Skocz do zawartości

Pojazd 3D: horch


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie wiem jak już pisać, bo modelik jest wspaniały.

Mam tylko jedno pytanie - sorry za ignorancję - na poprzednich renderach na zblizeniu tej "puszki" pod lusterkiem wystaje z niej pomarańczowa płaszczyzna - co to jest? Bo chyba nie błąd skoro nadal jest na renderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciuteńki chamfer na gumach by się przydał w miejscu gdzie jest ostre przejście.. To wszystko co udało mi się wymyśleć ;). No i na marginesie - maszyny były malowane lakierem półmatowym. W warunkach afrykańskich nabierał on po krótkiej eksploatacji właściwości matowych. Pewnie to wiesz, ale niech się młodzież czegoś dowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybaczcie zeby model military byl pomalowany lakierem ktory bedzie blyszczal sie w sloncu jak psu .... dopowiedziec sobie sami :P

kliment woroszyłow kolor bedzie jednolity czy beda jakies plamki, paski itp ? :) a moze to niespodzianka ? :D:D zrob to szybko bo nie mam co na tapete sobie dac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będe upierdliwy jak zwykle zresztą ;) chciał bym zobaczyć model z drugiej strony i od tyłu (bez złych skojarzeń proszę) na deskę rozdzielczą też byś mógł dać jedno ujęcie, mam nadzieję że texturki będą na nim takie fajne z odpryskającą farbą,zaciekami brudem i rdzą wtedy będzie wypasik :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scenke jakim silnikiem? a tego to jeszcze nie wiem..to zalezy od samej scenki, jesli sie okaze ze bez wirejowego displecementa sie nie obejdzie to wirejem, prewizki w wipie robiłem mentalem. Co do innego ujęcia to bedą , tylko musze skończyć tył własnie i wspomniana deske rozdzielcza kierownice etcetera etcetera...słowem w produkcji jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności