Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jednak u Lisa można by poprawić szkło w lampach (zdaje się nie ma grubości) no i ta trawa w oczku wodnym.

oo79 jeżeli chodzi o rozmiar to co najwyżej nadaje się do POD (pracownicze ogródki działkowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybkości:

test podlogi i oświetlenia

- GI do poprawy

Co jeszcze poprawić ? (jak na razie jest tylko vraysun i phisical camera, zadnego innego swiatla - mysle ze dodam jeszcze vrayplane w oknach)

 

zastanawia mnie troche polysk na podlodze bo jakos mi sie nie podoba, ale nie moge sie zdecydowac czy powinna sie bardziej blyszczec czy mniej

 

testap4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polka dot – jeszcze raz dzięki.

Marcin – jeszcze raz dzięki

Pressemter – dzięki , żywopłot jest produkcji Lisa bodajże , z kolekcji ever-31..chyba.jedynie materiał według własnych preferencji.

Bacry – to po prawej mmm pewnie chodzi ci o tą czarna kreskę , to bóg po displejsie ( to nie docelowe obrazki .tylko test światła i post produkcji) na ostatecznym nie będzie , no ale zawsze możesz to potraktować jako dziwny cień np. od lampy hehe

Tomuś – Dzięki. Co do liści to nie wiem o których mówisz ?? drzewo?

Master Kiełbaster – dzięki.

Pionix – dzięki …staram się hehe, a jaki wariant klient wybierze tego nie wiem , mi już żadne tak nie odpowiada jak wczoraj hehe.

Loki – ever modele 31. ale polecam lis do zieleni , mówisz ,płacisz i MASZ :)

Junior – dzięki , też tak potrafisz .. światełko bardzo milutkie , ludzi wywal i czekam na materiał itp.

grigoriob – dzięki , ale się uparliście na ten żywopłot. :)

jacekdrze – dzięki., i obrazek dla ciebie .chodź zapewne trudno w t uwierzyć ,ale tak to wygląda po gammie 2,2 ,jest to raczej 45% produktu gotowego. no i oczywiście materiał robiony również pod game 2.2 by nie było przepaleń ,itp.. chodź i tak w niektórych miejscach jest czarno a nie powinno być.

Bonifatz – super drzewko, do kolekcji jakiejś ?? możesz się podzielić..? naprawdę super.

 

Pozdrawiam.

 

2004094092000918561_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że Lis to naczelny ogrodnik polski wirtualnej to ja wiem, mam ambicje powalczyc z takim zywymplotem, wiec chcialem obejzec model jak inni to robią :) (swoją drogą Lis mógł by zmajstrować jakis tutorial jak robi żywopłot, bo ten o bonsai tree, oglądam sobie cowieczór na dobranoc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix – hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihih – nio tak wyszło jakoś:) ważne jest by materiały były odpowiednio zmajstrowane (przepalenia, czarne miejsca itp.) jak t osie zgra w miarę jakoś to bardzo podatny jest obrazek w csie. Potem kwestia mieszania warstw i suwakiem tam i tu..I tralala i morze nawet przepalenia nie bendą takie chamskie:)

 

Loki – tak lis to ogrodnik pełną gębą heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności