Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na pewno, też mnie to zastanawia;D Dodane w PS, więc jak rozkminię jak powinno być, to poprawię;)

 

Edit: Już chyba wiem w czym problem. Krzywizna butelki w odbiciu powinna iść łukiem w tym samym kierunku co w przypadku właściwej butelki mimo, że odbicie byłoby oczywiście 'flipnięte';)

 

Edit2:

Poprawione;)

 

absolutbottleps02eb2.png

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bubu -> aż nie wierzę, że ten rendering, to Twoja robota;) Straszny oldschool;)

Pozdr

xD bo to w 3/4 Ps Buahahahhha :D Czysty render to wogole jakas porazka (biala ku** wyszla ;) ) i tak mnie naszlo zeby to se po raz pierwszy pomalowac cos w ps xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, pierwszy raz mowie publicznie cos takiego, ale... ten samochod jest paskudny, nie chodzi mi o model, ale o sam samochod... wyglada jak z dwoma przerosnietymi dziurkami od nosa

 

artur: mozna albo wlaczyc punkt odniesienia obrotu na srodek ekranu. CHyba w 2008 dodali cos takiego jak working pivot tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach: :* Myślałem, że tylko mnie ten szajs załamuje, to najbrzydsze bmw jakie widziałem, tego modelu powinni zakazać. Że też ludzie mają ochotę krążyć w takich cegłach po drogach. Bubu oczywiście sam model wykonany świetnie, po prostu wybór nienajlepszy. :P

 

Touch: fajna ta druga obróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat do pracy to to nie jest, wolałbym fajkiegoś designerskiego interiora robić ;) Światło było tutaj moją zmorą, zachciało mi się czegoś nowego i zacząłem to oświetlać hdrkami różnymi. Straszna kicha wychodziła i skonczyło się na jakiejś spokojnej przygaszonej hdrce i zwyklym direkcie, ale wciąż nie wygląda to szałowo. Będą tu jeszcze pozmieniane materiały hali i trochę ludzików i zieleni żeby tchnąć w to trochę życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to dof dziala tylko normalnie. jak oko widzi. przez szklanke nie bedzie dzialac bo szklanka skupia obraz. noooooo ale u Ciebie nie widac szklanki to raz a dwa ze dopiero wrocilem z popijawy wiec moge gadac bzdury :) Tak dla pogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłem sobie coś takiego - Sony BDP-S300 (jest parę różnic ale bardzo mało - np. inny kolor jest troszkę tego takiego paseczka na tej niebieskiej części i nie ma 2 emblematów z przodu - ir i czegoś tam jeszcze nie pamiętam)

blurayppph7.jpg

Oto model do pobrania:

http://www.speedyshare.com/181322639.html (wersja dla >3dsmaxa 9 ALE bez materiałów - sam model, który lekko się różni od tego z renderu)

http://www.speedyshare.com/887131340.html (wersja z maxa 2009 z materiałami i całą scenką) Ostrzegam że render był mocno podkręcany w photoshopie (2 kolorki główne były zbyt blade). Może komuś taki bluray się przyda do jakiejś wizki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render ok, światło ok. drzwi balkonowe za wysokie i brakuje nad nimi nadproża, klamki mają za wysoko. na podłodze bump niepotrzebny w ogóle, nie wiem co wy z tym bumpem na parkietach, ładny nowy, lakierowany parkiet jest gładki praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajnie tylko: kołdra wygląda jak z ceraty, szafka z prawej jak niedokończona, może jakiś reflect przynajmniej w materiale. okno wyszło nienaturalnie, widok za oknem za jasny i mdły. podłoga fajna teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40116070

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40047675

 

Niedokończona?

 

Kołdra miała tak wyglądać, no może trochę za duże wartości w mapowaniu są ;)

 

Nie wiem, co Ci nie gra z oknem i widokiem za nim, jak dla mnie właśnie taki powinien być ;)

 

Czas zrobienia wizki to 4-5h

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra okno może być poza tym bladym widokiem i błędami w GI przy parapecie. a szafka wiem że taka jest tylko pierwsze wrażenie takie zrobiła po prostu jak dasz dla niej troche reflecta to ją ożywi a nic przez to nie straci

 

p.s. mi sie render podoba, ale jak rendery testowe" no to wytykam błędy, chociaż są one drobne i na całość nie mają dużego wpływu

 

pozdro

Edytowane przez siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności