Skocz do zawartości

Pojazd 3D: FIAT 500


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy to aby napewno fiacik 500 jest?

Jeśli to Twoje pierwsze autko ta naprawdę super! Choć nad materiałami mógłbyś jeszcze popracować. Jak dla mnie - zbyt intensywne odbicia (za dużo tych planeów wlepiłeś naokoło!?)... No i przegrałeś z tą niemiecką rejestracją... he he he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się lakier podoba :) (ja takie odbicia stosuje żeby wykrywać krzywizny w modelach ;) ale pierwszy render lepszy na drugim odbicia jednak troche za mocne, nad materiałem lamp można by jeszcze popracować, model ładny, gładki, tylko te odbicia na szybach jakoś psują efekt

 

ps. fajne logo/podpis :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

komentarz do fajnego (czyli pierwszego) renderku. model ciekawy, chociaz na przodzie maski widac jak za znaczkiem marki maska opada w dol do lewego leflektoru, zmienil bym szyby, no i te reflekty za intensywne. Ogolnie to mi sie podoba i jak na pierwsze autko to ci gratuluje pracki!

Jak mozesz to zapodaj siateczke no i jakis moze renedrek fajny kadr z tylu fiaciczka.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze . Co do konwencji ,była zamierzona, lubię takie ostre kontrastowe kolorki, nie miałem na celu iść w kierunku realizmu .Wiem że sporo można by poprawić ,ale dla odmiany muszę się skupić na nowej pracy 3D ,a tą uznaję za skończoną.

Drugi render ma zremisowany lakier za pomocą layerów w Photoshop (taki test) dlatego niektórym może się wydawać trochę dziwny.

 

”MIRI” wiesz ,a nawet miałem taki zamiar zapodać deske surfingową na dachu ,dla klimatu :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności