Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w sumie gdzie to wrzocic, bo ani to pozyteczne ani smieszne, w sumie zalosne ale .... :

 

AHd Imaging Studio ( presents ^^) :

 

...Will NOT accept candidates from region/s:

 

Afghanistan, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua and Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Baker Island, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia and Herzegovina, Botswana, Brazil, British Virgin Islands, Brunei, Bulgaria, Burkina Faso, Burma, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Clipperton Island, Colombia, Congo, Democratic Republic, Congo, Republic of, Cook Islands, Costa Rica, Cote d'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Fiji, Finland, France, French Guiana, French Polynesia, Gabon, Gambia, Germany, Ghana, Gibraltar, Greece, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kuwait, Kyrgyzstan, Laos, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Federated States of, Moldova, Monaco, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Namibia, Nauru, Navassa Island, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Norfolk Island, North Korea, Norway, Oman, Pakistan, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Saudi Arabia, Senegal, Serbia and Montenegro, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Korea, Spain, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syria, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Togo, Tonga, Trinidad and Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, United States, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, West Bank, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe

 

 

http://jobs.cgsociety.org/ad/67/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scottero - nie kumam ocb, ani to news ani nie jest to jakieś mega odkrywcze.

Porządnie zrobiony modelik, no ale co z tego?

 

Tak swoją drogą to imho wątek powinien się odkleić ;) posty tutaj pojawiają się z częstotliwością raz 3 miesiące, a sticków zrobiło się dużo, więc imho może polecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem avika z fallout. Srednio, spodziewalem sie czegos lepszego.

Ja osobiscie czekam na Too Human. Bardzo mi sie to to spodobalo.

http://talk.xboxsolution.com/gallery/data/738/too-human-e3-06-screen8.jpg

Wogole zapomnialem ze ten watek jeszcze istnieje. :D

Do listy gier oczekiwanych zapisuje jeszcze Burnout5:Paradise. Ma wyjsc w maju hehe, ale sadze ze to najpredzej bedzie maj 30 :D

http://www.gameguru.in/images/burnout-paradise-ss2.jpg

No i oczywiscie GTAIV to podstawka :)

http://cache.kotaku.com/images/2006/07/gta4_london_skies_fake.jpg

P.S. Doslownie przed chwila ogladalem trailera Transformers : the Game i powiem ze moze tez byc smakowite ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gta 4 zapowiada się ładnie, gdyby nie to "fake" w nazwie pliku:)

 

fallout 3: boje się że z bethsedują tą gre. Na ich forum jest śmieszny wątek

30 ways to not screw up Fallout 3:http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=689127

wątpie czy się zastosują. Pójdą zapewne w grafikę.

 

 

limbo game wygląda sympatycznie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nikt nie czeka na Assassin's Creed ? Panowie to bedzie rewolucja przez wielke R :D

Czekam rowniez na losta - na podstawie serialu - tworcy odpowiedzialni za Prince of Persia ! To nie moze byc crap - premiera jeszcze w tym roku.

Pozniej Crysis, Wiedzmin, Call of Duty 4, Mercenaries 2, HEI$T, Stranglehold, CM:Dirt, 300 - producent filmu 300 ma 150mln$ przeznaczyc na robienie gier, no i na "Sims: Życie Grafika" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak wtrące skoro o falloucie było... macie tu tech-demo van burena, starej wersji f3 z czasów black isle: http://www.nma-fallout.com/article.php?id=35970

 

Jeszcze tu znalazłem: http://www.fragland.net/downloads.php?id=15708 i stąd ściągam.

Za poprawność linków nie odpowiadam:D

Jak ściągnę to powiem co to dobrego lub złego:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD4 zapowiada się całkiem fajnie, w zeszłym tygodniu ukazał się pierwszy trailer.

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=61037

Po raz pierwszy odstępuje od tematyki i stylistyki IIWŚ. Będzie bazował na sprawdzonym, zmodyfikowanym engine QIII, więc możliwe, że z gry będą mogli się cieszyć również posiadacze komputerów z zaświatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crusher sciagnij sobie trailery gtaiv. Zobaczysz ze to nie fake-> http://ui09.gamespot.com/1128/gtaivshot_2.jpg

COD4 ... niepotwierdzone ale maja byc dwa cod4. Jeden ten co na trailerach, drugi tradycyjnie w wwii.

Assasin's creed wyglada fajnie, ale mam dziwne obiekcje co do tego.

BTW Lewus, van burena zarzucilem na forum xczasu temu, nie wiem gdzie jest, ale byl ;) To ten ze zmianami pory dnia? Bo nie chce mi sie sciagac, jak tak to juz byl ;) ale spoko. I tak niezle sie prezentowal.

Co do stranglehold, mam z niego neizly ubaw, wszystko sie rozwala, i to nie zle ze sie rozwala, ale jak sie strzeli dwa razy w rzezbe a ona wybucha na drobne kawalki ??!!

Jeszcze jedno, jakoze jestem wielkim fanem rpg jak i peterka, czekam z niecierpliwoscia na fable2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde teraz zaczyna się dopiero zabawa w granie, jak patrze na te ogromne światy, interakcje z otoczeniem (Assassin's Creed ) to aż strach sie bać. Tak czy inaczej, super sie zapowiada, nie mogę się doczekać wolnego czasu, trzeba będzie w komputerek zainwestować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC na trailerach wygląda super. Niestety w moim przypadku przy aktualnej konfiguracji ograniczę się tylko i wyłącznie do tych trailerów :)

Jeśli dojdzie do wydanie tego drugiego CoD4 w realiach IIWŚ, nie będzie to raczej produkt Infinity Ward. A konsolowe wersje mnie nie podniecają.

Dodam jeszcze, że fajne może być Enemy Territory: Quake Was. Zrobione na D3, więc może się załapię. Jedynie obawiam się, że przy takiej różnorodności rozwiązań, jakie ta gra proponuje, może być totalna sieczka na serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wasze Fallout'a 3, ukazalo sie demo-beta, chyba.

linkow do dema nie podam, bo beta raczej nie jest oficjalna, wiec bedzie piractwo ;P

 

edit: mozliwe mozliwe, wiec poczekajmy jeszcze te 31dni =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Leleń, to jest filmik z Fallouta 3 (czy Van Buren, nie wiem, pogubiłem się :P) Jak jeszcze robiło go Black Isle...

 

Black Isle już nie istnieje, a Fallouta 3 ma stworzyć Bathseda Games... I prawdopodobnie zrobi to, biorąc pod uwagę że na sam zakup praw do tego tytułu wydali ponad 5 mln dolarów :D (źródło: http://www.gamespot.com/pc/rpg/fallout3/news.html?sid=6168988 ). Pytanie tylko czy gra spełni wyżyłowane oczekiwania...

 

Mam nadzieję że ostateczny Fallout 3 będzie wyglądał o niebo lepiej niż to ;)

 

A tech demo Van Burena jest do pobrania legalnie tutaj:

http://www.gamershell.com/download_18983.shtml

 

(właśnie ściągam... 20%) ;)

 

Por@szek -> ty chyba mówisz o filmiku z gameplaya, a teraz ukazało się do poprania pełne, grywalne tech demo. Dokładnie ukazało się 2 maja, więc sprawa jest świeża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Ja to sobie w starcrafta, quake 3 gram (nie pogardze też dyną i neśmiertelnym mario) a nowe gry na screenach oglądam ale nie mogę się doczekać wiedźmina, chetnie bym też zobaczył hellgate'a (lecz tylko z ciekawości) bo na pewno odniesie sukces. A tak przy okazji hellgate'a, ciekawe jak to jest robić grę raz na 2-3 latka, która zawsze okazuje się hitem =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hellgate nie jest blizzarda. Kilka osób uciekło z firmy założyli swoją i robią współczesnego sequela diablo.

Wiem, że nie jest. Lecz jeśli ludzie, którzy robili diablo, robią jego następce, to sukces praktycznie mają w kieszeni. Z resztą wystarczy odwiedzić ich oficjalną stronę =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że hellgate też będzie dobry. Ale jak zobaczyłem gameplay trailer to lipa. Sukces gwarantowany? niewiem, narazie to dobrze rozreklamowali i zapłacili za to góre pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że hellgate też będzie dobry. Ale jak zobaczyłem gameplay trailer to lipa. Sukces gwarantowany? niewiem, narazie to dobrze rozreklamowali i zapłacili za to góre pieniędzy.

 

Na moje oko to tacy kolesie nie pokazują wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Bruneq filmik z ut po prostu rewela, w ut 1 grałem przez 1,5 roku w ut2004 gram do tej pory z przerwami, zebrałem zestawik ok 100 najlepszych hipków i mase super map, ut forewer :D, a tu az mnie zaswiezbiło skrinik mojego autorstwa, wszystkich postaci na nim co prawda nie ma

 

2019are8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo przypietych ten nie jest tak wazny, moze byc plywajacy

 

Na dobrą sprawę przyklejone powinny być tylko trzy tematy - regulamin, mapowanie i teksturowanie oraz normal mapy. W pozostałych posty pojawiają się tak rzadko, że aż wstyd przyklejać takie stwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttaaaddzik - ale to jest game art, trzeba wiedzieć o co lata :) moim zdaniem powinniśmy połączyć newsy z game devu z tym tematem i sprawa będzie załatwiona, wydaje mi sie ze tematycznie to się nie zamotamy jeżeli te dwie dziedziny będą w jednym wątku.... a co się tyczy normal map itp... to zostawić nie ruszać nie dotykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh

 

looknijcie sobie na link 2008

najbardziej oczekiwaną polską grą jest Afterfall:

 

"Indie roleplaying game following the good old school principles of the genre: non-linearity, turn-based combat, lots of roleplaying and decisions having real effect on the game world".

 

Po prowadzie pomylili się i napisali że to jest indyjska gra :]

Jest przed Guild Wars 2 :D

 

Wiedźmina, Warhounda czy Necrovision nie ma wcale :D

gratulacje chłopaki :)

 

edit->ups, sorka, wszystkie inne polskie gierki są w linku "2007" No ale i tak gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności