Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sora za oftopic (plask dla siebie)

 

ale po co mi 2 monitory ? :) 1 w zupelnosci wystarcza nie pracuje w super duzych rozdzialakach itp ja tylko modeluje w zasadzie, od lcd banka mnie napierdziela wiec stare smieci mi najbardziej podpowiadaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablica z rysunkami jak w profesjonalnym studiu ale czemu jeden rysunek zamazałeś?

o i medal widze za co dostałeś?

 

Nie jest zamazany , to był test - ołówek rozmazany do granic możliwości + jedno pranie w kieszeni spodni :D A medal w miejskim turnieju w nogę :cool: wbrew pozorom jest złoty :P

 

Juz w sumie wywaliłem ten rysunek :D

Wiktor - to ten wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet bajzel konkretny ale za to jak stylowa lampka nocna ;P

 

Muzzy jak ty się tam odnajdujesz,bardzo niestbilna konstukcja, na półkach masz chyba książki ze szkoły od pierwszej klasy?:)

tyle makulatury zaraz ci się podłoga załamie ;) no chyba że na parterze mieszkasz ;P

czy ta podkładka pod mysz to zdjęcie rentgenowski bo w takim formacie mniej więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek - mieszkanie w domku jednorodzinnym ma swoje zalety :D

a co do podkładki, to jest to jakaś zwykla podkładka biurkowa ze sklepu papierniczego :P

pozatym tak jak napisał pecet kilka postów wcześniej, to jest "nieład artystyczny" :D

 

pecet - hehe nie wątpię :P

a printy mam druknięte żeby było przyjemniej i żeby się lepiej myślało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek -> o tak ;) siedzenie przy kompie bez wywalonych nóg to jak "Dynastia" bez Aleksis ;)

 

Widzę, że większość z Was ma zwykłe krzesła (ew fotele :P) i myszkę na innej wysokości w stosunku do klawiatury.

 

Polecam naprawdę serdecznie postarać się o taką samą wysokość, dorobić jakąś półkę wysuwaną na mysz czy coś. Ręka się o wiele mniej męczy. To samo z podpórkami na ręce przy siedzisku.

 

No i żeby bokiem nie siedzieć.

Przez długi czas siedziałem bokiem bez podpórek. Rok temu po remoncie zmieniłem ten stan rzeczy i różnica jest ogromna.

 

Pomyślcie o swoich i tak zdezelowanych kręgosłupach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności