Skocz do zawartości

Pojazd 3D: horch


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piękna maszyna. Model na razie tyż ładnie idzie. Mam na półce takiego z flakiem 38 zaczepionym i paroma waffenowcami w środku. Nie wiem czemu zawsze tak bardzo mi się ta maszyna podobała.

 

Może w polskim malowaniu zrobisz? SBSK o ile mnie pamięć nie zawodzi używała ich jako ciągników artyleryjskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mi ludziska pisza, ze jestem zboczony na punkcie rajdowek tak ja i Tobie chce powiedziec, ze jestes zboczony na tle pojazdow militarnych :) Ahhh jakze mi ulzylo ;P hehehe Nie no wypasik niezly, zawias konkret (sprezyny progresywne?? ;) ), "kangur" fajny, hamulce mnie rozbrajaja ;P I szacun za te kratki na masce... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynolek..a nie masz jakich zdjęc w tym malowaniu czasem?

 

Malowany był całościowo piaskowożółtym. Ale nie wiem czy go przemalowywali z niemieckiego na aliancki. Jedyny znany mi rysunek znajduje się w książce o barwach w wojsku polskim (tytułu nie pamiętam - Barwy wojska polskiego 39-45??) Na okładce były rysunki różnych hełmów z okresu II Wojny światowej. Książki już niestety nie posiadam - może ktoś z forumowiczów.

 

edit:

znalazłem skana na stronce:

http://www.kki.pl/piojar/brygad/brygad/cyren/uzbroj.html

niestety nie widać czy miał oznaczenia i gdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment, myślałem że ja robię do późna w nocy, ale ty mnie pokonałeś :-)

Buczek pasuje do całości, czyli jest super.

Tylko te 2 otworki w zderzaku - czy tam specjalnie jest tak troszkę pogięte? Sorki że się czepiam ale nauczyłeś nas że robisz bezbłędne modele :-)

Tak trzymaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu można jeszcze napisać? Super, ładnie... Szybko Ci idzie, nie to co moja Irydka :-)

Jak tak patrzę na ten 2 render to mysle że fajnie by było widać silnik przez te wyloty szpary...

Zawieszenie to z referek czy domysły? Fajnie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow,zostałem zniszczony, piękny modeling, ciekawe czy wygrasz z teksturkami, tak btw mozna widok na całośc w extremalnej rozdziałce?

...heh...tez sie zastanawiam czy z nimi wygram. jutro sie zrobi w extremalnej, spoko:)

Łukasz napisał cos znikającym inkaustem bo post jest ale textu nie widze..ciekawe czy tylko ja nie widze czy wszyscy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności