Skocz do zawartości

Postac 3D: Kolejny Superowy bohater


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w przerwach miedzy robota sobie zaczalem dlubac cos takiego aby nie zapomniec jak to sie robi. Nic specjalnego, aby cos bylo. Zapraszam do dyskusji na temat miesni super miesniakow. Jak widac siatka sie sypie w wielu miejscach, eee tam z czasem wszystko sie poprawi.

 

Koncepcik znajdziecie na stronie

http://the-blueprints.com/modules/bpview/bpview.php?nr=3351

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem, co wy siedzicie tylko na forum i czychacie na nowe watki. Nawet nie zdazylem zatwierdzic nowego tematu a juz byly odpowiedzi ;] Co do miesniakow to tez ich za bardzo nie lubie..no ale wlasnie to jest tak zeby pocwiczyc sobie anatomie i zrobic z niego jeden wielki zbitek miesa, no i teksturki oczywiscie komiksowe beda.

 

Dobra macie ta siatke ale zmienia sie ona co jakis czas tu trza cos zagescic tu cos przerobic..ale poki co to wyglada to tak. No i dzieki za komentsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke to malo powiedziane, ale sukcesywnie dorabiam nowe i staram sie poprawiac stare. Jak sie czlek za patrz za bardzo w model to pozniej nic nie widac. Trzeba sobie odpoczac jeden dzien i pozniej wszystko widac jak na dloni. No ale jakies wskazowki czasami tez przydalyby sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej przerwie, znalazlem chwilke wolnego i zrobilem malego updayta. Troche poprawek wprowadzilem i zabralem sie za lapsie. Czy bede riggowac - no BA uwielbiam takie wyzwania, oprocz efektu koncowego to najwieksza przyjemnosc zriggowac odpowiednio modelik. Ogolnie detale bede dodane w mudboxie dopiero a ten lowpoly modelik poslozy jako skin WArp. Jakies spinanie sie miesni juz bede robil skin morphem bez zadnych udziwnianych finezji. Co do animki to raczej bedzie zwykly tescik rigga ktory posluzy do mojego dema ktore mam nadzieje kiedys skoncze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no na chwile obecną model za ciekawie nie wygląda :( ale zawsze możesz zrobic kontynuacje animacji "klucha" :D. Siatka wydaje sie byc wporządku wiec to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia vertexów. Natomiast żebra na twoim miejscu bym totalnie poprawił bo nie są na swoim miejscu :(. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no na chwile obecną model za ciekawie nie wygląda :( ale zawsze możesz zrobic kontynuacje animacji "klucha" :D. Siatka wydaje sie byc wporządku wiec to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia vertexów. Natomiast żebra na twoim miejscu bym totalnie poprawił bo nie są na swoim miejscu :(. pzdr.

 

alesie czepiacie....przeceiz nie jest to człowiek! wiec puscmy troche wodze fantazji!! mi sie model megastycznie wykurwiastycznie podoba! i czekam na ciag dalszy!! i czekam na scenke gdzie wsród gruzów stoji taki bohaterek w półobdartych ciuchach przy zachodzi słonca trzymajac flage rodem z intra z Warhammera!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ten kolo przypomina mojego dawnego nauczyciela włefu.... no bynajmniej z tważy bo taki nabity to on niebył :) ale modelik luxus... aż mnie zainspirował do zapisania sie na siłownie xD

Pozdrawiam i życze owocnej pracy :)

 

P.S.

Te mięśnie to z lustra modelujesz (auto "portet" klaty) ?? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i wrzucam kolejnego updejta na pozarcie. Panowie nie jest to pomnik Michala Aniola z Rzymu, a raczej typowa postac z tanich komiksow. Wynaturzenia sa tutaj jak najabrdziej na miejscu (patrz koncept). Ma to bardziej przypominac plastikowa figurke z kiosku za 2 zl niz super umiesniona postac humanoidalna. Jak widac nie spieszy mi sie i staram sie poprawiac i uspokajac pewne miejsca, a jeszcze duzo pracy przedmna z tym modelkiem, duzo bledow do poprawy. Co do siatki to pozwolisz drogi przyjacielu Maxie, ze nie zgodze sie z toba. Im bardziej ja zageszczam tym coraz wiecej bugow powstaje, za duzo trojkatow. Jest to dla mnie jak wielka zagadka matematyczna, jak zmienic ogolnie cala siatke zeby pozbyc sie paru znich i zeby zachowac dotychczasowy ksztalt powiedzmy. Pozdrawiam postowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie głupie skojarzenie, jak lookam rendera (tego od tyłu) to jedno zdanie/ spostrzeżenie nasuwa mi sie na usta/klawiaturę (wybaczcie ale nie mogę się powstrzymać) :

 

No mi wygląda jak by facet sikał bez trzymanki.... nie wiem czemu i skąd takie przypuszczenie/spostrzeżenie... może to przez kadr i światło :P

 

A co do modeliku... miodek… lubię kreskówkowych bohaterów... i trzeba przyznać ładnie ci to idzie.... no i zgadzam sie 100% z SUPER_OkO, wyolbrzymianie, groteskowanie chumanoidów jest na porządku dziennym jesli chodzi o kreskówki... a że model na kreskówkę stylizowany to takie gabaryty są w pełni uzasadnione :)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzieki wszystkim za komentarze. Wrzucam updejta juz z dloniami i pseudo bucikami. Zarowno lapy i bucik nie wygladaja zbyt okazale jak i modelowe bugi typu co Klicek powiedzial (cale przed ramie do poprawy). Przynajmniej mam juz caly komplet i moge spokojnie dziobac. Facjata bedzie jeszcze poprawiana ale to na koncu samym. Pzdr dla odwiedzajacych.

 

Ps. zamieszczam zrzuty z viewporcika bo rendery sa slabe.

 

siatka1.jpg

siatka2.jpg

11.jpg

22.jpg

33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik very fuckin' sweet!! Chociaz mam pare ALE!:) Tyłek za mały!:P i troche za płaski w brzuchu!tzn...za wąski w pasie ..tak jak by przesadzil z ABgimmniciem i go tylko w tym miejscu megaa odchudzilo!:)

 

Zdradzisz conieco na temat scenki?!

 

Megastyczna Sygnaturka SUPER_OkO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności