Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W Colinie się rozbijali, bo to WRC. W Formule 1 na PlayStation wszystkie fury (w tym Ferrari) też się rozwalają. W GT problem jest taki, że nad tymi wszystkimi wozami nie ma żadnej konkretnej serii wyścigowej, która ma prawo (a wręcz obowiązek) sprzedać też możliwość kompletnej demolki samochodów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają fajnie, śmigają płynnie, ale jak ktoś nie lubi ścigania nawet pięknie wyglądającymi resorakami, to tego nie polubi. Nawet jak wyjdzie na PC za 19.90.

 

Nie no za taką cenę bym się skusił hehehe xD

 

Ponoć właśnie można rozwalić furę ale wtedy się płaci dodatkowo za licencję :) A producentom nie zależy na tym i mają trochę racji bo te gierki to nie Destruction Derby (piękna gra :D) przecież. Mogły by być gry w dwóch wersjach, tańsza bez rozwałki i droższa z rozwałką hehe :) ale mogę się założyć ze większość by wybrała tańszą bo bardziej im zależy na realistycznej jeździe niż na jakimś rozwalaniu się. A jak ktoś dobrze jeździ to rozwalanie nie wchodzi w grę hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti - Ten battle-rage to ciekawy jest? daje rade?

cytat:

"Tym samym Battle Rage ma ambicje zostać pierwszym polskim programem wydanym na Wii" - Z tego co pamiętam to niejakie coś nazywajace się "Tate Interactive" zrobiło już coś na Wii, jakiś czas temu z resztą...

 

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=26720 - niby ciekawe, ale nie potrafie rozszyfrować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale czy w plikach dołączonych do poprzedzających finał wersji beta jest cokolwiek napisane na temat ostatecznego terminu użytkowania wersji beta? Jak przestawisz kalendarz windowsa o te kilka dni do tyłu, CB beta wciąż będzie działać, a do zmiany lub aktualizacji daty nikt Cię nie może zmusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wyszło GTA4 na konsole.

 

2.A tu taka ciekawostka, info o tym na stronie jest już od dość dawna (http://www.entropiauniverse.com): Entropia Universe (niegdyś Project Entropia) ma być przełożone w przyszłości na Cry Engine 2.

EU to gra mmo, kolonizacja planety (półpłatna, jak Second Life, z realnymi pieniędzmi).

Swoją drogą bardzo klimatyczna jak się obczai co i jak i pozna parę osób, bo to jedna z niewielu mmo gdzie nie chodzi o bezmyślne expienie i bez szybkiego nawiązania znajomości ani rusz. Trochę kiedyś pograłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze, że będzie za darmo.

A względem GTA mam mieszane uczucia, bo niby fajne, ale w sumie trochę dłużej pograłem jedynie w San Andreas, ale to też tylko dlatego, że były wakacje i nie miałem dostępu do netu. Fajna gra, ale trochę monotonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwale mialem jak stalem na peronie wczoraj, i popchnalem goscia prosto pod pociag :D, Byl tylko AAAAAplask. Policjant obok nawet nie zareagowal :D Ale i tak najwieksza zwala byla jak jechalem szybko po miescie i przywalilem w slup, wypadlem przez przednia szybkei wpadlem do drugiego samochodu do srodka przez kolejna przednia szybe. Niestety nie udalo mi sie przezyc tego lotu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwale mialem jak stalem na peronie wczoraj, i popchnalem goscia prosto pod pociag :D, Byl tylko AAAAAplask. Policjant obok nawet nie zareagowal :D Ale i tak najwieksza zwala byla jak jechalem szybko po miescie i przywalilem w slup, wypadlem przez przednia szybkei wpadlem do drugiego samochodu do srodka przez kolejna przednia szybe. Niestety nie udalo mi sie przezyc tego lotu :D

Nooo :D Więcej mi nie potrzeba :D Nie mogę się doczekać wersji na PC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

a jak tam z modelem jazdy? bo ten w san andreas to padaka zwalony całkowcie był jak i cała ta gra, z drugiej strony tak sie drape w głowe mając wydać 5 kafli po to zeby pograc w jedną gre ale filmiki mnie nakręciły =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam się czym podniecać, na moim rzęchu już poprzednia część miejscami muliła, xboxa nie kupię, bo więcej czasu spędzi w serwisie niż na półce, a PS3 mimo wszystko jeszcze za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x od ponad roku. Nie padlo. Kusy mial dluzej no i mu sie zlozyl ;)

Model jazdy , ciezko okreslic mi realizm bo nie jestem samochodziarzem. Dla kazdego samochodu system jazdy jest kompletnie inny. Samochody reaguja na powierzchnie sucha inaczej niz na mokra. Trzeba prowadzic z wiekszy wyczuciem, bo przy duzy predkosciach gwaltowne uzycie recznego moze spowodowac ciekawe skutki :o

Ciekawostka jest ze mimo iz wpkaujesz sie do wodu, nawet z calym samochodem mozna wysiasc i poplynac do brzegu. Jest cala masa smaczkow, jak na przyklad jak zaczniesz okladac goscia piesciami i nagle policja sie pojawi to jest duza szansa ze to on bedzie zwiniety do kibla a nie ty ;) Nie widzieli kto zaczal wiec dziala na zasadzie kto jest blizej policji w momencie ja ksie pojawi. Niestety nie udalo mi sie ukrasc beoing na lotnisku, jeszcze raz sprobuje, ale predzej helikopter zwine. Nie mniej jednak wkroczenie na teren lotniska, aktywuje odrazu 5 gwiazdek (przynajmniej narazie) wiec za duzo to tam nie pochodze :) Gta iv jest troszke trudniejsze od poprzednich wersji z wielu wzgledow.:

-zroznicowana fizyka pokazdu ( dodatkowe smaczki jak mozliwosc przestrzelenia kola co wplywa na jazde pojazdu)

-zmiany pogodowe ktore wplywaja na game play

- wporwadzonio covery, przez co walka nie jest typowa "wpadasz w bande gosci i rozwalasz ich z kalacha". Trzeba sie chowac za scianami itd szczegolnie przy wiekszej ilosci przeciwnikow. Problem polega na tym ze niektore covery sie rozwalaja pod wplywem ciaglego ostrzalu wiec trzeba znalezc nowe miejsce.

- system partnerow/przyjaciol. Gracz posiada grupe przyjaciol w grze ktora rosnie wraz ze wzrostem progresu w grze. Trzeba utrzymywac z nimi dobre kontakty poniewaz mozna otrzymac w pozniejszym etapie gry bonusy jak dostep do tanich/free broni, darmowe taxi po miescie badz naprawa samochodu. Jezeli nie utrzymuje sie znimi w miare stalego kontaktu mozna stracic punkty dodatnie wzgledem nich co powoduje pogorszenie kontaktow. Nie sprawdzilem jeszcze jaki ma to wplyw na gre.

- 95% rzeczy ktore widzisz w grze mozna zniszczyc badz uzyc - podniesc cegle lezaca na ziemi, rzucic w wystawe sklepu, popchnac kogos pod samochod poczekac na ambulans etc.

- minigry jak bilard, kregle, lotki

- mozliwosc pujscia do teatru, restauracji czy strip clubu

- samochody nie znikaja jak wejdziesz do budynku badz spotkasz sie z osoba ktora daje questa, aczkolwiek twoj samochod moze byc przesuniety np, na parking kilka metrow obok ciebie.

- internet :o najbardziej zwariowana rzecz w gta - szczegolnie jak dostalem spam o powiekszeniu penisa

 

Pewnie masa rzeczy o ktorych zapomnial, nie zwrocilem uwagi badz jeszcze nie wpadlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA jest piekne :)

Szkodza, ze nie posiadam ani Xboxa ani Play'a :) Chetnie bym sobie w to pograł.

 

Chciałbym, żeby wyszło na PC... Jeszcze jest wielka niewiadoma czy owe GTa wyjdzie na PC czy nie... Są szanse, że może wyjść, w końcu też będą mieli zyski z tego.

 

Poczekamy, zobaczymy jak to wszystko sie rozkręci. Są jakieś spekulacje na temat wersji PCtowej na Pazdziernik/Listopad ale nie sa potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, takze doszly mnie sluchy o gta na pc w okolicahc gwiazdki.

Ale spekulowalbym z tym czy beda mieli pieniadze ze wersji na pc ;)

 

Badzmy szczerzy. Wiekszosc chce wersje na pc aby ja spiracic. I pograc za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszek ma racje. Ja tam kupie orginal (ale pewnie najpierw "obczaje" czy warto). Ze wszystkimi grami tak robilem a mam ich juz ponad 50 pudełek :) Ładnie wygladaja na polce, nie ma nigdy problemu z patchowaniem czy innym supportem. No i zawsze moge oddac cos co mi sie znudzi swojemu siostrzencowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badzmy szczerzy. Wiekszosc chce wersje na pc aby ja spiracic. I pograc za darmo.

A ja myślałem że dlatego że nie każdy ma ps3 albo xboxa 360... jak np. ja. Teraz widzę w jakim byłem błędzie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/385964/gta-iv-on-pc-no-comment

http://kotaku.com/385936/no-madden-09-on-pc-blame-pirates

 

W skrocie, gtaiv na pc - cisza. Tak samo jak Bully,red dead revolver czy manhunt2.

Nfl madden nie ukaze sie na pc - to juz oficjalne.

Radze wam odkladac kase na konsole, jak tak dalej pojdzie ( crytek takze zapowiedzial ze bedzie robil gry na konsole - byl ostatnia ostoja pececiarzy - ale pececiarze woleli pirata ;))

 

Btw - nie jestem proszek ale co tam. i tak prawie tutaj nie zagladam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraszek nie oszukujmy się - ale gta4 "spiracona" na xboxa 360 rozchodzi się jak gorące bułeczki - wejdz sobie na byle jaką stronę z torentami albo p2m to zobaczysz ile tysiecy kopi jest sciagana - więc nie koniecznie chodzi o piractwo.

Bądzmy szczerzy - w polsce nie wiele ludzi kupuje konsole bo przyzwyczajeni są do Pc. W uk, usa itd mało kto w ogóle używa kompa do grania bo od tego maja konsole no i nie wpomne o tym aby ktokolwiek myslal aby spiracic sobie konsole bo mu sie poprostu nie chce skoro gre moze kupić za np 2 godziny pracy nie tak jak w pl za kilka dni pracy.

Sam wiesz jak to bylo z tobą :) też kiedys byles anty konsolowy :) a teraz pewnie caly dzien pykasz :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody reaguja na powierzchnie sucha inaczej niz na mokra.
To przynajmniej w San Andreas było już w jakimś stopniu :) Nawet już był wiatr który działał na samoloty hehe :D

 

Ciekawostka jest ze mimo iz wpkaujesz sie do wodu, nawet z calym samochodem mozna wysiasc i poplynac do brzegu.
To już było chyba w Vice City nawet, bo w San Andreas było na bank. Nawet jak się miało dobre płuca to można było poczekać w samochodzie aż opadnie na dno, przesłuchując ulubiony kawałek z radia xD ale NPC odrazu jak wpadł to tonął, a teraz umieją pływać? :)

 

zroznicowana fizyka pokazdu ( dodatkowe smaczki jak mozliwosc przestrzelenia kola co wplywa na jazde pojazdu)
Tu tak samo jak poprzednio, w San Andreas było na bank, z tym ze teraz pewnie wygląda to dużo lepiej :)

 

minigry jak bilard, kregle, lotki
W San Andreas były konsole i automaty z takimi mini gierkami jak Space Inviders :D

 

A jak wygląda mapa? Duża? I co z tunningiem wozów ? :)

Zaczyna mnie martwić to co mówicie o wydaniu pod PC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/24386.html

Moze to i dziwne, ale czekam na ta gre o wiele bardziej niz na GTA... IMO GTA tak naprawde duzo nowego nie wnosi, ale tego sie spodziewalem ;) Moze to i nawet lepiej ze zbytniej rewolucji nie ma... A co do wersji na PC, wyjdzie ale dopiero tedy gdy minie juz okres wysokiej sprzedazy na konsole... Wiec jeszcze troszke trzeba poczekac... ostatnio wogole zaczalem sie zastanawiac nad kupnem xkloca... mysle ze to nie bylby taki znowu zly zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa, że Mafia 2 będzie lepsza od GTA. Nie trawie tych joł joł gierek z joł joł bohaterami. Poza tym, zawsze lepiej być Marlonem Brando niż jakimś kolesiem z Sarajewa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

osobiscie tez nie trawie "yoo yoo" gierek a taką było gta sa ktora jest badziewiem, zniszczyli w niej wszystko co bylo dobre w poprzednich częsciach plus to "yoo yoo", pozostale , 3 i vc ,nie maily "yoo yoo"

Porasz dlatego własnie pytalem o ten model jazdy bo jesli mu blizej do tego z SA to ja juz podziękuję a jeślii jest zblizony do tego z vc czy 3-iki to gut, trza będzie pomyslec nad ps3 bo badziewa microsoftowego napewno nie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samego joł joł nie lubię, ale do "gta sa" nic nie mam ;) Co do Mafii to nie grałem w jedynkę, ale nadrobię :D A co do trailera dwójki, to już kiedyś komentowałem że animacja twarzy taka średnia :P Wyglądają jak by mieli gumowe maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Mafia 1 jest do dnia dzisiejszego grą z najlepszą fabułą jaką grałem a co do gta - ja tam nie mam nic do tej gry - uwielbiam ta serię począwszy od pierwszej odsłony no moze poza Vice city ktore moim zdaniem okazało się PORASZKĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodzilo GTA4 na XBoxsie 360? Bo nie wiem czy kupowac?

 

Kumpel kupił orginalną wersje na PS3, niestety płynnosc gry zostawia naprawde bardzo wiele do zyczenia... Wyrazne sa zwolnienia do kilkunastu klatek na sekunde i chrupniecia w kluczowych momentach :/ No generalnie grac sie da, ale przyjemnosci wielkiej z tego nie ma... Mozna wylaczyc net w konsoli i wtedy o dziwo chodzi jakby plynniej, tylko ze zawiesza sie mniej wiecej co 2 minuty dla odmiany heh...

 

Na XBoxie nie ma problemow? Czy lepiej poczekac na patcha?

 

Tak swoja droga - brak plynnosci w gierkach, koniecznosc pobierania patchy, zwiechy konsoli :/ Od kiedy to kosolka przestala byc urzedzeniem typu 'o nic sie nie martw, wloz plytke i graj' :/ Poracha straszna... I to jeszcze moj ukochany Rockstar taka kiche odwalil, eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, nie czytajcie Onetu to shitowa strona - wystarczy popatrzec na komentarze hehehe

 

Wiem ze problem dotyczy glownie PS3, pytam sie przede wszystkim o plynnosc giery na XBOx360 - ma te 30 klatek czy nie? Bo nie widze czemu miala by na Xklocku szybciej chodzic... A jak chodzi jak na pleyaku to nie chce mi sie w ta gierke bawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności