Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Black Mamba framuga okna jakies grzyby brak parpatu i podloga jakas tak nijaka no i to VHS :D popraw i bedzie spoko

Marcin ooo w morde cisza cisza nic nie pokazujesz a Tu bummm

piekne fajan gra swiatel ma klimat gratki :]

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś szybkiego...juz na samym koncu nie mialem czasu szyb dorobic. Zaslonki odsloniete bo w ogole wg mnie projekt pod katem elektryki niedopracowany i ciemno by bylo tak czy siak niestety a i uklad tez rowkowato zaprojektowany...to biale cos za oknem to...sciana...nie wiem po co ale kazali zrobic :/

c201b5d7454296e4.jpg

.

db9d78a91b1e3a52.jpg

.

d3f54f93fb303ab9.jpg

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk, bardzo fajne! to jest czysty render bez postprocesu?

(trochę Jonkajtysem zajeżdża tak btw;p)

 

A ja dalej walczę z fastskinem, tym razem z texturkami +ao pass:

Zrobiłem inny render dla ao , stąd widać np na brodzie jak się warstwy źle nałożyły:/

3d89b2977645c6c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boni - Sadzimy ze jest dobrze:D Robiłem testy z tym input output jako mowiles ale cos mi nie wychodzilo;) Wracajac dop exteriorka to rani mnie ostra linia trawy za domkiem. Walnij tam jakies chaszcze czy cos;)

 

Kolega wcześniej - na pewno wyciagniesz z tego wiecej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z zieleni możesz być zadowolony, niezły efekt końcowy :] Jeśli chodzi o dom to dla mnie bez pomysłu :D Btw czy ja dobrze widzę, że po prawej stronie domu masz drzwi balkonowe a za nimi ... poręcz :D. A i drzwi mi się nie podobają ( jakies takie dziwne ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etyr racja, troche to tak wyglada, ogniskowa to focal lenght czy film gate? myla mi sie te dwie rzeczy i jakos nie rozrozniam...czym sie powinno operowac?

kuba na jakosc renderu nie wplynie, ale na samo ujecie jak najbardziej

trosiek nie widze zeby sie kamienie rozjechaly

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test LWF ciag dalszy.

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc w jaki sposob mozna sterowac natezeniem cieni w IES-ach. Chcialbym, zeby cien jednego z IESow byl mocniejszy, a pozostale, IESy, doswietlaly scene i tylko w niewielkim stopniu rzucaly cienie.

 

W zakładce Shadow Parameters masz Dens. (density ) i tam możesz ustawić "jasność" cienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności