze niemcy potrafili ladnie ladac synchronicznie ale zeby zgrac obrot kolpaka... ;) - ogolnie bym na drogi samolot dal nieco zmieniona wer. textury (np symbole zwyciestw itp) - ogolnie Ju 87 G2 to byl niszczyciel czolgow (postrach na froncie wschodnim- bodajze Hans Urlich Rudel byl naprawde dobrym wymiataczem) i tak sobie pomyslalem ze mozna by pokazac te maszyny na polowaniu - np jakis dymiacy wrak T 34 nad ktorym przelatuja samoloty :) ...ale tak czy owak jest nice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności