Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Cevat Yerli, szef zespołu Crytek oznajmił, że demo gry Crysis ukaże się dopiero 26 października, zaś pełna wersja tak bardzo wyczekiwanego tytułu najprawdopodobniej dnia 16 Listopada. Twórcy nie chcą ryzykować wypuszczeniem „bubla” stąd dodatkowy czas na dopracowanie produktu w każdym detalu. Graczom pozostaje tylko czekać i szykować komputery, by sprostały wymaganiom gry Crysis."

 

Źródło - purepc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranglehold pikna sprawa, na c2d 2,13 1gb ramu i x1800gto demo chodzi smiga az milo bez zacinek zadnych (raz na chwile zamarl z 1 sek - pewnei malo ramo, a i nie bylo zadnej akcji ot lazlem sobie). Tylko kij wie jakie to demo ma detale ustawione ... pewnei cos porkoju medium high....Unreal Engine 3 pieknie zoptymalizowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie news, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Przypadkiem natknąłem się na screen z Dead Island Techlandu. Mam nadzieję, że takie przypadki nie będą regułą w grach tego producenta :) A może to tylko ja widzę podobieństwo...

 

beznazwy1kopiadc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale się nie zgodzę. OK, można użyć tego samego modelu, ale trzeba to zrobić tak, żeby podobieństwo było minimalne. Bo raczej Dead Island nie jest darmowym Extention Packiem do CoJ, prawda? To była tylko ciekawostka, więc nie ma co się nad tym rozwodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba- popatrz np. na modele samochodów tej samej marki: ta sama elektronika, silniki, wloty powietrza, elementy zawieszeń, dosłownie wszystko zrobione byle obniżyć koszty, skrócić czas produkcji. A że news już nie jest najnowszy to akurat w tym przypadku nie ma znaczenia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba nie ma co szukac dziury w całym gry to towar, i nie pierwszy raz widze te same modele w grach , tak robią duze koncerny jak capcom czy konami, normalna praktyka mozna powiedzec, firma ma swoją baze modeli i w zaleznosci od potrzeb wykozystuje je w całosci lub częsciowo, myslisz ze w kazdej grze kazdy model jest robiony osobno? nic z tego często wykozystuje sie fragmenty nogi rece dłonie uszy torsy i dorobia przerabia potrzebne elemnty podobnie z głowami, z jednego modelu głowy robi sie kilka tylko przestawiajac wertexy, reszta czyli to zeby model byl final gut to textura, to nie jest tak jak fanowskie produkcje gdzie dba sie o szczeógły robi czesto na wyrost i kazdy model od podstaw , to jest bardziej jak fabryka klusek, ot wsjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem ostatnio nowego ET: Quake Wars demko i chodzi jak kupa na najniższych detalach :/ No nie da się po prostu grać, tym bardziej że to sieciówka i ilość fpsów jest tu kluczowa :/

 

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mam całkiem nieźle dopasionego kompa: GF 8800 GTS, 2Gb ramu, Core2Duo 1.6mhz... Nie wiecie o co może chodzić? Inne gry chodzą jak na razie ok... może czas podkręcić procka i kartę grafiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie QT smiga a mam GF8800GTS 320MB, 2GB RAMu, procek Duo Core. Smiga na najwyzszych detalach. Mi sie gra nie podoba. Tylko dla fanow Q3Arena. Z ET malo wspolnego i dodatkowo grafika tak naprawde bardzo przecietna. Spodziewalem sie wiecej.

 

A co do problemu Ziomusia to sugeruje nowe sterowniki do karty + najnowszy forceware (http://www.gamershell.com/download_21216.shtml)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z x3:reunion

hehehe, http://www.youtube.com/watch?v=pi8n6uN091E

 

"but galaxy is still threatend by sinister race known as cock (kha'ak)"

"its only matter of time before the cock return

"swarms of cock ready to engage"

najlepszy tekst z 2:40

 

coza głąb mogl tak nazwać obcych.

 

Wsumie to to jest wątek w którym można gadać o technologicznych nowościach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jerycho ktos juz sie zmagał? ja narazie pyknąłem demko w pierwszych minutach oczka mi sie zaswieciły bo juz mysłąem ze bedzie cos dobrego co przepłucze mi niesmak po bioshocku ale lipa jak zwykle muszą zwalic geirke z potencjałem na rzecz jakis bzdur i udziwnien na siłe typu pstyrk pstryk w kalwisze w tempie up up up,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym ja mam specyficzny gust poza tym zbyt wiele juz widzialem, dla mnie był nużąco męcząco monotonny, ze wzgledu na :

dzwięk , po kilku godzinach grania(np 3) ból głowy

paskudny dizajn i wykonanie postaci,

montonia jesli chodzi o zbieractwo wszelkiej masci zbednych bzdetów i w ogole na kazdym kroku przszukiwanie wszysktiego

męczące potyczki z kreaturami

wolałem stary system shock2 mimo podobienst jakos tam był fajniejszy gamepaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę za dużo :) wydaje mi się, że bez tych "efektów" gra byłaby fajniejsza.

Z kolei jutro ma wyjść demo Call of Duty 4. Nie mogę się doczekać, zwłaszcza że coś mi się wydaje, że jeśli pójdzie na moim kompie, to tak jak było z CoD i CoD2 kilka ładnych godzin z życiorysu wyrwane jak nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - ognisty, don mario - uwazajcie zeby po was nie przyszli... :D hehe

 

a na serio - sof fajnie wyglada, popstrykalbym - ale kurcze - nie chcialbym zeby moje dzieci w to graly i w sumie nie wiem czy mi sie to do konca podoba (moze niekoniecznie juz w tym momencie) - ale wyobrazcie sobie (juz teraz jest mocno realistyczne) - jak bedzie wygladac reklama takiej gry za lat np. 8 ?? 'tylko u nas: ultra realistyczna krew i flaki, zobacz jak wyglada dziura wylotowa po postrzale z m16!'.... troche straszno sie robi - a dorzuccie do tego jakies czterdziesci-pare cali telewizor (tak zeby jak blisko usiadzesz to zasloni ci caly widok...) - dziwnie...

 

pozdads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftorek ja mimo wszystko nadal odrozniam wirtualną rozrywkę od reala :), pixele to jedno real to drugie, lubię zarówno rzeźnie jak i coś ambitniejszego , poza tym w realu nigdy by to tak fajnie nie wyglądało jak własnie w grze , w realu wygląda to gorzej mniej efktownie, poza tym w grze mozna powiedziec mam nieskonczoną liczbe żyć i nie musze sie martwic że ktos ze mnie zrobi marmolade bo jesli nawet to quick load ;), zadne gry gdzie sie zabija w jakiej kolweik formie nie powinny trafiac do dzieci to jest oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na HL2 EP2 wraz z portalem i TF2 :D

http://orange.half-life2.com/hl2ep2.html ... jeszcze tylko 9 dni ;)

 

Silnik powala wszystkie ktore widziałem do tej pory, jedyna rzecz ktorej w hl nigdy nie lubiłem to walka z ufolami - bardziej kreciły mnie spotkania z soldierami niz z poczwarkami :)

 

No to chlopaki pojechali :

Soldier of fortune

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/115669.html

 

tylk patch na ilosc krwi bo lekka przesada i fajna giera moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donmario - no nie zebym ci cos imputowal :) - i tak sobie mysle ze nikt z tutaj obecnych raczej nie ma jakis odchylow w kierunku nierozrozniania rzeczystosci gry od zycia... to dziala pewnie tak ze my wiemy jak to sie robi (znamy gamedev od kuchni) - cos jak np. trudno by bylo wpuscic w maliny siedzacego na widowni scenografa w teatrze...

 

ale sie bardziej obawiam o jakies mniej zrownowazone jednostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my wiemy podobnie jak wiekszosc osboników dojzałych ale dzieciarnia nie wie oraz jednostki z odchyłami, to co teraz jest na ekranie nie jest nadal zbyt realistyczne w sensie dosłownym ale jest sugestywniejsze niz bylo iles tam lat temu, dlatego dzieciaki i nie tylko maja coraz bardziej wygiętą psychikę, juz nie robi na nikim wrazenia rzeznia w wiadomosciach z iraku czy rzeznia na gupkowatym filmie czy w grze, tak powstaje znieczulica, pamietam jeszcze jak kiedys np ktos zasłabl na ulicy czy przestanku zaraz bylo zbiegowisko bo cos sie stalo po czesci z ciekawosci a po czesci z checi udzielenia pomocy , bylo zaintersowanie, obecnie ktos umiera upada na chodnik i nikt na to nie zwraca uwagi ludzi idą dalej nikt sie nie wtrąca , jak to mawiał moj kolezka "smierć jest zwykłą sprawą" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności