Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marioza

no na Condemned: Criminal Origins czekam z niecierpliwoscią odkąd zobaczylem pierwsze skriny i trailery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość jagi
Fajny ten ostatni, to z Episode One?

 

Szkoda że pierwszy nie jest w podobnej skali.

 

Nie wydaje mi się :). Wygląda mi to raczej na RealTimeImage, jeśli można tak powiedzieć :P. Pewnie to filmik jakiś może z kolejnej części HL'a? :P Albo ktoś poprostu dla jaj sobie wymodelował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w H-L 2 to wydawała mi sie mordka G-Mana ładniejsza. Jak na moim GeForce2 MX400 64 MB na Medium Detail zobaczyłem tego gościa, to myślałem ze z krzesła spadne.A teraz... phi! Co to za kanciasty brzydal z paskudnymi texturami :P Ale teraz czekam tylko az sie pojawi Episode One.

Nieprzespanych nocy część dalsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już zupełnie przy okazji ;) jeśli już jesteśmy przy temacie Hl'a to musze polecić pewną stronke jego dotyczącą. Bo jeśli grałeś i ukończyłeś Halflife2 to z pewnością nurtują Cie pytania odnośnie fabuły itd. Z pomocą przychodzi na szczęście Gordon Frohman, tak - tak to "Ten" Gorgon Frohman :]. Jego historia odpowie na pytania np. skąd jest tyle wybuchowych beczek w City17, co się stało w Ravenholm () lub chociażby można zobaczyć co robi Gman po godzinach :D. Wszystko to znajdziecie na stronie http://hlcomic.com/archive/ - polecam przeczytać od początku bo to historia układająca prawie jednolitą całość :)

friedman3.jpghl-index-5.jpghl-index-7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem HL2 hehe, znudziło mi się bieganie w rynnie :)

 

jeżeli chodzi o Źródełko (Source) to bardziej kręci mnie nadchodzący Dark Messiah of Might and Magic niż HL2:E1

 

EDIT: komiks świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, must have, mam zamiar kupić jak wyjdzie, a najbardziej w DMoM&M podoba mi się że postać w 1st person ma ciało. Coś takiego było w Thief3 i działało tam znakomicie, choćby w momencie gdy gracz wybrał łuk - nie było go widać na pierwszy rzut oka, ale gdy spojrzałeś w dół widać było że postać go trzyma w ręku przy biodrze, rewelka.

 

Wydaje się że podobny system będzie w DM. W którym innym FPS'ie możesz skopać przeciwnika w przepaść? No i screeny bardzo się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 2 trailery z DMoM&M i mnie urzekły, zwłaszcza sama walka na miecze robi duże wrażenie. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego z perspektywy 1ej osoby. Nie moge się doczekać chwili gdy gra trafi w me niecne łapska :d. Ehh już widze te sparingi z orkami ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagi
Po tym co widziałem w Lost Coast, to myślę że Source w tej chwili spokojnie taką gębę z ładnym skin shaderkiem by pociągnęło.

 

Episode One to jest kolejna część Half Life ;)

 

http://ep1.half-life2.com/

 

Sorry, zle się wyraziłem, pisząc kolejna część miałem na myśli HL z kolejnym numerkiem - 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh szczerze to oblivion juz pomalu staje sie starociem :D a na jego miejsce zawita (byc moze taz PC) Project offset jak dla mnie narazie najaldniejsza gra jaka widzialem :D jest to rpg w swiecie fantacy :d grafika miodzio :D a z reszta macie gógle to se poszukacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4

http://www.konami.jp/gs/kojima_pro/japanese/mgs4_04.html - Jeśli ktoś tego jeszcze nie wiedział to polecam.

Geometria na same włosy tego staruszka zbudowana jest z 60.000 vertexów, więc błagam - niech nikt nie mówi że powyżej 5ktri to nie gameart; bądźmy na czasie ;)

skąd o tym wiesz? nie zebym ci nie wierzyl ale chetnie poczytalbym o tym :) jesli jest tam cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne, jak myslicie ile ma cały snaku tris? jak pierwszy raz widzialem screeny to myslalem ze ten model to max 6 k trisów i normal mapa ale chyba sie mylilem :D jak tak dalej pujdzie to nie bedzie game artu tylko bedą modele hi poly i very hi poly( do normal mapów) i bedziemy mogli rozróżniac modele po liniach papilarnych :( ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w pewnym momencie filmu pomyslalem sobie "dobrze dobrze palenie go zabija" :D

 

hmm wiecie co ja tam lubie szczegoly itp ale od wysokiego polycountu wole... jakby to wytlumaczyc... ogolny wyglad grafiki i efekty urealistyczniajace ja. przyklad - od bardzo dawna juz w grach stosuje sie perspektywe powietrzna. piekna rzecz, dajaca niekiedy bardzo malownicze rezultaty

 

od pewnego czasu mozna efektownie imitowac w grach powierzchnie metalowe itp ale nie lubie kiedy ktos z tym przesadza. patrze na to wszystko troche z perspektywy 2d i malarstwa, nie podobaly mi sie sceny 3d pod koniec 20 wieku, strasznie sterylne, wolalem juz matowy gameart tamtych czasow.

 

dobra praca 2d nie musi miec super szczegolow, wystarczy zeby wartosci byly dobrze dobrane... wtedy wyglada z daleka jak zdjecie. osobiscie nie opanowalem tego jeszcze wiec mam nieustanie ochote nadrabiac szczegolami, ktore zreszta lubie :) fajna zabawa jest :) ale nie uwazam zeby byly konieczne do stworzenia wspanialego dziela. podobnie to widze w grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde, własnie chciałem o tej grze napisać. Uwielbiam Prince of Persia, oraz Thiefa3, a ta gra wygląda na mix moich dwóch ulubionych gier. Trailer rewelacyjny, gra też się zanosi na świetną. Pozostaje czekać *sigh*

 

assassinscover.jpg

 

instory1.jpg

 

instory2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ladny filmik ;]

Słowo "ładny" to w tym przypadku obelga ;]

 

Ja osobiście się wychowałem na serii Thief a z Garretem jestem na "ty" więc tym bardziej byłem pod wrażeniem AssassinsCreed. To jest po prostu imponujące. Ubisoft ma cholerną armię czarodzieji którzy robią takie cuda :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

painbringer w takim wypadku wybacz obelge :D eh zeby to jeszcze tylko u mnieposzlo to bede taaaki szczesliwy :d cza pomyslec na zmiana kompa ;]

 

EDIT: a przy okazji nad kupnem X360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropo dobrze zapowiadających sie gier to wszystkie next gen sie dobrze zapowiadają :) ale kompy to sobie możemy do muzeum oddac chyba :)...tez się osobiście szykuje do zakupu konsoli - xbox360 :). - bardziej się opłaca niz kupowac kolejną karte za niewiadomo ile

 

Pewnie znacie tą stronke : http://www.gametrailers.com/?p=pc - pojawiło sie pełno nowych filmików z E3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Zawsze mi się podobały gry: King of the Road i hard truck lecz po jakimś czasie one się naprawde nudzą ... czy planowane jest wyjście jakiejś nowej wersji tych gier ...albo czy jest jakaś gra na podobieństwo tego ... ale zeby sie tak nie nudzila ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, grałem w demko Codemned i o mało się nie zesrałem ze strachu - szukałem czegoś w kącie pomieszczenia świecąc sobie latarką, kiedy jakiś typo zaszedł mnie od tyłu i walnoł gazrurką - zanim się opanowałem dostałem jeszcze dwa razy, tak mnie wkręciło :D

 

Sam nie przepadam za takimi grami - horrorkami, no ale jak ktoś lubi to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności