Skocz do zawartości

Sadness: koncepty (UPDATE 17.07.2007)


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem pozwolenie od szefostwa wiec pokazuje niektore koncepty jakie zrobilem dla Nibris przez ostatnich kilka miesięcy. Uwagi jak zwykle mile widziane a wrecz wyczekiwane :]

Chronologicznie:

-----------------------------------------

Lokalizacje dodane 17.07.2007

 

sadness1ng2.jpg

 

sadness2zr6.jpg

 

-----------------------------------------

 

maria1.jpg

 

 

licho1.jpg

 

 

wilk1.jpg

 

 

alex1.jpg

 

 

Mam nadzieje ze sie spodobaja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wypas! IMO ostatnia najpikniejsza , wilk tez jest nietegi...tylko ten stwor mnie jakos z nog nie powalil co nie oznacza ze nie jest ladny ;)

 

gratulejszon :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Omen. Pierwsza praca:

-rondo kapelusza. Ja nie czuję tego nakrycia. Nie ma przestrzeni, płasko i mechanicznie. Dlaczego pierza z tyłu wychodzą przed oczy? Trzeba złapać owal krawędzi ( tu pojechałeś za łatwo ) ,kapelusz i rytm. Gdzie przestrzeń?

 

Rondo winno się czuć.

Zauważyłem, że masz tendencje do spłaszczania. Łatwo możesz się tego pozbyć... AD GG.

Tkanina..., powtórzenia., ta sama rytmika. Trzeba to poprawić, bo zbyt wiele sztuczności w tym. Jest to mechaniczne i psuje całość. (np. rytm na biuście. Tam dałeś te same grubości fałd. Czy tak jest?)

Co do reszty w tej i następnych, to na GG.

 

PS" Chciałbym tu publicznie podziękować Omenowi za wielką pomoc , jaką mi udzielił w pracy nad okładką. Dzięki jego korektom i udziale w modach praca ta nabrała blasku i przestrzeni. Omen! Dzięki! Pracę ostateczną upublicznię po zgodzie pracodawcy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam najwiecej zastrzezen do pierwszej pracy - przyznam ze troche z nia walczylem, a ze robiona prawie 5 miesiecy temu...

 

Lance kurde dzis nie mam czasu za bardzo bo zaraz spadam - moze jutro sie odezwe w sprawe porad jak nie splaszczac... No i oczywiscie jak mozesz pisz na forum - wszyscy skorzytamy :] I na prawde nie masz za co dziekowac - lubie jezdzic ludziom po pracach :P Polecam sie na przyszlosc ;)

 

Pozdrawiam i dzieki wszystkim ;]

 

@Jonasz: kazda pracka to o ile pamietam jeden/ dwa wieczory - czyli cos kolo 4-6h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bigleb - niektore z tych pracek maja juz z rok czasu wiec moga byc zmeczone ;]

 

RaVirr: Od razu B&W, troche nie wiem dlaczego milabym z koloru do BW wracac... zazwyczaj sie robi w druga strone ;)

 

A i dla przypomnienia - koncepty sa bez koloru bo i gra jest czarno-biala ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe upy powalają! przepraszam jeśli urażę,ale czy nie za mało szczegółów? (no tak,wiesz-pierwszy plan postać lub dwie,a potem już drugi plan w oddali,szczegółów nie widać...), mr. Omena stać na więcej;) ale może tak Ci zalecili,albo i tak miałeś ćkania przy tym co jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayk: Nie wiem czy ktos ci powie ze sie z intuosa kiepsku kozysta :D to wrecz cudowna maszynka. Jak kasa cisnie i pracujesz na 1 monitorze to i A5 do komfortowej pracy wystarczy

 

@purple: Nie urazi, nie urazi ;] Szczegolow malo bo to koncepty otoczenia majace bardziej oddac ogolny nastroj lokalizacji niz poszczegolne jej elementy. Dlatego czasem szkoda czasu na siedzenie nad rzeczami ktore sa na danym etapie prac nieistotne. NIe przy kazdej pracy moge dawac maxa detali i fajerwerkow bo nie o to przy konceptach chodzi

 

Dzieki za mile slowa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności