Skocz do zawartości

Autodesk 3ds Max 9 & Autodesk Maya 8 Roadshow 2006


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Janusz Rupik PVP wraz z Autodesk Media and Entertainment ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w Polsce pokaz Autodesk 3ds Max 9 oraz Autodesk Maya 8.

O produktach opowiedzą: Autodesk 3ds Max 9- Kevin Booth (Autodesk application, engineer),Autodesk Maya 8 - Patrice Paradis (Autodesk application engineer)Udział w pokazie jest darmowy. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

 

Formularz rejestracyjny: www.jr-pvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kannu - w zesżłym roku było naprawdę dużo luda. Zajeliśmy całą sale wykładową na Polsko - japońskiej.

 

Myślę że spokojnie można by liczyć że było coś koło 200 - 300 osób :)

 

Z max3d.pl też było trochę - coś koło 20 tych którzy zebrali się razem, pare osób przyszło ale nie dołączyło do grupy (np. Kurt ;))

 

Mam nadzieję Kurt że w tym roku nie będziesz się alienował :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

widze już pare pytań i postaram sie odpowiedzieć:)

 

ten ziomal do którego dzwonił ziomal to ja :)

 

potwierdzam poniższe informacje

Startujemy z rejestracją o 9:30

pełna agenda zostanie przesłana do wszystkich w poniedziałek, wtorek.

 

W śodku tygodnia - termin jest wybrany przez autodesk:(

Oni niestety musza objeździć wszystkie kraje przed wydaniem tego 3ds max i maya:) a już bardzo blisko do tej daty:)

 

To dpiero 2 autodesk roadshow w takim wydaniu

prosze więc o ew. sugestie - digitechmedia w wydaniu JRPVP czemu nie pomyslimy:)

 

Organizujemy to w Warszawie - bo tam mamy biuro i z każdej strony blisko uczestnikom:) - jakieś sugestie?

 

Możemy następnym razem pomysleć o Śląsku! - co wy na to?

 

W tamtym roku była blidsko setka uczestników.

i byly tylko 2 h w PJWSTK tym razem mamy pokaz 3ds max i Maya i przewidujemy na to kilka h wiecej.

 

jakies dodatkowe pyania?

 

Przychodźcie wcześniej ostatnio koszulki nam sie skonczyły 15min przed koncem rejestracji:)

Teraz moze też bedą- jak bede wiedział dam znać.

Molestuje kogo trzeba o nie:)

 

Widzimy sie na roadshow!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nie pamietam czy to z tobą rozmawiałem w zeszłym roku po pokazie przy drzwiach ale chyba tak ;) jak tak to pozdrawiam. Co do tego roadshow+digitechmedia to wydaje mi się ze bylo by to najlepsze rozwiązanie, magazyn3D niestety nie dał rady, z resztą nie mam do nich o to żalu ale impreza z tego co widziałem była jedyna w swoim rodzaju i szkoda było by ją tak zakończyć. Pomyślcie o tym czy nie dało by się tego zorganizować (nie koniecznie z ludzmi z autodesku, ale bylo by fajnie). Napewno znalazły by się osoby które by wam w tym pomogły, chociażby doświadczone osoby od magazynu3D.pl

 

Ps. Śląsk ? nie ma mowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, Wrocław jest stolicą polski tylko w mniemaniu Wrocławiaków ;)

 

ja nie wiem, mieszkam pod warszawą więc oczywiste że mi najbardziej pasuje ta miejscówka, ale jakby się zastanowić to czy ludzie np. ze Szczecina woleli by dojechać do Wawy czy na śląsk? Warszawa jest w miarę neutralnym terenem bo raz to oficjalna stolica, dwa że w środku Polski a trzy że z każdego miejsca w Polsce coś tam do warszawy kursuje więc dojazd łatwy.

 

Spoko że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane - blisko setka - heh, czyli jednak grubo przesadziłem - sorry za wprowadzenie dezinformacji :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie klocic o stolice bo jest tylko jedna, i nie ma tez co sie sprzeczac o to komu gdzie dalej bo wiadomo ze znajda sie takie osoby dla ktorych wszedzie jest daleko ...

 

dla mnie najlepszym miejscem dla takich imprez byl by poznan mimo wszystko z wrocka , z 3 jmiasta ,ze szczecina itp jest tak samo daleko ;)

 

No ale coz trzeba bedzie sie przejechac nocnym do wawy no ale zobaczymy ile zostanie pieniazkow po zlocie we wrocku :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin: to napewno bylem ja:) pozdrawiam:)

 

ale czemu nie Śląsk;)

 

co do imprezy jak digitechmedia, rozmawiamy o tym w firmie, ale ostatnimi czasy - czasu brak, poczatkowo byly plany że autodesk bedzie 2 dni, ale tak jak pisalem autodesk ma jeszce kilka innych państw po za nami, a data dystrybucji już blisko:)

 

pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było bardzo coś :) Temat reaktywacji DTM był już wielokrotnie poruszany na wrocławskich spotkaniach forumowych, miejmy nadzieję że coś się w tym temacie ruszy :)

 

Co do roadshow to wątpię żebym dał radę, ale jeszcze nie mówię nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności