Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

RA masz repa ode mnie.

i przy okazji pytnie, ktoś wie dlaczego takie coś mi sie zrobiło w prawym dolnym rogu. coś z odbiciami nie tak. oświetlane vray sun+sky.

 

edit: coś było nie tak z linkiem.

 

09mw6.jpg

Edytowane przez bartasm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty :P . co mzoe byc nie tak , kurcze nic mi nie pszychodzi do glowy, ale musial bys podac dokladnie info co masz na, environmencie jednym i drogim, em no wszystko

, bo czasem vray cos tam pokopie. ale z ex nihilum po piwie nic nie wymysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te kropki na jednym z rederów ale nie aż tak dużo :/ Poprawiłem w ps.

Wydaje mi sie że to musi być jakie "prześwietlenie" materiału albo coś w ten deseń. Niestety nie wiem jak to zniwelować :(

Edytowane przez Fargate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Przymiarki do nowego exteriora developer sie uparl na wieczorno nocne ujecie tak wiec testuje osiwietlenie. Bbede wdzieczny za w szelkie kometaze i rady

 

136gk6.jpg

 

jest to narazie pierwsze podejscie do oswietlenia

 

edit

to samo tylko ze pierwsze podejscie bylo do raczej dziennego ujecia

 

 

134qk3.jpg

 

oba szopa jeszcze nie widzialy

Sahe

Edytowane przez Sahe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w nocnym niebo zostawil - ale jezeli ono takie jest to znaczy ze masz mocne swiatlo od ksiezyca - patrz na chmury... zatem nie moze byc tak obojetnie oswietleniowo, musisz ksiezycem poswiecic :D pozatym fajny detal - fajny murek, fajne zeschle liscie cool! :) jak je tam ukladaleś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za profanowania mojego nicka powinieneś bana dostać XD

 

Wyrenderuj to w całości, "popsuj", a nie taki ochłapy wrzucasz :D

 

PS: Jak sie dowiedziałem że on to renderował 40min (u mnie ta sama scenka 2h) doszedłem do wniosku że czas zainwestować w 4 rdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można sciągnąć tego bo to fargate modelował. Ja i jeszczez voy ja mamy dlatego że kiedyś mieliśmy coś robić razem ale nie pykło a scenka została :)

 

dziś fargate coś zrobie, choć nie po to jestem bezrobotny żeby coś robić :P:D

 

ktoś może mi powiedzieć z kąd robi sie takie coś ( czarna ramka koło okna)? nie ma tam nic, nawet szyby. render 13 min. bez PS

 

 

 

 

 

2finalmax20083rj1.jpg

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie filtr aa tylko phisical camera robi takie coś jak jest tło maxowe. Daj tam choćby plane biały który zakryje tło i to zniknie.

aha, może to być też dlatego że renderujesz z czarnym tłem i zapisujesz w png. jeśli tak to daj tło białe.

Edytowane przez siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robie na lepszych ustawieniach i daje na FW

 

PioniX- najbardziej debilne jest to że 3 faze irr robi sie dłużej niż faza ostatnia renderingu.. bo ostatnia robiła sie 30 min.

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś - Oprócz plam na suficie i miejscami spierdzielonych cieni wyszło bardzo pozytywnie. Wrażenie robi głównie wkład Fargejta (detal urealnia tą scenę). A twoje materiały i oświetlenie nadają klimat.

 

Heh, jakbyśmy z tymi projektami wytrwali do końca, to firma ******* miała by niezłą składanke :D

 

Fuck, zgubiłem gdzieś po drodze obiektywizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności