Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Chuck Norris - The Legend of Roundhouse Kick"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za sugestie :*.

chuck59ia3.jpg

A teraz kilka anonsów do mistrzów mental raya :*

adin: Jakie ustawić opcje GI, ażeby było szybko i ładnie? To co dałem liczyło się 22 minuty więc nie spełnia warunków :p

dwa: Jakich świateł użyć by zasymulować światło wpadające z zewnątrz przez te wszystkie dziwne szybki? Obecne oświetlenie do wymiany...

tri: Jakiego typu materiałów używać w mentalu? Teraz wszystkie to raytrace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, witam, uzekl mnie struj kolesia gryzacego glebe, hehe niech zdycha zlamas: ]

jesli chodzi o sprawy techniczne to spodnie mu z dupska spadaja, i z tego wzgledu powstaja pytania, czy to dlatego ze:

1. nawalil w pory i sila bezwladnosci zrywa z niego ten oldschoolowy spodzień

2. a moze pekla mu super elastyczna i fajowa brokatowa gumeczka o zapachu truskawek?

 

(PS mowimy o gumce od spodni ma sie rozumiec : p

hehe

pozdrawiam, hala spoko ale prosilbym ja z jakims klimatycznym oswietleniem: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta raczej twoj nowy avatar wladco kielbasy, a te portki to popraw a nie tylko buzi wszystkim dajesz, czemu woda jest kanciasta?? tekstora sufitu tego hangaru jest nudna, powtarzalna i dziwnie nalozona (moze to tylko te paskudne oswietlenie psuje efekt) popraw niedociagniecia bo robi sie ich coraz wiecej, Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, poprawi się jak już wszystko ustawię i będzie elo 3 2 0.

A teraz pytania do wszytkich poza mistrzami mental raya:

1: Jakie ustawić opcje GI, ażeby było szybko i ładnie? To co dałem liczyło się 22 minuty i jest brzydkie więc nie spełnia warunków

2: Jakich świateł użyć by zasymulować światło wpadające z zewnątrz przez te wszystkie dziwne szybki? Obecne oświetlenie do wymiany...

3: Jakiego typu materiałów używać w mentalu? Teraz wszystkie to raytrace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim dałabym miękksze cienie na ziemi (shadow map albo area, albo coś mentalowskiego), ale takie ostre dziwnie się prezentuje. nie znam się niestety na mentalu.

 

i chamfer na kanty belek dachowych i słupów.

 

koszulka tego pana nie ma szwów i jest jakby za cieńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Kiedyś Ty zdążył to otoczenie udłubać ?

 

Trochę dziwnie wyglądają "cienie" okien bez kratek- no i pewnie fajnie byłoby na dole dać ciut ciemniej. Twoja scena- wiesz co robisz sam, nie ma co za dużo marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności