Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

taki piękny fallof reflection na poddaszu i ścianach jest a ty go nie wziąłeś pod uwage :) Zobacz jak ładnie zieleń się odbija. No i słońce super przepala - powab się reinchardem (czy jakoś tak) color mapping - parametr burn value

 

Touch - ta białą elewacja troszke za biała, z deka przejarana, tak minimalnmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - wywal światła, materiały i zostaw samą geometrię, dodaj sobie w vray Zdepth i powinno się moment wyrenderować (na dobrą sprawę nawet GI ci nie powinno być potrzebne) - teoretycznie - nie sprawdzalem tego jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze JunioR hmm - rewelacja! gdybyś nie napisał o tym displacemencie to bym nie zauważył (tzn nie to że nie widać że nie jest włączony, ale właśnie trawa taka pasuje jak jest).

 

Co na moje chłopskie oko można by poprawić - Drzewo po prawej stronie (to co posypało tyle liści - na dolnym obrazku zwłaszcza to widać - liście niby w cieniu są, a odcinają się od niego za bardzo. - popatrz po lewej stronie nie ma tego problemu.

 

i druga sprawa - nie podoba mi się "wymazanie" szczytów drzew. poza tym bardzo fajna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

dzieki za komentarze.

dom robilem wczesniej ale zaprzestalem bo drzewa byly w proxy na innym dysku, ktory juz nie dziala i drzewa sie zniszczyly, nawet nie pomaga vrayowski powrot modeli z proxy na mesh :/ Co do samchy drzew, krzwkow to robilem za pomoca onyxa i jak rowniez modelowanie+ particle posluzyly.

Wlasnie jakby byl disp na trawie nie byla by taka plaska :)

 

jeszcze raz dzieki wszystkim i ostatnie juz renderki moje tutaj:

 

farnsworthhouselatodolcjj8.jpg

 

farnsworthhouselatofronrw9.jpg

 

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten skorpion ma słodkie ślepka :D :D

Materiał to SSS, prawda?

 

slodkie nie ? :D

sss, nic fancy bo to do animacji, cala klatka z podlozem liczy sie 7 sek na quadzie bez dofa, wieczorkiem bedzie nowy to tez pokaze, troche trzeba odarchitektonizowac watek ;)

 

 

 

\/\/\//\/\\/\/\/

bez rewelacji, ale przy rigu chyba nawet skin nie bedzie otrzebny :)

http://dachympolska.nazwa.pl/system/tch/pan_skorpion_siata.jpg

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pokarzesz Lisie biurowiec dla jemsów? :)

ps:

kiedyś peter_muler na tym forum pisał, że trzeba być odważnym aby brać się za renderowanie miesa bo wielu się do tego modli :P (czy coś takiego)

ja tego raczej nie mówiłem ale na pewno są tacy którzy go całują :)

Kissing the Farnsworth House

Edytowane przez peter_muler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności