Skocz do zawartości

Wiz: Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

No to kolejna praca – Kuchnia. Model tej kuchni już jakiś czas temu zrobiłem. Marek G pokazywał swoją wersję a teraz nadeszła pora na moją wersję. W chwili obecnej dużo bym jeszcze pozmieniał ale nie chce mi się :) Za kuchnią znajduję się małe pomieszczenie relaksacyjne do wypicia kawy. Narzędzia pracy to standardowo: Max Vray PS

Zapraszam do komentarzy

 

Pozdrawiam

Mario

 

kuchnia0000czmy2.jpg

 

kuchnia0001czqv1.jpg

 

kuchnia0002czna4.jpg

 

kuchnia0003czqg1.jpg

 

kuchnia0004czbk3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie fajnie, jak zawsze ;)

Poprosze nastepnego interiorsa w style the hounting. Se modelowanie pocwiczysz ;) frame1.jpg

Tak wiem , wredny jestem hehe, ale naprawde kiedys bys mogl sie podjac ;) Albo przynajmniej uderzyc na jakies nieznane lady, bo wizek w tym stylu juz masz co nie miara, a jak ci dojda jeszcze te z kontraktu to juz wogole. Idz w nieznane Mario ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje kolejnej pracki strzelasz nimi jak z procy. Chcialo by sie powiedziec dawaj wiecej i wiecej :) bo jest na czym oko zawiesic.

Ciekawie byloby gdybys zrobil jeszcze renderek nocny z otwarta podswietlona lodowka :). Pozdrowionka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::SWRSC, Tomuś, RA, lord_saskybody dzięki

 

::Por@szek

se kiedyś pomyśle nad takim interiorsem który proponujesz. Spoko jeszcze sobie kilka wnętrz porobię a potem może w coś jak to mówisz nieznanego :P

 

::tweety

a nie chciałem za dużo przepalać żeby było widać morze. Figurki to dzieło z Evermotion :)

 

::Predator

no pomysł masz fajny z tym nocnym ujęciem. Jak się skusze to może coś zrobię

 

Podziękować też chciałem za front page :)

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mario(teraz wlasnie poszles sobie zobaczyc impre u sasiadow z moja Ifonka- mam nadzieje ze ja dobrze pilnujesz) +wizka jak zwykle na wysokim poziomie gratuluje front pega.Widze ze te nasze niedzielne kawki w knajpie dobrze dzialaja na twoja wene twórcza heheh a co bedzie za tydzien jak opuscimy tą piękną wyspe?Z kim bedziesz chodził na kawki nad morze?pozdr Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek sie troche poczepiam, horyzont wydaje mi sie za wysoko i na drugim renderze morze jest krzywo (jakies tsunami?), chrom moglby miec mcniejsze reflexy bo jakis taki blady jest, mleczne szklo troche dziwnie wyszlo na pierwszym renderku. szkoda ze w swiatelkach nie dales IES'ow i szkoda ze oprocz refleksow w ogole nie widac dzialania tych swiatel.

 

poza tymi paroma szczegolami to kuchnia bardzo mi sie podoba, bardzo fajny projekt i swietna wizka. fajne materialy drewna, plytek i blatu

 

pytania i prosby: :)

jesli mozesz to napisz jakie zrodla swiatla, wyglada mi na Sun+Sky ale chyba jest czyms doswietlone.

IrrMap+QMC czy cos innego?

Image Sampler? (z tym ciagle mam problemy i nie moge dobrac nic dobrego-szybkiego zeby renderki wychodzili ostre)

Jest szansa na zobaczenie jendego z renderkow przed PS i screen z warstwami z PS'a?

 

z gory dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi i gratuluje kolejnej super wizki i kolejnej rekomendacji na glownej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, w sumie jedyne, co mi się nie podoba to dziwne, ciemno-peerelowskie, hm, pokrycie, hm, wgłębień z figurkami - kojarzy mi się z szafą moich rodziców sprzed 15 lat :)

 

t0m3k - przy okazji pozwolę sobie odpowiedzieć za autora wizki na jeden z zarzutów - horyzont nie jest krzywo, to złudzenie optyczne...zresztą, pociągnij sobie poziomą kreskę po horyzoncie - wtedy zobaczysz, że jest ok :)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale Poraszek ma rację: materiały robisz wypas, ale większośc Twoich wizek to kubiki nieomal. Poza tym wsio sterylne, czyściutkie... Przybrudziłbyś nieco blaty, trochę kurzu dał gdzieniegdzie, poprzecierałbyś podłogę od chodzenia, dodał wiecej bibelotów, i to też takich z wyraźnym współczynnikiem zużycia (kubek z urwanym uszkiem). Śmiecie niewyrzucone, naczynia w zlewie, na stole w salonie książki, piórnik, na podłodze pluszaki i zabawki dziecięce, Na łóżku w sypialni pościel pomietą, na krześle spodnie, koszula, na ziemi sukienka i szpilki, dwie poduszki, na nocnym stoliku pudełko Durexów... Pełny spontan. Przewróciło sie, niech leży... czaisz klimat. To by była wizka dopiero. Nie standardowa, komercyjna, tylko ludzka. Prawdziwa. :)

 

...Puszczasz render i jedziesz na urlop. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

::DraB, JunioR, sand, Sisio - dzięki

 

::Marek G

Panie Marku to żałuj że nie byłeś z nami na imprezce organizowanej przez tubylców. Na koniec pobytu na tej wyspie byś zobaczył jak to ludzie robią imprezę na skrzyżowaniu 4 ulic i do tego całe tłumy poprzebieranych ludzi w śmieszne stroje. Tego nie da się opisać :P a co do niedzielnej kawy to jakoś będę musiał sobie poradzić, byle do wakacji aż będę przy mojej kochaniutkiej

 

::chveti

efekt ten dodałem w PS możesz też użyć AAE. Ostatnio przeglądałem zdjęcia profesjonalne w necie i na wszystkich było widać takie dodatki

 

::t0m3k

w halogenach dałem VrayLight bo ładniej rozświetlał figurkę.

Oświetlenie:

VRSky a słońce to standardowy Direct Dodatkowo w oknach umieściłem VrayLighty 3 sztuki Zawsze tak robie że daje światło i sprawdzam jak scena wygląda. Jeśli jest za ciemno to zwiększam wartość albo dodaje następny. To juz trzeba przetestować.

IrrMap+LC ImageS: QMC

 

Spoko mogę pokazać czysty render. Akurat tak wyszło że nie musiałem zbytnio ingerować PSem jedynie lekko zmieniłem kontrast i color balanse oto dowody

 

oryginalny render

kuchani3ujecie03orginalfq1.jpg

 

kilka poprawek w PS

kuchani3ujecie03ps1ez2.jpg

 

::Shogun 3D

Spoko ja teraz poczekam jak Ty zrobisz scenę z takimi detalami jak napisałeś, te wszystkie zabrudzenia, kurze, przecieraną podłogę i inne bajery. Zobaczysz jak się namęczysz Powodzenia

 

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario no fajniutkie moglbys pokazac ustawienia vraya i mowisz ze swiatel 1 direct+ 3 vray plany w oknach + te halogenki i Gi envi..

pokaz ustawienia jak mozesz :]

 

super super kitchen aa na jakim sprecie renderujess ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario wielkie dzieki za odpowiedz. Twoje wizki sa dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie wzorem.

 

Co do postprodukcji to robisz takie rendery, ze w zasadzie nie trzeba ich do PS'a wrzucac i nic podciagac. Ciagle nie wiem jak zachowac tak wysoki kontrast i zywe kolory, jak renderuje to zawsze wszystko mi matowieje i nie wiem dlaczego tak sie dzieje (nie wszystko mozna znalezc w internecie) kombinowalem z color mappingiem ale ciagle cos nie tak :/

 

Powinienes wrzucic czesc swoich prac tutaj www.vismasters.com. Wizki na najwyzszym poziomie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności