Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Knysha : tiaaa ;) wiedziałem że ktoś mnie rozgryzie xD .. ale się pomyliłeś.. nie biegam 10km tylko po domu :D

MaGuu: :*

slayer2004: a tak naprawdę.. to jest ona po to.. hm.. kiedyś z kumplem się wydurnialiśmy... :p i jeszcze planowałem ją wymodelować.. ale to kiedyś ..:rolleyes:

(+)

Fikołek : można i tak.. ale w tym celu jeszcze jej nie używałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo świetny wątek;) widze ze większość jedzie juz na lcd... a ja caly czas na moim crt- nec'u;) jutro coś wrzuce zeby bylo ladne swiatlo

 

chveti -> a masz racje z tym krzeslem, na pewno jest bardzo wygodne, sam na takim siedzialem przez 2 lata:D

 

musze ejszcze przyznac ze inaczej sobie wyobrazałem miejsce na ktorym stworzono forgotten kingdom:D bardziej wyobrazalem sobie taki pokoj jak jqakis statek kosmiczny:D:D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... fajne pokoiki macie:]... ja... raczej nie jestem przez was znany bo grafika 3d jest (a raczej będzie) moją nową profesją:)... ale temat przesiadywania całymi nocami nad cyframi i poranny kłopot ze znalezieniem na nim czegokolwiek nie jest mi obcy:D. Niech was nie zmyli ład na niektórych zdjęciach:D. Są robione od święta:). Miałem je pod ręką więc wysłałem...

 

2ov9.th.jpg

 

3xk3.th.jpg

 

 

3xk3.th.jpg

 

 

4qf4.th.jpg

 

5jy5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... niiestety, jak widać nie jest to studio grafika... odrazu widać brak podstawowych elementów jak tablet czy dwa odatkowe monitory:D... ale to wszystko jeszcze przede mną:D... obudowa otwarta musi być (często się coś kombinuje przy zworkach czy pamięciach, od czasu do czasu zasilacz się sfura:))... stacja dyskietek przydaje sie często. W dosie czy linuxie jest niezastąpiona:]. Jedna kieszeń jest odłączona bo mam trzy dyski podpięte - nie było czasy myśleć o nowych magistach :D

 

No jest jak jest ale do webdesigningu i programowania nie trzeba nic więcej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablet czy dwa monitory to wcale nie podstawowe elementy grafika ja mam jeden a tablet od niedawna

Klikcek ma jeden i jakie modele wymiata ;)

zresztą nie on jeden zależy co kto robi i czego potrzebuje nie ma sensu kupować rupci bo profesjonalnie wyglądają kupuje sie je bo si ich potrzeuje

ale drukarka 3D fajnie by wyglądała w moim pokoju ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokładnie o to mi chodzi... dla mnie najlepszy blat to pusty blat:). Ale np. taki dodatkowy monitor nie był mi potrzebny zanim zacząłem zajmować się grafiką 3d (a zacząłem w miarę niedawno). Tablet też nie był konieczny, choć ustawianie ścieżek w Corelu ze skanu czasem zaczynało minie denerwować :D. Teraz to co innego... Takie dodatki przyśpieszyły by mi wykonywanie scen. To inwestycja a nie rupiecie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też bez sensacji, usunąłem tylko puszki po Tyskim

 

f118faadf10b1ece.jpg

 

o konfiguracji nie piszę bo pisałem niedawno w wątku "czym męczycie rendery"

jedyna ciekawostka jak widzę w stosunku do innych to UPS, ja mam 1,5 kW co daje 3,5 godziny kompienia po zaniku prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master - kiedyś Ci pisałem w finished work, że mam twoje dzieło na tapecie, bardzo fajne kolory. Ile kosztuje teraz nie wiem, dostałem go jako uszkodzony (po miesięcznej pracy), pogrzebałem w nim i działa już dwa lata.

 

marq- canon 350D z dodatkami

 

a maszyna to referka bo w WIPie robię jej model czy de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek, tak mam budę zamykaną na klucz:) Jedno z położeń kluczyka pozwala na całkowite otwarcie i zdjęcie przedniego panelu. Bok obudowy też jest zamykany na kluczyk.

I przyznaję się, że uwielbiam Viper'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie pracuje calkiem wygodnie, obracam sobie monitor o 90* nogi laduja ma skrzynce [wystrzymala swoja droga] i czue sie w tedy Bogiem.

heh maske "znalazlem" i jestem z tego hmmm... dumny :] i tak jest pgaz, posiadacze masek laczcie sie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky twój kot też grafikiem chce być ;P

ale powiedz mu że czym innym po tablecie sie maluje ;))

 

peter_muler wow fajnie to wygląda i prawie bałaganu nie widać ;) przestronnie sie wydaje a te fotele wyglądają na bardzo wygodne

tylko do obudowy bym sie przyczepił machnij naklejke ferari albo coś ;P

akurat max_1989 chce sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności