Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fikołek: tablet wacom UD-1212-R format A3,

jakie 3 piloty?? tam leży słuchawka od telefonu i dwa piloty: jeden od tunera TV i jeden od boombox'a Filipsa :]

 

RA: w IKIEI za 29.99 ;) ale jak chcesz to i sprzedam ale wraz z zawartością :D

 

bigleb: tanio sprzedam, mało używana i bardzo wredna. Wada fabryczna: ruja co 3 tygodnie (biega dookoła ludzi z podniesionym ogonem domagając się pieszczot itp.) :D

 

Z-Brush: dżisas! nawet nie chcę mysleć co by było jakby się to okociło... :]

 

ziomuś: ale przynajmniej myszka nie przykleja się do biurka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem jeszcze o tym

2e04da8af802f890.jpg

 

illy a jak sie nazywa ten "kot" na biurku?? ;P
Jaki kot?

wyglada troche ciasno i niewygodnie te twoje stanowisko pracy illy
Eeee. Kiedys mialem jeszcze na biurku peceta, monitor telewizor i to wszystko co teraz i dalej bylo miejsce. Jedynie krzeslo jest niewygodne. Czasem jak patrze na wasze stanowiska to sie dziwie ze male ;p

ale za to jak europejsko
kiedys ta flaga w aucie jezdzila, pozniej do domu trafila, kupiona na swieto wejscia do unii

ja na laptopie niemógłbym jakoś w miare szybko pracować

ja tam roznicy nie widze, poza plaska klawiatura na ktorej sie szybciej pisze, ale klawiature mozna wymienic

Illy ale masz jakość fot kijową (joke)
Wiem. Sprawdz sobie na google czym jest vivitar vivicam 3720 ;p

A gdzie konsola gdzie konsola. u mnie sprzęt dj'ski w szafie leży niestety
jestem vj'em. uzywam laptopa, kable, projektory, monitory,tv itd. poka twoja konsole, zgadne co masz, tylko nie opisuj

illy: to na ścianie to napis druk czy namalowany?
zolta tasma na biala scciane w formie liter, wycinana nozkiem i pozniej pomalowane srebrna farba ktora okazala sie szara

to na ścianie illego to pewnie photoshop
Toc to Corel, nie widu?

illy - hehe, widzę sok do robienia wściekłych psów na stole... A flaszki żadnej nie widać
to zony, do piwa i herbaty
sprzątnełeś do zdjęcia?
cicho;p
i do czego masz te 3 piloty nie lepiej1 uniwersalny? cała władza w jednym miejscu
http://klik.i.robisz.co.chcesz.filmweb.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj i co ja bym na tym robil ? 2 to dla mnie o wiele za wiele a dopiero 4 LOL, ale sam monitorek robi mega wrazenie :)

 

nie no nawet lasek na to poderwac nie mozna no bo za duze zeby to wyniesc na dwor :D chyba ze jakos przez okno no qrcze musze to rozwazyc :D no i jeszcze dzwiek przez okno wypuszczony ! kochanie co innego mam tak samo dlugie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

LIs zabraklo by mi biurka aby przesunac myszke, :D no chyba ze bym na maxa podkrecil speeda to moze wtedy ale i tak trzeba bybylo sie niezle na machac mycha z jednego konca na drugi :D

 

illy moglbys z updatejtowac te fotki bo cos przestazale, no chyba ze masz tak do dzisiaj, i fajnego masz laptopa z przeswitujacym monitorkiem, ja tez chce taki!!!!!!!!! :rolleyes:

 

KLICEK no nie znalem ciebie z tej strony, nie wierze Ci!!!! ale laseczki na to leca bo jezeli na samochody to dziala to i musi dzialac na cos takiego wiec jak bys dorwal taka z maniakalna 3dmax'owiczke albo panoramiczke to sadze ze nie oparla by ci sie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy moglbys z updatejtowac te fotki bo cos przestazale, no chyba ze masz tak do dzisiaj, i fajnego masz laptopa z przeswitujacym monitorkiem, ja tez chce taki!!!!!!!!!

Te poprzednie dwa posty z fotkami byly robione tego samego dnia ;] a ten z laptopem pol roku temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

illy a to sorki zasugerowalem sie data i nie spojrzalem ze mogles nie zmienic w aparacie. ale laptopik ma zajefajna tapetke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

illy co mi tu a scieme walisz?:D przeciez widze ze to fototapetka!!!!! :D

 

----- a zapomnialem Ci powiedziec ze sliczne masz swoje centrum antykryzysowe! tylko czemu sie nie postarales o lepsza jakosc fotek? tzeba mocno wzrok wysilac az mi zylka pekla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: podarta paczka po przesyłce allegro, stara gazeta, kilka woreczków po żarciu królika, zepsuta dyskietka, terebka po rodzykach, butelka po "Gingers Beer", koperta po wyciągu z banku, dwa stare nylonowe pędzelki, plan festiwalu BuskerBus, dwa długopisy, spinacz, 18 starych gum do zucia, 25 torebek po herbacie Earl Grey, 151 zużytych zapałek i jedna tubka po mleku w tubie.

 

Koszt wysyłki: 7zł (priorytet 9)

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: podarta paczka po przesyłce allegro, stara gazeta, kilka woreczków po żarciu królika, zepsuta dyskietka, terebka po rodzykach, butelka po "Gingers Beer", koperta po wyciągu z banku, dwa stare nylonowe pędzelki, plan festiwalu BuskerBus, dwa długopisy, spinacz, 18 starych gum do zucia, 25 torebek po herbacie Earl Grey, 151 zużytych zapałek i jedna tubka po mleku w tubie.

 

Koszt wysyłki: 7zł (priorytet 9)

 

:]

 

Pokrywasz wysyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablet to intuos..

myszka jest juz leciwa mocno... ale nie zamienilbym na zadna inna

 

 

a fotel to jak z cd-ków evermotion ;))

 

a to IKEA :)

 

moze faktycznie sa wygodniejsze.. ale czy tylko to sie liczy..zreszta nie jest wcale z nim pod tym wzgledem zle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moje ministudio ;).

studiobi9.jpg

 

Po drugiej stronie pokoju mam jeszcze drugie stanowisko na ktorym pracuje Caspik i tamta strona pokoju sluzy za studio fotograficzne - jakies kartony przescieradla statyw i wszystkie szkla sie tam walaja a pokoj ma 4x3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej stronie pokoju mam jeszcze drugie stanowisko na ktorym pracuje Caspik i tamta strona pokoju sluzy za studio fotograficzne - jakies kartony przescieradla statyw i wszystkie szkla sie tam walaja a pokoj ma 4x3 :D

poka, poka! zobaczymy co tam masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek - do godziny mysle ;)

illy - oparcie teraz zdjalem bo znowu mam wene do tworzenia muzy, a na takiej malej powierzchni nie ma miejsca na oparcie zreszta wygodniej mi sie przekreca, jak cos nagrywam.

tweety: moze pozniej ;P, moj sprzet juz i tak znacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności