Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

serwus :)

no mam już teraz cały czas. Ostatnio sie wkurzyłem bo srzyzenie maszynką u fryzjera kosztuje 10 pln, a zostawienie paska włosów na środku - 15 :D

Niech sie cmokną, - sam sobie kupiłem maszynke do strzyzenia :D. Jestem samowystarczalny. hehhe

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu prawdziwego grafika pasuje wszystko oprócz długich włosów. ale lajt powoli zapuszczam. jeszcze jakieś 2-3 lata i będzie spoko ;)

 

a ta obecnie wygląda Herr moderator i jego fraulein:

 

b63377e4cda999c4.jpg

 

i druga nieco zakurzona miłość :D

 

7805102695985474.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot: Beatę (bo tak ma na imię) poznałem właśnie podczas robienia zdjęć na paleniu poltegoru. mówiłem o tym na imprezie u pikSara :D

 

Tomuś: spadła mi już od kiedy pracuję w PI. ale teraz czasami po kilka dni z rzędu nie odwiedzam naszego ukochanego forum. teraz kto inny zajmuje mi czas :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem właśnie podczas robienia zdjęć

 

Cos czuje ze mikolaj aparat pod choinke przyniesie ;P

 

No i jak zawsze na forum graficznym cała rozmowa wróciła do punktu wyjścia ---> SEX

 

Ciekawe jakby wygladaly wypowiedzi w watku "Grafiku pochwal sie kogo meczysz jak nie renderujesz" :) zarcik of course :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strażakami to i owszem była ale na dachu a nie na piętrze jak już coś ;] zresztą sam jej zrobiłem z nimi zdjęcie grupowe.

spotkaliśmy się przed wejściem i razem wdrapaliśmy się na sam dach Poltegoru po schodach, bez światła i przewodnika :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności