Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

nie uświadczysz RPG? Morrowind, Fable, seria FF, seria Chrono, seria Suikoden, seria Xeno, seria Dragon Quest. Fakt, że strategii niestety nei ma za wiele - ale powoli to się zmienia. Tak samo jak jeszcze 4 lata temu mogłeś pomarzyć o dobrym FPS na konsole to teraz masz duży wybór.

Gra się w stare gry bo są dobre, tak samo gra się i w nowe. Jakby nowe gry NIE BYŁY dobre to by nie wychodziły bo by ich nikt nie kupował.

Poczekaj teraz na next-geny jak zobaczysz pięknego Obliviona, który ani na chwilke sięnie zacina, gdzie na PC by tak wyglądał musisz mieć GF7800 GT w trybie SLI 2GB ram i Athlona FX.

Prawda niestety jest taka , że PC do grania przemija, konsole potrafią coraz więcej - ludzie powoli mają dosyć ładowania kasy w PC (gdzie i tak teraz głównie robi się to dla wielkiego nieobecnego jeszcze na konsole - poza FFXI, MMORPG), dosyć babrania się z komponentami. Wolą w spokoju usiąść przed TV wcisnąć power i delektować się grą - niech tylko HDTV stanieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ziomuś: Sprubuj się kiedyś zmieżyć z tytuałami takimi jak: final fantasy, resident evil, tekken, colin ( w końcu zaczął na ps1), chrono cross (następca chronotriggera) itd. Wszystkie te tytuły (i wiele innych) mają swe początki gdzieś tam chen, a nawe części wychodzą po dziś dzień i ludzie w to grają- to również coś znaczy, prawda? A sąsiedzi pewnie jacyś sataniści ;P

Christian- toś m się wciął z postem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada, polać mu ;)

 

Widze że walnełem głupotę :> No ale ostatnie w co grałem na konsoli to był jakiś Tekken na PS 1... Chyba musze się doedukować w nowościach growych hehe :)

 

sorrka za to, rozmażyłem się jak sobie przypomniałem nocki zarwane przez stare gierki na PC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - wiesz sam bym BARDZO cchiał by to PC dalej miał palmę pierszeństwa (PC u mnie w pokoju stał jeszcze przed moim przyjściem na świat i się z nim mocno zżyłem) - ale niestety brutalna rzeczywistość choćby NAJWIĘKSZYM OPTYMISTOM szybko uświadomi, że czas PC jako maszyny do grania kończy się (to już kwestia maksymalnie jeszcze jednej generacji next-genów).

Mnie ciekawi tylko co na to Ati i nV (o procesory i pamięci nie ma sie co martwić do pracy dalej będą niezbędne) ale karty grafiki już nie (nei licząc specjalistycznych) - a an pewno nie odbiją one sobei tego na konsolach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie , dlaczego "gry" na PC to legenda, dalczego PC jest beter....fallout, ile mln osob w to gralo > na konsoli przy pomocy 5 buttonow by sie nie dalo,,, (nie chodzi o bariere technologiczna... PC maja to cos^^) po prostu to nie to samo . tam wkladasz cd i klik klik klik az Ci paluchy nie zdretwieja....to prymitywne....a Baldurs Gate...a MDK.....a war3.. a starcraft... a quke... WIECEJ ARGUMENTOW???grzebanie w crackach, modyfikacja gier, przerabianie plikow, "porzyczanie" textur...i to, ze to nie jest obudowany produkt. ze grasz albo nie, w PC masz rozne mozliwosci,. masz wieksza wladze. poza tym, dzis uslyszalem, ze za 10 lat bede mial mozliwosc kupic sobie w supermarkecie komputer kwantowy :| > niewyobrazalnie wiekrza moc obliczeniowa....i jeszcze doswiadczenie z joba: dlaczego PC zostaje w tyle > gra na PC kosztuje ~79zl na console (nawet ds-a!)199zl to jest motor napedowy. nie sadze,ze to cos zlego, ale po prostu liczy sie tez otoczka, ze w niektorych miejscach zbiera sie 50 osob i nawala w cafe na pc.... podtrzymuje to co napisalem > consola dostosowala sie do rynku itd. dobrze jej idzie. ale nigdy nie bedzie lepsza. poniewaz "... Są jak automaty do gier... " (wyjales mi to z ust) moze to zabrzmi nie tak jak trzeba , ale ja oczekuje czegos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... no myślę że teraz to Ty przesadziłeś ;)

Wiem że przemysł growy już teraz kieruję się jak najbardziej w stronę konsol (kiedyś gierki z PC były konwertowane na konsole, teraz jest na odwrót :D) Ale PC jeszcze długo pozostanie maszyną na której się będzie grało... Przynajmniej tak długo jak ludzię będą się opieprzać w biurach ;)

Co do tego że możliwości konsol nie będą miały porównania z możliwościami PC to jest oczywiste...

A tak z ciekawości -> World of Warcraft, przebój ostatnich miesięcy wyszedł na konsolę? Chyba ciężko by było zrobić MMORGa na konsoli? A Wolfenstein - ET?

Myślę że jeszcze długo będzie można pograć na starym dobrym PC :)

 

Choć oczywiście macie rację, że PC to jedna z gorszych platform jeżeli chodzi o wydajność gier ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubuj się kiedyś zmieżyć z tytuałami takimi jak: final fantasy, resident evil, tekken, colin ( w końcu zaczął na ps1), chrono cross (następca chronotriggera) itd. Wszystkie te tytuły (i wiele innych) mają swe początki gdzieś tam chen, a nawe części wychodzą po dziś dzień i ludzie w to grają- to również coś znaczy, prawda? A sąsiedzi pewnie jacyś sataniści ;P

 

grałem prawe we szystkie wyzej wuymienione i miałem stokroć więcej frajdy nizeli z tych pctowych gierek

 

tak woóle to zauwazyłe3m ze większość mmrpg wychodzi na pc a nie na konsole - bo konsolki maja swoje własne rpgi z lepsza grafą, klimatem itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty an Tekken'a, Devil May Cry, esident Evil, Zeldę, Mario - to niby nie legendy? Nie bądź śmieszny. Grzebanie w grach? (Prosze bardzo action replay, gameshark). Quake? (A prosze był już na Segę Saturn, Quake 3 Arena skolei na Dreamcasta). Od keidy to sie nie dałoby grać w Fallout'a? (Skoro da się grac w Morrowinda to i w Fallout'a by się dało - kwestia zmiany i przystosowania interface'u)..

Za 10 lat komputer kwantowy? Kto ci takie bajki sprzedaje :) Podróż na marsa nie ma szansy odbyć się przed 2020 rokiem a ty komputer kwantowy chcesz za 10?!

Dalej gra na PC za 79zł, gra an konsolę 199zł - odsyłam do raportów ze sprzedaży i ZYSKÓ firm (jakby an PC zarabiano więcej to by na PC wychodziło więcej gier - nie byłoby pojęcia exclusive na konsolę).

PC w tej chwili an poletku gier już od 2 lat spokojnie dosatje od konsol, aż strach myśleć co będzie za kolejne 2.

Nie wiem komu chcesz wmówić, że PC jest lepszy niż konsola jeżeli idzie o gry ale tutaj raczje takich pierdółek nikt nie łykni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt: Final Fantasy, Morrowind, Vagrant Story, Silent Hill, Gran Turismo, Legacy of Kain, Metal Gear Solid... to są gry z automatów?

 

PC był super jeżeli chodzi o granie, ale to się kończy. to w czym PC rządził to były symulatory, rtsy i fpp. Do konsol obecnej generacji mozna było kupić mysz i klawiaturę (do PSX też mysz można było podłączyć), do następnych też będzie można. Oczywiście że konsole nie są modowalne w takim stopniu jak PC, ale w ile modów grałeś?

 

Wracając. UT następny będzie na konsole, Quake też, inne FPP też (killzone, halo) Quake2 na PSX'a był i wyglądał niemal jak na PC (a psx miał 33 mhz i 2 mb ramu), symulatorów na pc już nie ma. rtsy na konsole też będą. pecet nie umrze jako platforma do gier, ale stanie się nieopłacalny. Dla graczy i dla firm.

 

Argument że ceny gier na konsole są za wysokie też jest śmieszny. Polska to nie jest rynek dla gier (XBox360 nawet nie będzie miał dystrybutora), a za granicą te 200 zł to jest tanio.

 

Spójrz zresztą jakie gry w polsce się sprzedają - maluch racer i dodatki do gazet. Painkiller i Earth są sprzedawana za grosze, żeby ktokolwiek je w ogóle kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - ludzie opierniczający się w firmach nie są główną siłą nabywczą.

Co do MMORPG napisałem, że tutaj konsole sa w tyle (to dzięki MMO firmy zarobiły na ludziach którzy dokupili sobi kolejny GB ramu i GF6800 by pograć w EVERQUEST2 chociażby na ustawieniach BALANCED ;))

Ale MMORP oraz strategie to ostatnia linia obrony (zachodnei RPG już też zaczynają wsykakiwac na konsole - choćby ww. Oblivion wpierw pojawi się na X360 dopieropóźniej na PC).

Zrobić MMO na konsoli? Przecież masz FINAL FANTASY XI :) Myślę, że tutaj sie coś ruszy po wyjściu Ps3/X360

Na komputerze jeszcze będzie się grało ale będzie to już margines - zobacz na działania firm (nawet wielkei EA odwraca się od PC w stronę konsol - o czym samo mówi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to fakt, przemysł skłania się ku konsolom...

Chyba będę musiał sobie jednak kupić takie cudeńko, bo w większość gier o których piszecie nie grałem ;(

A chciałbym się orientować co się dzieję na świecie w przemyśle growym (beznadziejnie po polsku to brzmi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony fanboyism mode off.

 

Mi też się tak wydaje, na sexboxa jest więcej gier w zapowiedziach, no i między innymi Square/Enix rezygnuje z exclusivów na Pleja. Vagrant Story 2 na XBox360...? Jeszcze Gran Turismo wydadzą na konsolkę Billa i będzie koniec świata.

 

Teraz pytanie, co kupić? Bo na obie mnie raczej stać nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę wróbla w garści (Gears o War) aniżeil gołębia na dachu (KillZone 2). Więc wybór jest jasny :)

Do tego ostatnio polityka SONY zupełnie mi nie podchodzi (zakazy importowania PSP, europejska premiera PSP we wrześniu, okłąmywanie ludzi pokazujac prerenderowane sceny...)

Dzień premiery i XB360 wersja z HDD jest moja, mój skarbie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale czemu gry tak kiepsko chodzą na PC? Może się nie znam, ale ostatnio jak zobaczyłem pare tytułów na xbox-ie: to tekstury były do bani, a niska rozdzielczość telewizora w porównaniu z Pc-towym monitorem poprostu żenująca.

No ale płynność animacji to jednak wielki plus, konsol.

Na minus też wpływa fatalne celowanie w fps-ach.

No i nie mógłbym popykać w starcrafta;)

 

Co do unreala 2007 to widziałem ze dwa filmiki i zobaczyłem świat kolorowy jak z kolorowanki i średnią animację ;( a poza tym z każdą odsłoną coraz większy "dizajnerski" misz masz.

Natomiast Doom-em 3 się rozkoszowałem. Wiem, że fabuła nie powalała, ale jak ujrzałem drgania powietrza w pobliżu gorąca i niesamowite oświetlenie, na dodatek świetny i przekonujący MNIE projekt stacji to ta gra zyskała u mnie wielką sympatię. Podziwiałem ją całą 3 razy:)

Far Cry był dla mnie za nudny i ponad połowę przeszedłem na cheatach (animacja i projekty bardzo średnie),

Natomiast HL2 , hm no cóż tutaj grafika stała na dosyć wysokim poziomie ale strasznie to było kanciaste doświadczenie, ALE za to projekty i animacje envirmentów, broni itd 10/10 , naprawdę zajefajne. Szkoda, że fabuła na końcu skopana. Ale można powiedzieć, że już jestem do tego przyzwyczajony po niemal wszystkich tytułach....

 

Ech, jak się renderuje to se można przynajniej nowinki ze świata poczytać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo następny X, więcej ciekawszych tytułów, jak dla mnie to aktualnie X ma leprzą grafę od PS2, z nowym "szarym" i nowym X'em będzie podobnie- mniemam. Mniam-mniam ;] A co do blaszki, to na pewno (już się tak staje) będzie to platforma do grania- niegrania. Wtrafiają się jeszcze ciekawe tytuły, ale to podrygi przedśmiertne. Jednak PC jako nażędzie pracy nadrabia u mnie to wszystko i wciąż będę z nim spał ;D Konsolka po szkole na odstresa a potem pecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave - zwróć uwagę sprzed ilu lat są current-geny. Dlatego mają kiepską grafę w porównaniu z nowymi grami.

 

r2d2 - XBox1 ma lepszą grafę od PS2 by wyszedł ładne kilka miesięcy później. PS3 ma wyjść jakieś pół roku po XBox360 - jest wysoce prawdopodobne że sytuacja się odwróci jako że PS3 jeszcze nie ma zamkniętej konfiguracji.

 

Ja też powoli zaczynam się zastanawiać nad konsolką, a wówczas pecet zostanie do 3d & necik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck - nei zapominaj jednak o jednym. PS3 posiada CELL'a. Na którego już się na IGN'ie programiści skarżyli.

W normalnych obliczeniach potężniejszy niż XB360 ale przy pisaniu gier ponoć lepiej ma się sprawdzić architektura XB. No i nieprędko pewnie potrwa nauka pisania pożądnei dla kilku procesorów - zwłaszcza że wcześniej NIKT tego nie robił.

Mam dziwne wrażenie że PS3 nada się do 3D Marka zjadając XB an śniadanie ale przy grach to się odwróci - no chyba że Sony ostatnio MOCNO przysiadło do middleware'u bo bez tego już słyszę jak programiści klną na całym świecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole zawsze były góra jeśli chodzi o gry bo do tego zostały stworzone, ale wyjście nowej konsoli pociąga za sobą niższe ceny do PC. Gdy wychodzi nowa konsola to PC sa w tyle, przez pare lat doganiaja konsole zeby sie z nimi zrownac i wtedy wychodzi nowa konsola i tak w kolko :P. Szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, widze ze tutaj to nie jest bitwa tylko wojna. Ja powiem jedno. Chyle czola przed konsolami, ale i tak zostane przy moim blaszaku (raczej teczce LOL ) z jednego jakze banalnego powodu ... vertexow se nie poprzestwiam na next genach nawet, jezeli sie to zmieni ... coz przesiade sie tego samego dnia co wyjdzie 3ds ver. Xbox. A gry .. gry zawsze na konsole beda lepsze .. chociazby z powodu architektury podzespolow ktora nie dusi jeden drugiego i przesyl danych jest o wiele szybszy, no oczywiscie ... Corrupted File i Niezidentyfikowany Error w linii 21837*(&_)^-0323 na konsolach raczej nie spotkalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, Por@szek, a wracjąc do treści wątku ;] to wcześniej wspomniany przez bodajże christiana projectoffset wbił mnie w ziemię. Szczerze mówiąc to spodziewałem się takich efektów za dużo dłuższy czas, a tu proszę. I te particle, blury... achhh... mój świat wczoraj się zawalił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gierek to ja czekam na Condemned: Criminal Origins http://www.gamespot.com/xbox360/adventure/condemned/screenindex.html, widziałem parę filmików i zapowiada się bardzo fajna brutalna gierka ;), a co do wyższości konsol nad pc to kwestia jest w sumie nie do roztrzygnięcia, zaleta pc gier to na ogół lepsza jakośc textur, większa rozdzialka i przede wszystkim możliwość modowania gier( ja akurat lubię sobie pogrzebac w grze jeśli się da), co do konsol to swego czasu kupiłem sobie ps2 i... się zawiodłem na grach konsolowych, lubię wszelkiej masci strzelanki ale na konsoli grać w strzelanke to porazka, w innych grach ( platformówki wyscigi bijatyki itd itp) moża powiedziec ze się sprawdza lepiej niz pc, ale mnie akurat te gry nie bawią takze uwazam konsole za użądzenie dla mnie do bani, choć wyszlo na nie kilka gier które są bardzo dobre ( np silent hill2, gta3 i vc, THE CHRONICLES OF RIDDICK ESCAPE FROM BUTCHER BAY itp) i na szeście trafiły również na pc, inna rzecz że od dłuzszego czasu widze ze gry schodzą na psy coraz mniej wychodzi ciekawych tytułów a magnesem staje sie nie grywalność fajna hisoryjka czy klimat a grafika, przykładem jest doom3, hl2 i jeszcze parę innych, są to gierki proste jak pręt zbrojeniowy nie mają w sobie nic poza grafiką przynajmniej w moim odczuciu choć jest wielu którzy się nie zgodzą, czyli krótko dla mnie konsole są ble, grafkia nie powinna byc najwazniejsza pewnie ze fajnie jak jest dobra czy b.dobra ale najważniejsz jest miodzik, wkrętka jak siadam przy gierce rzebym się na maxa wkręcil w nią i znalazł sie w swiecie gry ...

 

 

ps. tak jeszcze dodam ze hl1 grafika słaba ale gra debest hl2 grafkia debest ale gra słaba, kolejny przykład deus ex1 grafika równiez słaba ale gra utra debest deus ex 2 grafika powiedzmy gut ale gra słaba, i tu mnie zastanawia co sie stało że sie tak stało, możlwości graficzne są obecnie coraz większe ale co z tego jak gdzies po drodze zgineło coś takiego jak wizjonerskość ( moze to za duze słowo) i klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario don - Doom3 jst kontynuacją Doom2 kltóry kontynuuje tradycję Doom1 - powiedz mi czy 1 i 2 były grami skomplikowanymi? :) To samo seria HL.

Firmy robią takie gry, które sie sprzedają, jakby ludzie chcieli skompikowanych gier to i by się znaleźli twórcy takowych. I nie dawać tutaj przykładu starych czasów - zarówno jak i wtedy tak i terazpojawiają się hity jak i GNIOTY. Wcześniej było jednak na tyle mało gier że łatwiej było o to pierwsze :)

 

wę8 - już niedługo ;) 5lat i poletko gier przejdzie w całości w ręce konsol wtedy debata nie będzie miała miejsca jak w wypadku Amiga vs PC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian Noir Stein moze masz i rację, moge tylko powiedziec ze w takim razie dla mnie to juz jest końcówka gier, nie chcę gier prostych jak szpadel, nie chcę gier graficznie pięknych ale pustych i nie mających poza grafiką nic więcej do zaoferownia, szkoda ze tak się dzieje może bedę musiał sobie poszukac niebawem innej rozrywki moze robienia na drutach albo szydełkowania ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ten filmik (Projektoffset) do ściągnięcia tu: http://www.projectoffset.com/downloads.html

(dzięki Christian)

 

I szczęka mi opadła... Niesamowite, ta gra wygląda imo lepiej niż UT: 2007... A do tego ten klimat... Scena z przelatującym smokiem sprawiła że ta noc będzie na pewno mokra... ;D

Do tego goście to robią nieprofesjonalnie - sami mówią że szukają sponsora... Jestem w szoku, jeżeli moja skromna miesięczna kasa im wystarczy to sam podejmę się sponsorowania tego teamu ;) Na pewno na tym nie stracę, bo widać jak na dłoni że jeżeli ta gra ujrzy kiedyś światło dzienne będzie prawdziwym hitem... :D

 

Ciekawe jakie to będzie miało wymagania sprzętowe? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić, nie kupić - raczej tak ;] Zastanawia mnie tylko jedno: ile renderowałbym na swoim sprzęcie jedną klatkę z tej gry? Np. w maxie? W czasie żeczywistym coś takiego? Najbardziej to mnie rozwala ten slow-motion... uaachh! I te dźwięki! Klimat nie do zdarcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r2d2 - a tam . Forum jest od wymiany poglądów :) A czasem i dobrze pogadać na tematy bez jednoznacznego rozwiązania jako że nikt na razie żadnej nowinki od parunastu postów nie dał :)

 

mario don - ee na bank oglądaliśmy te same trailery? Film z gameplay'a to dla mnie niestety porażka :/ Grafika z tyłu. Jakieś dziwne poruszanie się (pisze o filmiku w którym przez prawie całą jego długośc biegano z łomem i bito się ).

 

 

EDIT : r2d2 co mi tu posta edytujesz? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian: ehh faktycznie. no nic dzis specjalnie dla ciebie wrzuce video na moj serw :)

tylko troche potrwa-dam znać na forum, mysle ze za godz bedzie ;d

EDIT:

juz uploaduje :D 75MB ale naprawde warto sciagac !! uwierzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ja wiem ze ja sie nie znam i w ogole. Ale czy widzieliscie F.E.A.R.? A czy graliscie w demo tego? Ech...Gra jest po prostu kosmiczna - Wysmienita akcja, animacje, muzyka...no i KLIMAT. Np postacie rpzeciwnika przeskakujace przez barierki, okna bo granatem rzuciles. Albo wywalaja regaly by sie schronic przed gradem kul...A bullet time? Jak niemal w kazdej grze konkretny...A, gra ma ofkoz elementy horroru - I TO DOBREGO HORRORU! Demo juz pokazuje dokladnie co ta gra potrafi...Szczerze polecam

 

tutaj link : http://gamershell.com/download_10167.shtml - sciagajcie z UK - najszybszy...

 

Dla mnie kandytat na gre 2k5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Kurt: Final Fantasy, Morrowind, Vagrant Story, Silent Hill, Gran Turismo, Legacy of Kain, Metal Gear Solid... to są gry z automatów?""...sorry ale dla mnie to sa shity ....a na grach sie znam, gram od hoho i nie zapowiada sie zebym przstal. znam sie na tym,,,ale te tytuly mnie nie ruszaja...np. final fantazy, podniecaja sie konsolowcy na maxa...a to g0\/\/n0 jest i tyle...

obecnie na pulpicie mam shorcuty do: Earth 2160 (wspieramy PL rynek ;)(oryginal za 19,90)(World of Warcraft)(tez oryg.)Wolfenstein ET(za free)Pro Evolution Soccer 4(emulowane, nie dokonca legal.) > jak ktos chce wklada CD i robi cuda i juz moze grac w gry z con. na PC. > PC is more powerfull i tyle. poza tym, jak ty chesz przebic legende quaka . baldus gata i fallouta ......mario to sorry. sa gry i gry. albo ze mna jest cos nie teges.... ale ja na prawde oczekuje czegos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Kurt chce powiedzieć że oprócz grafiki gra musi być grywalna i łapać użytkownika za serce. Z tym się zgadzam. Bo po co mam grać w Dooma 3 jak jest kiepski. ID zrobiło po prostu pokazówkę swojego silnika aby go potem sprzedawać. HL2 tez nie stoi na wysokim poziomie. Nowe gry opierają się głównie na generowaniu coraz lepszej grafiki zapominając o grywalności, fabule..... A szkoda. Powiela się stare pomysły, a nowych ani widu, ani słychu...:] Ale może wkrótce powstanie coś z dobrą grafiką i fabułą. Poczekamy zobaczymy. Pewnie dopiero wtedy gdy skończy się wyścig zbrojeń o nowe silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności