Skocz do zawartości

Pojazd 3D: K5 Leopold(model skończony)


Bombel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to.......... ehm ehm....:P

Postanowiłem w końcu skończyć to cacko,właśnie zaczęły mi się ferie i myślę że w te 2 tygodnie zdążę chociaż wymodelować całość.

Wagony są już skończone:

K5_012.JPG.xs.jpg

K5_013.JPG.xs.jpg

K5_014.JPG.xs.jpg

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, korzystasz z jakichś blueprintów, czy jedziesz z głowy + jakieś referki? Dla mnie wygląda to jak modeling z blueprintów, nie widziałem nigdy takich szczegółów "z głowy". Bardzo ładnie się model zapowiadał i taki też będzie. Kończ to chłopie, kończ i bierz się za tekstury:> W ferię się wyrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Leopold, super modelujesz!!! Ciekaw jestem jakie będzie przeznaczenie tego modelu - obraz, animacja? W każdym razie super!!! Też szykuję się do modelowania pociągu, właściwie lokomotywy (mojej ulubionej - NYC Hudson 4-6-4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to up ,przez ostatnie dni się opierdzialałem ,ale od wczoraj wziąłem się za robotę:) To park amunicyjny jest czy jakoś tak, brakuje jeszcze dźwigu,wózka i szyn na górze.

K5_015.JPG.xs.jpg

K5_016.JPG.xs.jpg

K5_017.JPG.xs.jpg

..:: 3D XTREME ::.., ferni dzięki:)

Gedeon Mam tylko rzut od boku i to słabej jakości, zrobiłem na jego podstawie tylko kilka boxów żeby uchwycić proporcje:) mam też mase fotek i z nich robie detale.

peter_fFajnie że Ci się podoba,nie wiem jeszcze co z tym zrobie ale najprawdopodobniej będzie still jakiś bo żeby to zaanimować to przydałaby się jakaś renderfarma ;]

GavreelSpróbuj przeglądnąć jakąś inną przeglądarką,inni nie mają takiego problemu więc myślę że to od twojej strony coś nawaliło.

SoAd może trodno uwierzyć ale ma to jakieś 150 000 poly obecnie, z tym że renderują się jakieś 3 miliony:D,dzięki za komentarz:)

Pozdrawiam.

Ps.w życiu takiego długiego posta nie napisałem ;) ,aha i komentujcie jak Wam się chce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żeszzzzzzki... ziemne! Ciary mnie przeszły, i to dosłownie :D Mogłeś nie wstawiać bo mało co zawału dostałem! Nie no, szczegół mógłby powalić nawet dorodne bawoły. To będzie mój czarny koń, a jak spartolisz sprawę to znajdziesz się na mojej czarnej liście.

Powodzenia...

 

PS. Dzięki, za wstawke na imageshacka specjalnie dla mnie :) A tak na marginesie chciałem Leopolda w speed sesji modelować ale czasu nie mam za wiele i na zbieraniu referek się skończyło :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taki mini up ,to to co udało mi się zrobić wczoraj wieczorem + dzisiaj rano, lufa i wszystkie dziwne mechanizmy z nią związane, robiłem tylko ze zdjęć plastikowych modeli więc może odbiegać od oryginału i to znacznie:) Jeszcze nie ma wszystkich detali,ale sie robią:p

k5018hz7.th.jpg

k5019pl1.th.jpg

Gavreelfajnie sie czyta takie komentarze,dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasasasasa... mniam armatka, mniam... a teraz już możesz się przyznać że pracujesz w fabryce takowych pojazdów i że coś wisi w powietrzu :P Pewno sami konstruktorzy, patrząc na twoją robotę by się ździwili ile szczegółów ma ta maszyna.

 

Respect!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k modeluje w modo,wcześniej w Lightwave i to w nim powstała część leosia, ale potem sie przesiadłem na modo:)

W następnym upie model już pewnie będzie skończony, a póki co takie coś wrzucam:)

K5_021.JPG.xs.jpg

I siateczki,mało widać, jak ktoś chce to niech napisze jakiej części chciałby zobaczyć siatke to wrzuce:)

wire3.jpg.xs.jpg

wire1.jpg.xs.jpg

wire2.jpg.xs.jpg

wire4.jpg.xs.jpg

Pozdrawiam:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gavreel no miałem wrzucić na imageshack,ale cały dzień nie działa,jak chce coś zuploadować to mnie wywala bo serwer przeciążony :[ nie mam pojęcia dlaczego nie wyświatla Ci obrazków z xs.to :| może twoja masońska przeglądarka blokuje ;)

Ania dzięki :)

Mr Pank na zdjęciach leosia są albo proste albo bardzo nieznacznie wygięte,ale tego chyba nie ma co poprawiać bo tylko z bliska jest to wygięcie zauważalne,może wyprostowały się pod ciężaram,bo to jednek kawał żelastwa:)

http://www.one35th.com/model/k5/mboyd/leopoldmb_11.jpg

Ps.Im mniej zostało do wymodelowanie tym bardziej mi sie nie chce,chyba za dużo wolnego czasu mam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

No muszę przyznać że detalami powalasz, ciągnij dalej ten wagonik,

 

i nie czaruj nam tu że masz za dużo czasu wolnego bo ci w to nie uwierzę ;-))) zawsze pod koniec projektu przychodzi te najgorsze zniechęcenie i chciało by się coś innego już zacząć,

moja rada - to zacznij dłubać a do tego projektu szybko wrócisz z nowymi siłami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model. Niewiem dlaczego, może to jakiś fetysz ale lubie modele bez tekstur dlatego uważam że jest naprawdę exxxxxtra :).

 

BTW. Czy ten wagon jeździ tylko na 1 parze torów??? Bo coś mi się wydaje że nie bardzo, bo skoro tak to w te drzwi to najwyżej kot by się zmieścił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki:)

Gavreel prążki na lufie to babol jakiś,wyszło przy renderowaniu, a nie miałem cierpliwości żeby czekać drugi raz:P

Coruscant no na jednej parze torów sobie śmiga:P a te drzwi to chyba nawet nie do wchodzenia są bo w oryginale też takie małe.

pozdro i komentujcie ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności