Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Wizualizacja + maszyna Continental


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość George82

Klawisze wyszly dobrze, reszta materialo nieprzekonywujaca niestety...

Planujesz jakas scenke? Gdzies tu sie doczytalem o jakis okularach obok itp. ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz klawiaturka wyglada pysznie!!nie wiem czy warto narzekac na ten chromik....czy nie milej bedize jak klawisze beda czarne!ciekawi mnie jak roziwiazesz tasme barwiacą....wydaje mi sie ze sie z tym pomęczysz troche zeby sie nie zlewało z wałkiem!

IMO na rolkach powinno byc wlasnie troche tasmy...teraz wyglada jak by tasma byla od konca do konca!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----edit

jaki parametr podkręcić, aby te odbicia były wyrażniejsze a szumy mniejsze?

pewnie jakiś sample cośtam tylko które

 

rQMC sampler. Wartości domyślne to adaptive amount 0.85 i noise threshold 0,02. Zmniejszając je - polepszysz wygląd/wydłużysz czas renderingu.

Sample multiplayer - można zwiększyć, ale ja preferuje zwiększać sample w poszczególnych materiałach. Dobre do finalnego renderingu.

 

Ładna maszyna btw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, ta maszyna lepiej by sie prezentowala przykurzona na jakims poobijanym biurku przed oknem np.

 

Ale Twoj pomysl tez jest ciekawy, czekam na EL Grande Finale! ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaburz troche ta symetrie, wszystko jest poukladane bardzo rowno, a przez to calosc staje sie nienaturalna, tak jak Ania mowila lepiej by bylo gdyby sloje byly poprzecznie a nie tak jak sa teraz, moze wstaw do tej maszyny jakas pol zapisana kartke, mozesz tez troche takich kartek porozrzucac obok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale parapet i okno psują klimat - dałbyś coś w wieku maszynki, najlepiej jeszcze biblioteczną lampę z zielonym abażurem, a na scianach drewnianą boazerię - ale to moja wizja, a wątek jest twój, więc nie przejmuj się za bardzo moim marudzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okno z parapetem bardzo ładnie wyszły, czemu nam wciskasz że nie potrafisz teksturować?

 

blat mi się dalej specjalnie nie podoba, za bardzo się błyszczy, trochę jak plastikowy imitat drewna, ja bym go zrobiła w podobnym stylu co okno, trochę porysowany, poobijany.

 

nie stawiaj objektów tak idealnie równolegle do stołu, przekręć lekko.

maszynę bym przesunęła 10-20 cm w stronę okna, bo niewygodnie się pisze jak jest tak blisko brzegu, nie ma gdzie oprzeć rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus Piksar :)

dajesz rade :).

Przydałby sie tam jakiś bałagan. Przedminity są sterylnie czyste.

Może jakaś plama na ścianie zrobiłaby dobrze tej scenie ? ( a nie stanowiłoby to duzego problemu pewnie na blendingu w difuse zapodać jakiś syfek).

Kolor książki tez troche mi sie nie popdoba - widziałbym raczej cos jasniejszego- ale za to zabrudzeniami.

Generalnie jest fajnie , i widze że ostatnio sporo robisz. I tak trzymać !

pozdrawiam mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi, większość zostanie wykorzystana, strasznie dużo czasu trace na eksperymenty z materiałami ale postanowiłem że się nauczę.

Co można by dać po prawej stronie na ścianie ? Jakieś sugestie ?

Pracuję nad modelem lampy na biurko.

ps. plama na książce to efekt kompresji.

93b5615eb90faac1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus ,

Co można by dać po prawej stronie na ścianie ? Jakieś sugestie ?

93b5615eb90faac1.jpg

 

brud, jakies zacieki.

A od strony modelingowej , to walnalbym jakis kabel, z takimi wtyczkami co jakic czas - na gwozdzik - do trzymania tego przy scianie. Ale kabel nieregularny, pogiety - a nie prosty, z cylindra.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności