Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio pojawiło się kilka filmików związanych z Call of Duty 4. Z czego dwa - The Bog Rescue i Last Stand pokazują gameplay. Gra jak na razie bardzo mi się podoba, niestety mój sprzęt chyba sobie z nią nie poradzi. Jesienią przed premierą zapewne ukaże się demo, więc wszystko się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie data premiery zostala podana - wrzesien, napalony jestem na ten tytul od kilku miesiecy ,slinke obtarlem i odliczam dni ... ETERNAL SONATA !!!!

http://xbox360.ign.com/objects/761/761569.html

A tak wogole to najblizsze kilka miesiecy bedzie goracych - Bioshock,Black site, Mass Effect, Airborne, i ... last but not least .. TIME SHIFT ... feeel da powa. :D

http://xbox360.ign.com/articles/798/798537p1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy ukazał się trailer Call of Duty 4, który będzie promował grę na targach E3. Jak dla mnie, to rewelacja. Jestem pewien, że wkrótce po premierze zmiecie CoD2 i Battlefielda 2 z listy najpopularniejszych gier sieciowych. Mam tylko nadzieję, że mój starawy już sprzęt to uciągnie. Jeśli nie, trzeba będzie zorganizować nowy :)

 

http://www.gametrailers.com/game/4735.html

 

A tu miła niespodzianka, ciekawe, czy okaże się to prawdą : Gears of War na PC

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, SK wyszedl troche zabardzo przed peleton, a jak to z zolnierzami na pierwszej linii boju ... ida do odstrzalu. Bye.,bye SK. Mam nadzieje ze zdarza wydac Too human.

 

EDIT - jezeli te ostatnie aviki byly z ich silnika, a te wczesniejsze z UE3, to szkoda ze taka dobra gra sie tak zmarnuje, na meirnej grafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już parę dni temu, snake wygląda i porusza się super. Niestety nie można tego powiedzieć o przeciwnikach. Już na poprzednich filmikach widać było, że jak idą w zwartym szyku z bronią gotową do strzału, poruszają się, jakby kupa była już na ostatniej prostej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem patrzac na te postacie, wydaje mi sie ze polskim gamedevie sa ludzie ktorzy w ogole nie maja pojecia o grafice, a uczyli sie jej na comodore 64 i tak juz zostali dzizas one wygladaja gorzej niz w q3 ;/ ... zobaczcie na to mydło na scianach brak cieni... boze wstyd mi za takie gry :(

Afterfall robiony przez amatorow wyglada lepiej (nie słodzac sobie i kolegom)

 

No, ale chociaz 2 firmy ratuja wizerunek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o pcf i techland, red narazie nie wydał nic za co mozna by ich wyroznic :) ale za niedlugo pewnie sie to zmieni, wiec powiedzmy ze 3 firmy :)

 

Floo - zobaczylem te wymagania, ale juz nic nie chcialem mowic ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postarajmy sie zauważyć jakiś pozytyw... ;P

 

wydaje mi się że gdyby pozmieniać wszystkie textury na takie jak trzeba i dodać tutaj bump-a... to jeszcze dało by się na to patrzeć, ale mi monitor się psuje od takich pixeli... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys ja uderzam tam z miejsca z reszta juz Ci mowilem, glodowa pensja 900 zeta i robisz same polskie hity ;) ala 3d z 1995 jak to mowi Jonny B. "WCHODZE W TO !"

 

floo, pewnie nawet animacje sa skopane, nie wiem okladka prawie mi sie podoba :) i pewnie instrukcja bedzie ok, a tak to pozytywow brak ;)

 

 

Wymagania mnie miazdza :)

 

edit :

 

Ardeni, te fleshowe /2d gierki akurat wygladaja na przyzwoite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od rutkowskiego? chlopaki mieli zrobic pewnie gre na szybko w pare minut i zrobili!:) z czegos zyc trzeba!:) a jak firma mala to ich na dobry silnik nie stac i wyglada jak z 95 roku!:) zreszta, to polska, nie elegancja francja!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie są właśnie Ci, którzy tak pracują po cichu i mają wszystko gdzieś. Swoją drogą coś mi się obiło o oko, że ta gierka robiona jest na czyjejś licencji i dopasowana do naszych realiów (stąd Rutkowski). Mogę się mylić :)

Mam za to innego newsa - jak oglądałem z synkiem zabawki w Tesco spojrzałem na półkę z grami i na samym dole był Duke Nukem Manhattan Project. 4.99 . I hate pigs, jak to się mówi. Nie mogłem się oprzeć, wracam do grania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq kurcze da sie zrobic lepsza gierke w darkbasic, nie trzeba mic wcale bog wie jakiego enginu ;)

 

edit :

 

Polowa kolesi ktorzy robia dla siebie nie pokazuja swoich modeli tutaj, miazdza skillem prawie wszystkich, wiec hmm wiesz byłbym jednak ostrozniejszy w sondach ;) Myslisz ze forum daje skilla ? ;) hehe gloood luck

 

btw. popatrz na tych co tu pokazuja modele, no i hmm oprocz paru osob na dloni mozna policzyc jednak, jakos innych brak ;) a jakos niechce mi sie wierzyc, ze tu udzielaja sie wszyscy artysci polskiej sceny ;) skoro takie cdp red miało GIGANTYCZNY ruch ludzi w trakcie wiedzka ;)

 

A Ci co robia te gierki, to sa raczej starzy dziadkowie, ktorzy tak naprawde zaczynali pracowac w gamedevie przed Twoimi urodzinami ;) dlatego te planszowki 2d wygladaja bardzo milusio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Techland całkiem ładnie "działa" :) Przed odpaleniem 'Call Of Juarez' (w ogóle raczej nie lubię łesternów :P) miałem kilka obaw, ale szybko się rozpłynęły jak ją uruchomiłem. Porządnie wykonana gierka i pomysłowa. Grafika pro, fizyka i animacja też niezłe (mam zastrzeżenia jedynie do koni :P).

Do niewinnych osobników nie można strzelać, ani nie można katować trupów (wielbiciele Postala będą zawiedzeni). Jest parę sposobów aby ich zabić, ale automatycznie kończysz grę. Za to można pobawić się biczem w Indiane Johnsa :D No i strzelanie w Bullet Timie i efektowne upadki postrzelonych przeciwników na glebę też super :D

MultiPlayer nudny, ale to kwestia gustu.

Ciekawe jak to na XBoXie wygląda :)

 

Co do polskiego rynku gier, to po "Detektywie Rutkowskim" za 9,99 zł, w nowościach, można się spodziewać wszystkiego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś polski dev górował jak dla mnie nad czołówką światową, wogóle wolałem polskie gry. Amerykanie czy anglicy dawali pomysł jakieś setlersy total annihilation a wtedy pojawiała się polska odpowiedź 10x bardziej grywalna i wypasiona. A potem się skończyło.

nie mówie o LK Avalon, chociaż ich przygody były fajne(Sołtys rulez). np. Topware które z genialnego Eartha i równie dobre knights and merchants, przerzuciło się na gry dla CyberMychy typu kurka wodna 1, 2 ,3, kurcze pieczone itp.

teraz bida czyli maluch racer, poldek racer, syrenka racer, rutkowski back from jail (again). yhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności