Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przemeblowanie i posprzątałem nawet i chce się teraz pochwalić bom z siebie dumny

6015aa9aa7fb813cmed.jpg

tam w rogu takie ciemne pudełko to od Athlona 64 3000+, na dole pod fotelem w równie ciemnym koncie kolumna od kina domowego a na lampce moja czapka, podłoga odkurzona, okna umyte...teraz relaX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w koncu ja. Pokoj tyle razy modelowany i nigdy nie skonczony bo zmiany nadchodzily ;p

 

pokojef4.jpg

 

Wariacje

 

pokoj2qi8.jpg

 

I jeszcze laptop, ktory byl tak porysowany przez imprezy ze musialem go okleic

 

pokoj2rq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niebieskie wkurza
to oklej taśmą ;)

miałem taką myszke co świeciła na niebiesko w nocy nieźle dawało po oczach :)

 

a ten laptop wygląda całkiem nieźle z tej odległości :) miałeś gotowe łatki do naklejenia czy taki zdolny jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem gotowe latki na papierze transportowy

mysz tez mialem niebieska, na szczescie ja rozwalilem (podswietlany scroll)

niebieskiego nie zakleje bo to wlot powietrza, ale jak znajde czas to lutownica w ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nie na czasie chyba ....

posiadanie teraz minimum dwu monitorow jest teraz trendi i kul?

ale czasy idą ...niedługo zamiast tapet w ciapki beda plazmy na scianach...

ehhh..złe czasy idą ..oj złe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pękaj Fr3d3k nie jesteś sam ;) ja też mam tylko jeden monitor w domu chyba że policze ten podpięty do kompa brata ;D zresztą teraz mam zintegrowaną karte to drugiego nie miałbym gdzie podłączyć :(

 

co do przyszłości to będzie ryza papieru elektronicznego przybita gwoździmi do ściany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nie na czasie chyba ....

posiadanie teraz minimum dwu monitorow jest teraz trendi i kul?

ale czasy idą ...niedługo zamiast tapet w ciapki beda plazmy na scianach...

ehhh..złe czasy idą ..oj złe...

 

Wybacz, ale niektórym potrzeba 2 monitorow... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszych postach tego watku wiekszasc mowila ze ma tak zwany "balagan artystyczny" ;-)

a ja nie moge sie skupic jak mam na biurku smietnik. musze sobie ladnie wszystko posprzatac, wtedy milo mi sie pracuje;-)

 

taka luzna mysl;-)

ni z gruch ni z pietruchy he he.

pozdr.

 

a co do 2 monitorow to jak to z nimi jest? potrzeba karty z dwoma wyjsciami, sa jakies rozgalezniki czy jak to tam mozna zrobic? mam GeForcea7600GS 256MB TV DVI da sie na nim zainstalowac 2 monitory? Czytalem w info karty ze jest taka mozliwosc ale nie jest napisane od strony technicznej jak to zrobic lecz bardziej o konfiguracji kart na 2 monitory...

(wiem ze ma jedno jeszcze jakies wyjscie takie dluzsze niz do monitora...)

jesli chodzi o sprzet to raczej jestem zielony? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz coś nowszego niż radeon 9250 to masz z tyłu dwa wyjścia DVI i VGA. jest delikatna róznica kolorystyczna ale to właściwie da się wyregulować w samych monitorach.

 

potrzebujesz tylko przejście DVI na VGA, żeby pod drugie gniazdo podpiąć kabelek do monitora.

 

ustawienia robisz w samym systemie spod poziomu sterowników karty graf.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wiem ze ma jedno jeszcze jakies wyjscie takie dluzsze niz do monitora...)

to może być to DVI powinieneś mieć przejścówke DVI-> VGA i podłączasz drugi monitor lub jeśli masz LCD to przejściówki nie potrzeba, nie ma tu jakiejś wyższej filozofi choc na początku też miałem wątpliwości jak ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nie na czasie chyba ....

posiadanie teraz minimum dwu monitorow jest teraz trendi i kul?

ale czasy idą ...niedługo zamiast tapet w ciapki beda plazmy na scianach...

ehhh..złe czasy idą ..oj złe...

 

 

Nie no zawsze sie mozna cofać w czasie :P ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak ma sie dwa monitory to jak myszka chodzi?:D bo jakos nie moge sobie wyobrazic:d mozna miec dwa osobne pulpity? albo tez dwa rozne programy wlaczone?

 

To jest tak, że jak masz dwa monitory to powierzchnia robocza ci się poszerza, czyli nie masz juz powierzchni 1280/1024 tylko 2560/1024. Kursor plynnie przenosi się pomiędzy monitorami, czyli znikając z jednego pojawia się na krawędzi drugiego.

Na poczatku musialem się przyzwyczaić, ale teraz juz nawet nie widze granicy pomiedzy nimi, mój mózg poniekąd wyciął ze świadomości fragment przestrzeni, jaki zajmują krawędzie obudowy, dzielące ekrany.

Dzieki zwiększonej powierzchni możesz mieć na jednym monitorze maxa a na drugim poprzesuwać sobie narzędzia do niego, podobnie PS. Ja tak mam. Na drugim też trzymam gadulca. :) Podobnie z oglądaniem filmów: na jednym mam film fullscren, a na drugim kontroluję gadulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgadany z ciebie człowiek Shogunie ;)

 

żeby oszczędzić sobie kłopotów polecam kupno dwóch takich samych modeli. znam osoby, które pracują na róznych monitorach (19 i 17 cali) ale jak dla mnie to zupełnie nie praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby oszczędzić sobie kłopotów polecam kupno dwóch takich samych modeli. znam osoby, które pracują na róznych monitorach (19 i 17 cali) ale jak dla mnie to zupełnie nie praktyczne.

 

ja mam (a raczej mialem w domu..) 19 LCD i stara bodajze 14tke podpieta i bylo ok :)..mniejszy monitor do paskow i referek wystarczy IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze super sprawa tez tak chce hehe a jak to jest wtedy z grami? np jak gra sie w CS'a to celownik jest na samym srodku? hehe ciekawe jak sie gra:]

nie wszystkie gry wspierają panorame, jeszcze niedawno można było je policzyć na jednym palcu ręki :)

ale tak to mniej więcej wygląda chyba że gra oferuje żeby na drugim monitorze była np. mapa, ekwipunek czy inne takie

a tak to ze 3 monitory sie przydadzą na środkowym jest colownik na środku:), boczne troche przekręcić i będzie na nich widać czy z boku ktoś cie nie zachodzi ;)) do tego głośniki przestrzenne 5.1 albo 7.1 i nie wiesz że grasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. dwa monitorki to potęga :)

 

meine neue biuren. Vorek już widział na żywo więc uprzedzając jego szokującą relację wolę sam pokazać ten burdel.

 

Tak wygląda biuro Team Leadera departamentu CG i specjalisty z branży IT ;D

 

ee023ea2128132c6.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności