Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Arch - ciekawi mnie co na ten Twój styl taki klient mówi ?

 

 

 

Nie wiem …styl to chyba za durze słowo kształci się latami, do tego jeszcze daleko, acz kolwiek staram się by moje prace wyglądały wpół realistyczne a wpół rysunkowe,czyli jak kiedyś przyjdzie taki moment ze 20% max a reszta Cs, to Bedze morze zauważalny mój styl:)..A klient, mówią często ze są inne ponoć od pozostałych i morze, dlatego mam morzliwość przebierania w zleceniach.. Odpukać;) fakt nie zajmuje się tym docelowo przecież ja nie jestem grafikiem , tylko edukuje się w innej profesji.. :)

Jeszcze raz dziękuje wszystkim pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voyager: ktos juz na forum robil to samo lobby, nie pamietam nicka ale bylo w finished kiedys

 

a co do mojego to ostatecznie klient wprowadzil sporo zmian i koncowa wersja wyglada inaczej ale w miedzyczasie powstal renderek ktory mi osobiscie sie bardziej podoba

 

sypialnialadnabx1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Taki test oszklenia :)...Mało czasu na lepszy render -.-'

 

Soft:Cinema 4d + Vray 1.0826 + PS CS3

Sprzęt: IC2Q 6600 2,4GHz + 3GB RAM + GF 8500 GT + MAXTOR 250 GB

Cza renderu: 1h 20min

 

Pozdrawiam,

Cornelius Scipio.

 

roboczy555cz1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Siwy: Szkło zrobione jest na kanałach specular,diffuse oraz reflection...refraction nie włączałem ze względu na czas -.-'.

Oświetlenie zwyczajne, wyłącznie sun + sky...troche na physical camerze podkręciłem jasność.W exteriorach wnętrza muszą pozostać puste,zajechałbym kompa,a i nie jest to wymagane :)

 

Grigoriob: Temat to jest duży i mam trochę wolnej ręki do jego realizacji ;)To po prawej stronie to ściana z płyt aluminiowych :)

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelius Scipio - szczerze? nie widzę w tym nic co mogło by się renderować aż 1h i 20 min! a tym bardziej na Core2Q -.- Poucz się trochę ustawień Vrejowskich.

 

Ogółem Render całkiem całkiem ale wygląda jak jedna wielka płaska tafla odbicia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelius Scipio - szczerze? nie widzę w tym nic co mogło by się renderować aż 1h i 20 min! a tym bardziej na Core2Q -.- Poucz się trochę ustawień Vrejowskich.

 

Ogółem Render całkiem całkiem ale wygląda jak jedna wielka płaska tafla odbicia...

 

 

yyyy naprawde?? tu masz jedno wielkie odbicie...wszystko odbija, do tego dochodzi przeźroczystość...te 1h20min to według mnie całkiem dobry czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności