Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ktoś z Was grał w demo Call of Duty 4? Ja już trochę pograłem i muszę przyznać, że podoba mi się. Nawet przy moim cherlawym kompie wygląda lepiej niż CoD2, gra się podobnie jak w tą właśnie dwójkę. Liczę że multi będzie dobrze przygotowane i będzie się dało pograć na przyzwoitych ustawieniach :)

 

http://charlieoscardelta.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie odpalił wogóle, ale potem podmieniłem jeden plik i po tym się włączył... ... i wywalił się przy loadingu Dałem sobię spokój i zamówiłem sobie nowy sprzęt, bo juz nic nie chce u mnie działać. Nawet max sie nie odpala...

Za to w poniedziałek będę próbował portala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CoD to też tylko multi, SP traktuję jako dodatek dla urozmaicenia. Coś mi się zdaje, że najnowsza część ukradnie część graczy CoD2 i Battlefield 2 i wkrótce po premierze wskoczy na drugie miejsce po WoW w rankingu xfire. Wspominając setki godzin spędzone przy CoD i CoD2 nie przepuszczę takiej okazji i z pewnością skuszę się i na tą część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowcami. CoD to tylko multi. Ale single byl rewelacyjny w CoD:UO. Dla mnie CoD to najlepsza gra w jaka gralem, wlasnie dzieki multi. Dwojeczka tez byla super. Demko 4 calkiem przyjemne ale krotkie. No i spodziewalem sie troche wiecej. Ale mam nadzieje ze multi mnie odciagnie od BF2, ktore mnie odciagnelo od CoD2. A graczem jestem napalonym zapalonym.

 

BTW RA - ten awatar twoj to Moss z IT Crowd, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale w przygodówkę z kumplami przez net raczej nie pogram. Nic tak nie cieszy i nie rozładowuje napięcia po dniu w pracy jak headshot wykonany na koledze ;P W końcu nikt nie traktuje tego poważnie, zwłaszcza że w międzyczasie intensywnie się komunikujemy, więc mamy niezbity dowód, że w rzeczywistości ów kolega nie zginął :)

 

A czy ktoś grał w demo bety UT3?

http://www.fileplanet.com/promotions/ut3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, fajnie się gra w to demo. Uruchamia sie oczywiście nie bez problemów. Momentami można głowa w sufit wskoczyć. W demo są dosyć małe mapki deadmetch'owe, 20 parę osób jak gra to rzeźnia sie robi niesamowita, ale przyjemności z gry jest. Jeden model postaci jest tylko, więc wszyscy wyglądają tak samo, mnie osobiście ten model nie powala. Przypomina ut2004 ale to chyba na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja dzis przeszedlem portala.

Powiem tak - Bardzo krótki, 3 godzinkii koniec... szkoda, bo to najlepsza gra logiczna w jaką kiedykolwiek grałem i jedyna, która zwala z krzesła humorem. Do tego wymaga niekonwencjonalnego sposobu myslenia, i dobrej orientacji w przestrzeni. Naprawdę dobra gra na jeden wieczór. Polecam

Aha i jedne z najlepszych napisów końcowych ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale w przygodówkę z kumplami przez net raczej nie pogram. Nic tak nie cieszy i nie rozładowuje napięcia po dniu w pracy jak headshot wykonany na koledze ;P W końcu nikt nie traktuje tego poważnie, zwłaszcza że w międzyczasie intensywnie się komunikujemy, więc mamy niezbity dowód, że w rzeczywistości ów kolega nie zginął :)

 

Mmo = pk on FTW ^^

I najlepsze jest -> play u jak juz koles jest ownd ^^ ( dla nie wtajemniczonych play u = fuck u, filtr jest na czacie) Jak mnie to bawi ^^ Albo jak wola na ciebie noob tylko ze to on gryzie glebe XD. A pozniej siedzenie 6h w miescie z wrath bo PyKnalem goscie 70 lvl nizej ode mnie LMAO.

Co lepsze od head shota?

Zlurowac dungeon bossa do lobby i patrzec jak pwn'uje wszystkich noobow w lobby kiedy ty dostajesz 5-14dmg, wiekszosc dodged a wszyscy na okolo - wtf, lol, res pls, play u, etc. ^^

 

To sie nazywa zabawa ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy uważają, że symulatory z prawdziwego zdarzenia już dawno zeszły z tego świata, polecam przeczytanie informacji o nowym symulatorze Kamowa Ka-50 (zapowiadanego wcześniej jako dodatku do LockOn) na stronie DCS (Digital Combat Simulator):

 

http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?end_pos=950&scr=default&lang=en

 

Zapowiada się nam prawdziwy hardcorowy sim, na miarę Falcona 4 co najmniej :)

Przebieram nóżkami czekając na premierę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameartisans podglądam od samego jego początku, nagrody zawsze są bardzo fajne, a co do konkurencji, to ja bym już tak nie przesadzał :) W poprzednim konkursie - Naruto - uczestników było tylu, że nie miałem siły przeglądać wszystkich wątków. Dodatkowo startował min. MoP i poopinmymouth, w mini bitwach widziałem też model mrkite, tak więc na wygraną trzeba się nieźle napracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, dziś demo Wiedźmina z Wyborczą. Za płytkę z demem i intrem od PI trzeba zapłacić dodatkowe 4,50. Nie spotkałem się jeszcze z taką formą "promocji", więc mówię Basta i nie kupuję. Za grę mogę zapłacić stówę, zdarzało się, że dawałem więcej, ale za demo nie zapłacę ani złotówki. Albo wydaje się za darmo, albo nie wydaje się w ogóle lub wypuszcza w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyjrzeć screenom w HD to rzeczywiście nic porażającego. Modele wyglądają średnio, no może poza potworem z mackami.

Za to muza daje radę.

Ważne, że coś się dzieje. Niech sobie tam dłubią przez następnych parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa - ale postać Duke'a przydało by się trochę re-designować... Te czarne lustrzanki i fryzura już nieco za bardzo przywołują w pamięci lata 90 te ;)

 

I dobrze! To jest Duke, mam nadzieję, że będzie tak niepoprawny politycznie i tak oldschoolowy jak się da :D

 

Niedawno słyszałem, że mają nakręcić remake Ucieczki z Nowego Jorku. Pewnie nie odważą się wsadzić Plisskena w różowe portki jak w oryginale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mdli mnie już od wznowień Duke'a i nawet rozmów na jego temat, nie można przecież 100 razy rozmawiać o tym samym... Mam nadzieje, że ta gra nigdy nie wyjdzie, bo pogrzebie żywcem wiele dzieciecych snów i mitów na temat czym ta gra mogłaby być...

 

Scottero - Masz coś do C-I? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności