Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawione wymagania Assasin Creed...

 

* System: Windows® XP/Windows Vista® (wyłącznie)

* Procesor: Dual core 2.6 GHz Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+ lub lepszy rekomendowany)

* RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista

* Karta video: 256 MB DirectX® 10.0 lub DirectX 9.0, z Shader Model 3.0 lub wyższym (zobacz listę sprzętu)*

* Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0 lub 10.0 (rekomendowana 5.1)

* Wersja DirectX: DirectX 9.0 lub 10.0 (dołączone do dysku)

* DVD-ROM: DVD-ROM (odczytujacy płyty dwuwarstwowe)

* Miejsce na dysku twardym : 8 GB

* Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania: ATI RADEON serie X1600/1650 (wyłącznie PCI Express) -1950/HD 2000/3000, NVIDIA GeForce serie 6800(wyłącznie PCI Express), 7/8/9.

 

powie tak - crysis mial podobne i mi smiga na c2d 2,13ghz , 1gb ramu i 1800gto na hi w 800x600 w 1024x768 na medium (wina pewnie malej ilosci ramu). sprzet ktory podali w wymaganiach przy odpowiednim doborze mozna zamknac w 1800? 1700zl ? ram tani jak bulki 4gb chyba 300/400zl, c2d 1,8ghz ktory kreci sie do 2,66 bez dodatkowych rzeczy za okolo 200... grafika - no tu mi sie nei chce spawdzac, ale jak moj poczciwy x1800gto z biossem zmodyfikowanym ciagnal crysisa odpowiednio, to wiele na karte nie trza dawac... i viola - gra zoptymalizowana, poprawiona od wersji na konsole z nowymi dodatkami i do tego mamy klawe i myszke. czyli te w porywach 1800/1900zl niewiele wiecej od ps3... (w stargardzie widzialem po 1500 czy 1600 z jakas tam gierka...)....

 

hm?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rotfl nie no spoko. Tylko ze taka maszyne to musisz upgradeowac co pol roku aby pograc plynnie w nowe gierki. Po za tym nie wypowiadalbym sie na temat wymagan rzadnych nadchodzacych gierek z tego wzgledu iz czesto wymagania sie roznia od rzeczywistosci.

Ale co ja tam wiem. Ja mam nadal 7800 gts z 1 gb ram i amd 1800 i gierki mi smigaja wszystkie najnowsze na maxa ustawieniach w 30 klatkach i wiecej :P

 

A tutaj nowy tym prostytutek. Normalnie rewela :P http://kotaku.com/355204/g4-documents-the-life-of-achievement-whores

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za te skromne doplaty co pol roku masz 50% wiecej mozliwosci niz konsola :D

 

edit: widac bylo mine prostytutki jak grala w COD4 na padzie... ja gralem na tablecie i srednio do szlo a co dopiero na padzie..... o.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porasz - z konsolami jest spokój, ale z czasem poziom grafiki się zatrzymuje i w tedy są zakupy.... nowej konsoli (tak tak wiem, ale to co kilka lat :P)

Ten movie dobry, ciężkie jest życie takiej dzi... zapodałem go kiedyś do tematu "rzeczy interesujące/zabawne"

 

Ofca - i znów się mylisz :/ ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze drugie btw - fakt Unreal engine 3 mial miec kosmiczne wymagania, tez leci wszystko na hi co do tej pory na nim wyszlo :D na karcie sprzed 1,5 roku chyba ... no i dolozyc do konsol ceny oryginalow...

 

wezmy przyklad nowego Jericho

http://www.3kropki.pl/products.php?search=jericho&o_sz.x=0&o_sz.y=0&category_id=0&szkw=

 

pc - 84zl

x360 - 134zl

ps3 - 189zl

ps2 - 209....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: widac bylo mine prostytutki jak grala w COD4 na padzie... ja gralem na tablecie i srednio do szlo a co dopiero na padzie..... o.0

A idz ty- na padzie da sie grac rownie wygodnie jak myszce i klawie... nie wyobrazam sobie grac w Halo byle ktora czesc na myszce... nie ten klimat :P Ale to zalezy juz od osobistych upodoban :)

W kazdym razie sie nie znasz :D

A co w kwestii cen gier- sprawa jest prosta:

W PC kase glownie inwestujesz w sprzet, by miec konfiguracje na czasie i gdy jestes uczciwy i kupujesz gry legalne, to tez troche kasy na to wydasz.

A jesli kupisz konsole, to nie marnujesz kasy na rozbudowe sprzetu, tylko na same giery- na jedno wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podales te 209 to cena ps2 ale nie jerycha. :)

Osobiscie uwazam ze jest owiele wygodniej wydac pare groszy wiecej na gierke co jakis czas niz od razu rzucac mase kasy na upgrade sprzetu. I jezeli mamy byc szczerzy to koszt pieca jest owiele wiekszy jezeli mowimy o legalnosci. Doliczyles winde? X czy ps nie potrzebuja wiec ten koszt ci odchodzi. Gra na padzie to kwestia przyzwyczajenia, ty sobie nie wyobrazasz, a ja widzialem gosci co headshotami z pada zalatwili caly team gosci co grali klawa mycha. Tabletem grales mowisz .... no to ciekawe. Niezle musisz miec poszorowany ten tablet :P

Po za tym podajesz wymagania, ale zapomniales o tym ze nawet majac takowe wymagania musisz pamietac o sciaganiu sterownikow, odpowiedniej konfiguracji podzespolow aby sie nie gryzly, aktualizacji biosu etc. kazdy ma to co lubi, kiedys tez tak myslalem jak ty, ale nic nie przebije lezenia na sofie pod kocem i walenie headshotow w coda albo rozwalnie Sarena ... a tak zapomnialem, na pc jest dopiero zapowiedz mass efect a ja juz go przechodze drugi raz ... :)

Nie wspomne juz ze firmy robia teraz konferencje aby przyciagnac graczy spowrotem do pc bo wiekszosc bylych pc graczy przerzucial sie na konsole wlasnie ze wzgledu na koszty ( ps3 40gb z kablem hdmi za 300 funtow? Kiedy w polsce sam odtwarzacz blue ray nie schodzi ponizej 1500 zeta) a i wiekszosc developerow traktuje pc po macoszemu ze wzgledu na piractwo ( crysis przez miesiac czy dwa nie siegnal 100tys sprzedanych kopii, kiedy Bioshock w przeciagu podobnego okresu czasu sprzedal sie w okolo 1,5 mil kopii).

Sorki gierki to biznes jezeli nie zarabiasz to sie wycofujesz nikt nie bedzie ponosil strat.

Po za tym jezeli nikt nigdy nie gral na konsoli nie wiem dlaczego tak mocno broni stanowiska pc. Sprobuj wtedy mow. Do pada sie przyzwyczailem po godzinie max 2 grania w gow'a .... tak gralem w gowa rok przed ukazaniem sie na pc. Owszem giery z konsol beda konwertowane na pc ale po jakim czasie? Owszem nie wszystkie ale duzo. Nie wspomne ze masa gier wogole nie jest konwertowana na pc (forza?pgr?eternal sonata?saints row?Just cause?viva pinata?rekordem chyba bylo halo 2 ktore bodajze po 2 czy 3 latach od wersji konsolowej ujrzal swiatlo dzienne na pc w okolicach premiery halo3 na X). Tylko prosze nie wyskakiwac mi tutaj z haslami ze nie ma strategii albo czegos w tym stylu na konsole. Owszem sa ale sa to gatunki niszowe i nie dlatego ze sterowanie jest trudne ( roflz nie jest, szczegolnie jak sterujesz jednostkami za pomoca glosu) tylko ze gracze konsolowi (szczegolnie ps i x) sa nastawieni na strzelanki i wyscigi.

 

A mialem sie nie rozpisywac.

 

Discuss?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle bez sensu taka gadka :Dgralem na kosnoli w i w gowa (fajnie sie gra - ogolnie akcja w fpsach na konsoli jest spowolniona strasznie , a w gowie jeszcze bardziej ja spowolnili cfanym zabiegiem chowania sie za pzreszkodaami... na xie grale krotko, na piecu dluzej - na piecu wyglada lepiej jednak mi sie zdawa. just caouse jest na pc viva pinata rowniez, a halo 2 wogole nie powinno wyjsc na peceta w taki sposb jak wyszlo :D ale jak mowisz, biznes to biznes.... komp i tak rox :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo 2 wogole nie powinno wyjsc na peceta w taki sposb jak wyszlo

Ta gra niestety zostala wykorzystana only jako chwyt marketingowy do promowania visty... wiec dlatego sie chopaki przy konwersjinie postarali... a ze GoW wyglada lepiej na kombie niz x... w koncu konwersja wyszla troche pozniej niz oryginal na konsole czyz nie? Jesli chodzi o grafike w gierach, to porownaj sobie mozliwosci terazniejszych PC a PS3... i ta moc PS3 bedzie rzadzic jeszcze przez jakichs czas- skoro tworcy Resistance: Fall of Man mowia ze przy tej grze wykorzystali zaledwie 30%(?) mozliwosci tej konsoli, a gra wyglada jak wyglada :)

A i zadna gra na kompa nie osiagnela takiego zysku w 3 miesiace, co Halo 3- bila przeciez ona na glowe pod wzgledem niejedna Hollywodzka produkcje- to taka apropos biznesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca w temacie, ale muszę się tym podzielić :)

Najnowsza wersja darmowego xfire umożliwia rejestrację wideo rozgrywki z ponad 1000 wspieranych gier. Możliwe są opcje full size i kompresja 1/2. Moim zdaniem świetna alternatywa dla Frapsa, zwłaszcza dla osób, które i tak grają z włączonym komunikatorem :)

http://www.xfire.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xfire to przede wszystkim buddy tracker. Wyświetla kto z Twoich znajomych, w co i na jakim serwerze gra, umożliwia bezpośrednie przyłączenie się do rozgrywki, ma wbudowaną wyszukiwarkę serwerów, komunikator głosowy obok standardowego, automatyczne wyszukiwanie aktualizacji zainstalowanych gier, teraz doszła rejestracja wideo.

Na moim kompie przy nagrywaniu fpsy spadają tragicznie, ale przy mocniejszych sprzętach pewnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominali ludzie z EA na którejś z konferencji ostatnio - granie za darmo, w zamian za reklamy.

 

jeśli mają tobyc reklamy tak samo często jak w realnym świecie to zagram, ale jeśli będą przesadzać a granie zacznie przyminać noc reklamożerców to niebardzo...

 

Jestem Za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wp czytalem niby ze ma byc calkowicie za darmo... jednak beda za to reklamy, od dokupywalnych akcesoriach nic nie bylo wspomniane, ale jezeli tak to ma wygladac to to tylko bedzie namiasta darmowosci... Badz co badz gre sie kupuje raz, a szalency niektorzy dodatki beda kupywac jak im tlyko jakas kasa wpadnie, wiec firma zarobi znacznie wiecej niz gdyby mialaby chociarz wprowadzic abonament... zreszta hmmm ciekawe co na to Valve...bo jakby nie patrzec to lekka zrzyna z ich team fortress'a :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ograniczy się tylko do tych reklam :) A co do zżynania pomysłu, to w którymś artykule było właśnie nadmienione, że prace nad BH zaczęły się wcześniej niż nad TF2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że reklamy w Battlefield Heroes będą tylko na oficjalnej stronie internetowej (będącej bazą dla community) i podczas wczytywania meczyków. Ot wszystko, po co było tyle strachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/362516/thq-creative-director-rants-on-piracy-death-of-iron-lore

 

"...Alright, I'm done. Making PC products is not all fun and games. It's an uphill slog, definitely. I'm a lifelong PC gamer, and hope to continue to work on PC games in the future, but man, they sure don't make it easy...."

 

"...I saw that Bioshock was selling 5 to 1 on console vs. PC. And Call of Duty 4 was selling 10 to 1..."

 

"...Trying to make a game for PC is a freaking nightmare...hey have a gaming-capable PC when they don't, the drive to get the cheapest components inevitably means you've got hardware out there with little or no driver support, marginal adherence to standards, and sometimes bizarre conflicts with other hardware...CD/DVD drives with bad firmware, video cards that look like they should be a step-up from a previous generation, but actually aren't, drivers that need to be constantly updated, separate rendering paths for optimizing on different chips..."

 

Zegnaj IronLore ;/ szkoda takiej dobrej firmy, teraz wiem dlaczego moja firma praktycznie nie robi nic na pc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: IMHO Kotaku manipuluje informacjami.

 

There is a long life ahead for Unreal Engine 3. Version 4 will exclusively target the next console generation, Microsoft's successor for the Xbox 360, Sony's successor for the Playstation 3 - and if Nintendo ships a machine with similar hardware specs, then that also. PCs will follow after that.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia grafika i fizyka fajna, oprocz tego ze masz strasznie male levele albo bardzo puste, nie wspomne ze masz loading co 5 minut. Nawet na renderware, jestes wstanie niezla grafe zrobic jak masz portal co 3 metry -_-. Coraz mniej mnie zachwyca ue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Second Life uznać za grę to mam pewną ciekawostkę. W najbliższej jesieni do gry podłączony zostanie BlueGene\L - bezkonkurencyjnie najpotężniejszy superkomp świata. Jego zadaniem będzie pozytywne zaliczenie testu turinga, co będzie jednoznaczne z uznaniem go za sztuczną inteligencję.

 

http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_6447.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Second Life uznać za grę to mam pewną ciekawostkę. W najbliższej jesieni do gry podłączony zostanie BlueGene\L - bezkonkurencyjnie najpotężniejszy superkomp świata. Jego zadaniem będzie pozytywne zaliczenie testu turinga, co będzie jednoznaczne z uznaniem go za sztuczną inteligencję.

 

Nadchodzi SkyNet :D Czekam teraz na Arnolda :P ehhh już słyszę Guns'n"Roses hehehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Porasz - trochę się czepiasz :) UE3 nie jest złe, jego poważnym minusem jest używanie hybrydowego oświetlenia, mogli mimo wszystko zrezygnować w końcu z lightmap :(

 

Przy okazji (sorki za rozdziałkę, ale przeskalowanie byłoby barbarzyństwem ;) ):

 

gt5vsreality03082ro2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta super odwzorowane, ale jakiekolwiek wyścigi bez możliwości kompletnego rozwalenia wozu to zabawa na pół gwizdka. Pamiętam GT jeszcze z ps one, napaliłem się strasznie, a wyłączyłem już po kilku minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, widziałem :P a co dforozbijania to autorzy wprowadzą to dopiero w tedy gdy nie będzie można narzekać na to że np "blacha się nienaturalnie wygła itd" innymi słowy jak zrobią to to już tak by nie dało się do tego szaremu użytkownikowi przyczepić.

 

W grze tylko samochody wg mnie są ładne, reszta leży troszke niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, o gustach się nie dyskutuje. Ja GT i NFS omijam szerokim łukiem, w wyścigach muszę mieć gięcie blachy i krzesanie iskier ;) Jak znudzi się samo ściganie, zawsze można zająć się masową rozwałką :D

BTW, filmiki:

 

http://www.gametrailers.com/player/30397.html

http://www.gametrailers.com/player/29099.html

 

http://www.gametrailers.com/game/5158.html

 

Jak PS3 będzie kiedyś w cenie PS2, to może się skuszę :D

 

PS.

Podgląd na nową mapę do CoD4

http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=11&ch=4&sd=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chlopaki, ale licencje sa proste. Masz oryginalnie odwzorowane fury z nazwami firmowymi- zapomnij o destruction model. Takie sa licencje na fury, tworcy realnych samochodow, nie chca aby ich samochody byly pokazywane rozwalone. Ot co.

Narzekac zawsze mozna bo...bo to nie giera na pc? Sorki ale moze spojrzcie na to z innej strony - stale 60 klatek i takie fury. Przestancie zachowywac sie jak gracze a pomyslcie jak devy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A seria Colin? Zdaje się, że były tam prawdziwe marki, auta odwzorowane bardzo dobrze, może nie najnowsze, ale nazwy i modele prawdziwe. A jak sie przypierdzieliło w drzewo to części fruwały aż miło. Do gier konsolowych nic nie mam, zwłaszcza po podłączeniu klawy i mychy jak do PS3 ;). Wyglądają fajnie, śmigają płynnie, ale jak ktoś nie lubi ścigania nawet pięknie wyglądającymi resorakami, to tego nie polubi. Nawet jak wyjdzie na PC za 19.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności