Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Baba Jaga"


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość George82

noga powinna stanowic jednosc z chatka moim zdaniem, u Ciebie noga budynek tylko "oplata"...

 

Jak na razie swietna robota...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

KacperSpala -> dzieki, chodzi Ci o taka powyginaną rurke ze stożkowym daszkiem?

KLICEK -> dzieki

George82 ->fakt, wlasnie nad tym siedze...

chatka_9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentsy.

George82 -> coś podobnego pewnie, moze troche ciemniej bedzie w finale.

KacperSpala -> komin narazie nieruszony, ale chyba tradycyjny (znaczy sie prostokotny) bedzie

Eden-3d -> fajny pomysl, moze i bedzie z komina wychodziła

Pionier -> no jak Ty mówisz ze bedzie dobrze to aż chce się pracować :)

 

tymczasem updejt ale bardzo roboczy, w fotoszopie pojechany troche. Eksperymentyje z drzewkami, obecne to z maxa oryginalne ze zmienionymi materialami (liście się mi posypały, znaczy się maska do liści). Ale coś drętwe mi wychodzą. Własnie sciagnalem tree makera zobacze jak sie z nim pracuje.

 

aha, płot badziewny, wiem wiem, zmienie albo w ogóle wyrzuce

 

chatka_20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi sie wydaje, albo cos z perspektywa nie tak. moze to przez obrot domku?

miło byłoby zobaczyć jakieś "kosmiczne" światło padające na drzewo z niewidocznej strony domu, eksperymenty baby jagi itp. ;]

jeśli dodawałbyś trawę, to coraz ciemniejszą i bardziej wyblakłą, im bliżej domu

 

nic to, i tak mi się niezwykle podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bym kompozycje przemyslal, co prawda nie wiem gdzie bedzie baba jaga itd ale cos tu do konca nie gra, napewno idziesz w dobrym kierunku, bez watpienia :) to bedzie scena w nocy (styl jak w filmie 'gnijaca panna mloda" mozna by bardzo fajnie zagrac swiatelkami hm?) czy dzienna?

 

drzewka tak ladnie wystrzelone w gore ze az sie prosi o wiecej miejsca na gorze, hm sam nie wiem, wydaje mi sie takie scisniete to wszystko poki co...

 

czekam na kolejne updaty!

 

dzobrze jest, tak trzymaj !

 

Pionierek :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

KacperSpala -> dziekufka

Avenger -> mozliwe ze coś z perspektywa jest nie tak, wlasciwe to zalezalo mi na ujecie pokazujacym jak najwiecej domku i drzew zeby zobaczyc jak wychodzi to wszystko. Finalnie na pewno bedzie inaczej. Trafka bedzie, jeszcze pewnie galezie, kamienie, pniaki.

Pionier -> zrobie jak mowisz, gnijącej niestety nie pamiętam za bardzo (oprócz tego starego trupika co miedzy światami przenosił głównych bohaterów :)), trzeba będzie oglądnąć jeszcze raz, moze coś się podpatrzy. scena bedzie chyba na pograniczu dnia i nocy. Podoba mi się jak niebo na horyzoncie robi sie takie różowe :)

a, dodalem troche pikseli z góry, lepiej tak?

chatka_21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo ciutke lepiej ale mnie sie nie sluchaj bo nawet w pierwszej 3 nie bedziesz hehe :D zaraz klade sie spac wiec moze to glupie ale ... skoro drzewo na ktorym jest domek baba jagi jest takie wykrecone to czemu inne drzewa sa 'normalne' nigdy nie zwracalem na to uwagi w bajkach ale teraz to mi sie dziwne wydalo :) gadam glupoty?

 

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Arkadian -> tez jestem ciekaw

RK -> hmm, muszę poszukać bo nie wiem jak wygladała.

Pionier ->bo to drzewo to kurza łapka, znacy się noga kury :)

 

dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przejdziesz przez eliminacje jak miecz swietlyne przez masło :P

 

bym sie mogl przyczepic troche pikselozy na koncowkach galezi drzew, ale to pewnie zniknie w finalnym renderze (teraz pewnei tak specjalnie jest, zeby czas renderingu zmienjszyc?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o plotek to ja wiem co jest nie tak:D..chyba:)

Jak na niego sie patrzy to wydaje sie jakby "stal" na ziemi a sztachety powinny byc wbite w ziemie lub inaczej, slupki przewaznie sa powbijane w ziemie a deseczki sa poprzybijane do dlugich poprzeczych belek:D jeee Maqs znawca płotow cie poratowal oO

Ladnie to wyglada i zaczyna byc klimatycznie, Powodzenia w dalszej pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki panowie, co do płotka to Maqs pewnie masz racje, no a poza tym słaby jest bo jakieś te sztachety równe i cieniutkie, takie wykałaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to to :) Modele proste aczkolwiek ciekawe i dobrze wykonane ;)

A oświetlenie zajefajne! Ogólnie pracka bardzo, bardzo mi się podoba.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialna sprawa.. ja bym jeszcze tam widział kruki krążace nad domkiem, albo siedzące na szczycie dachu, super super super super i w ogóle pokłony itd. jak tylko się dowiem jak można głosować w bitwie ;p domek baby Jagi nr 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentsy! Co do chaty to jeszcze pewno sie troche zmieni, nad piórami myślałem ale nie wiem czy coś mi z tego wyjdzie. Te kruki krążące nad chatą albo siedzące na dachu postaram sie zrobic, na pewno dodałyby klimatu. narazie jednak nie wiem co z samą jagą, nie dość ze jej jeszcze nie ruszyłem to nawet nie wiem jak ma wygladac i co robić :(, byłbym wdzieczny za wszelkie sugestie. Tymczasem chatki cd, tzn teksturki.

chatka_34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentarze, Jaras, Towoja propozycja co do płotka jest super, ale chyba jakos inaczej to rozwiaze. no na poewno nie zostawie tego. Narazie robie kruka na szybko coby zobaczyc jak na dachu bedzie wygladal. dzisiaj jeszcze wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by jednego kruka zrobic, ale takiego big, na tym daszku nad pentagramem.Jeszcze moze komentarz do wersji Jarasa; troche za duzo tego. Wprowadzaja zamet, zaslaniaja ta nozke i nie wiadomo na czym sie skupic, czy na tyck krzakach czy na gorze. Ale to tylko moje wypaczone gusta :P

 

aaa i jeszcze jedno, mozna troche zaszales i zrobic "baba jaga: prawdziwa historia", gdzie moze by wisialy dwa szkielety po obu stronach drzwi i podpisane na gorze: JAS i MALGOSIA :P hehe, pewnie przesadzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności