Skocz do zawartości

MAX3D.PL chce Ciebie !


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

max3dchceciebie.jpg

Redakcja MAX3d.pl chce Ciebie!

 

Umiesz pisać ciekawe artykuły?

Potrafisz znaleźć interesujące informacje ze świata grafiki komputerowej?

Chcesz wykorzystać swoje znajomości, żeby przyciągnąć masy do przeczytania tego co sam napiszesz?

Zastanawiasz się jakie to uczucie gdy większość grafików w Polsce czyta Twoje artykuły ?

 

 

Zgłoś się do nas i przyślij nam próbkę Twojej pracy!

 

Wymagania :

  • Sporo wolnego czasu
  • Sporo wolnego czasu
  • Sporo wolnego czasu
  • Odpowiedni poziom kultury osobistej
  • Ortografia oraz interpunkcja na odpowiednim poziomie
  • Systematyczność
  • Poważne podejście do pisania, pracy
  • Znajomość języków (mile widziany angielski)
  • podstawy html - na potrzeby przerabiania tutoriali
  • znajomość sceny graficznej
  • Poczucie humoru mile widziane

Ponadto, każdy kto chce dołączyć do grona redakcji musi wysłać na adres [email protected], [email protected]

, [email protected], [email protected] (najlepiej na wszystkie maile naraz) próbny news oraz artykuł, napisany przez siebie. Osoby, których twórczość wybitnie nam się spodoba zostaną tzw. rekrutami i będą mogli w pełni współtworzyć max3d.pl. Nie oznacza to jednak, że w tym momencie mają przestać się starać. Po jakimś czasie

z grupy rekrutów wyłonimy pełnoprawnych redaktorów.

 

 

Temat artykułu :

 

 

"Targi CG 2007" - aktualnie odbywają się targi CG w Polsce.

Jesteś wysłany z redakcją max3d.pl jako przedstawiciele serwisu. Na

targach nawiązujesz znajomości z firmami: HP, Canon, AMD i Pentagram.

 

Korzystając z internetu i dostępnych w nim informacji o tych firmach,

postaraj się napisać krótką relację z tych Targów wraz z opisami ich

najnowszych produktów oraz ewentualnymi propozycjami współpracy z

serwisem.

 

Wymagania: tekst napisany poprawnie gramatycznie i ortograficznie!

Długość tekstu: max. 5000 znaków (wraz ze znakami interpunkcyjnymi oraz spacjami).

Prosimy o przesłanie dwóch wersji: sam tekst w wersji .doc (Word), lub

formatu OpenOffice lub txt, oraz w formacie html: szerokość kolumny:

750px, dodatkowe marginesy w tabelach z prawej: 20px z lewej: 15px. Do

wersji html może być dołączona ewentualna grafika w postaci bannera lub

kilku (max 4-5) zdjęć o wymiarach max 750px na szerokość i 850 na

długość.

 

Nasze wymagania są wysokie, bo mierzymy wysoko, oraz chcemy wyeliminować ludzi leniwych w przedbiegach !

Pamiętajcie, żeby się podpisać imię, nazwisko oraz login z forum.

 

Powodzenia!

Redakcja Max3d.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czas na 2 newsy sie znajdzie, artykul raczej raz na 2 tyg, ale obszerny. Tutki tez moge przerabiac, wywiady nie sa mi obce ;) - w koncu jestem na instytucie dziennikarskim...

 

Ale naughty, naughty Leru powiedzial, ze musze pisac ten artykul na temat cg2005 :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był by problem z systematycznością i ewentualnie języki - mam słaby angielski:/(tzn większość rozumiem ,ale pisać ciężko).

We need your help... od razu misie przypomniał song od Thousand Foot Krutch - Absolute :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrzcie ze nie umiecie 3d, tym lepiej ! Glownie chodzi o czas, ktory mozecie poswiecic dla max3d.pl - wiadomo grafik ze zleceniami nie ma czasu na nic, a my potrzebujemy ludzi z czasem.

 

Nie bojcie sie o nic, piszcie ! wybierzemy rekrutów i bedziecie mogli sie sprawdzic przez okres testowy 2ch miechow czy dajecie rade ze wszystkim, pamietajcie tez ze zawsze mozecie zrezygnowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 px to max szerokość całej kolumny. marginesy mają zawierać się w środku kolumny. w niej dajesz 20px marginesów z prawej i 15 z lewej. głownie chodzi o odgrodzenie treści od brzegu pierwszej ramki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za materialistyczne podejscie, ale dajecie cos poza ****** tytulem redaktora? -_-

 

a cgtalk cos daje poza tytulem redaktora ? :) podpowiem Ci ... NIE !

 

nikogo nie zmuszamy, a oczywiście są inne korzyści plynace z bycia redaktorem :) (przynajmniej teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między innymi to nasz największa uciecha ;) nie no żartuję :]

 

a na serio to przede wszystkim masz możliwość nawiązania z masą powaznych ludzi współpracy jako redaktor serwisu. ludzie inaczej patrzą na ciebie jeśli prowadzisz coś większego i możesz im coś zaproponować (choćby reklamę).

 

warto się zastanowić, zwłaszcza jeśli wchodzisz we freelance :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konkursu może podejśc każdy. bez względu na IQ...

 

ahaha

 

Leleń na forum nie musisz umiec pisac "polskie literki", wazne zebys umial je zastosowac wrzucajac cos na glowna (news,artykul,tutorial,recenzja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie tak, chcieliśmy wziąć 5 osób, ale zgłoszonych jest za mało, no ludzie jest dużo do zrobienia - na pewno możecie pomoc.

 

Teraz moderatorów tylko będziemy wyłaniać w ten sposób, wiec nie ma co liczyć ze Adek sie do kogoś odezwie na prajvie z zapytaniem czy chcesz być modem ;)

 

Dlatego jeżeli macie pomysły, chęci do pomocy, testowania, pisania recenzji to piszcie tę mini aplikacje ;)

 

Pamiętajcie, że zawsze możecie później zrezygnować, jak nie będziecie mieli czasu.

 

2ga taka okazja może nie trafić się szybko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! ^^ He znam te forum od tak długiego czasu, chyba od w tedy gdy zaczynałem zabawę z maxem (ok od 12/13 roku życia...) i z chęcią bym się udzielił :) już wcześniej psiałem że bym z chęcią oddał coś od siebie dla tego Forum. W końcu dużo dzięki niemu zyskałem i myślę że też chce dać mu coś od siebie, o ile mogę.

 

Co do wymagań to:

 

Wymagania :

 

* Sporo wolnego czasu / no nie aż tak dużo no ale myślę że dam sobie radę...

 

* Odpowiedni poziom kultury osobistej / Nawet w życiu codziennym ograniczam się do mówienia kurczę ;)

 

* Ortografia oraz interpunkcja na odpowiednim poziomie / Poziom jako taki, w końc są słowniki oraz sprawdzanie ortografii w FirFox'ie :)

 

* Systematyczność / dla forum mógł bym się postarać, w końcu to nie blog ani nic w tym stylu ,tutaj trzeba wziąć się za siebie, jak na zlecenie.

 

* Poważne podejście do pisania, pracy / zdaje sobie sprawę że pisane informacje będą dla mas i nikt ich nie przeczyta gdy będą niechluje czy też nie czytelnie napisane.

 

* Znajomość języków (mile widziany angielski) / Ciągle się uczę Angielskiego i kształcę w tym kierunku.

 

* podstawy html - na potrzeby przerabiania tutoriali / z tym nie będzie najmniejszych problemów

 

* znajomość sceny graficznej / no a jak ;)

 

* Poczucie humoru mile widziane / Hehe xD

 

Pozdrawiam wszystkich!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczelny - bez "be ;)

ale cóż mógłbym cosik podziałać ;] (2D only, podstawówka i Domowe przedszkole )

 

Co do wymagań to:

 

!! wolnego czasu brak, ale nocki mam jeszcze wolne :D

 

!! Ortografia oraz interpunkcja, wciąż walczę z tym na forum

 

!! Agnlijskij znam ***, w miarę, ciągle się go uczę . . .

 

!! Głowa pełna pomysłów

 

!! podstawy html - tego się uczę, ale spoko :]

 

:D:D:D

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyhhh pisz recenzje i jedziemy z koksem :)

 

z chęcią:) ale dopiero tak w wakacje może jakoś zadziałam w tym kierunku . Teraz to nie pewna sytuacja ze szkołą , pracą i mieszkaniem. A w sumie chciałem jeszcze powojowaćw bitwie Oo ahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności