Skocz do zawartości

Teczka 2D: maciekG


maciekG

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne pracki maciekG :], experymenty z kolorem,

 

 

strawberry fields forever :] hehe obrazy z cyklu zgadnij czym różni się jeden od drugiego ;).

 

i przy okazji kto to jest Church :].

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie lubie czegos czego nie moge kontrolowac;] akwy nie poprawisz , nie nolozysz drugiej warstwy,trzeba miec odrazu zaplanowane co gdzie i jak mazac, inna sprawa to kolory- nie lubie przypadkowosci- w akwie czesto nie jestem w 100%przekonany co otrzymam i jak mi sie to rozlezie na papierze---to sa tylko moje odczucia jak mialem kontakt z awka(fakt faktem tylko dwa czy trzy rysunki zrobilem by z ciekawosci zobaczyc jak to sie maluje). Jezeli ktos juz maluje sporo to pewnie ma sposoby jakies na to,ja nie mam cierpliwosci;]

 

PS wole olowek;] o takkkk;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo...takiego przyjecia to sie nie spodziewalem :)..dzieki milo slyszec takie rzeczy..

no fakt akwarela jest troche nieprzewidywalna ale z czasem coraz mniej..poki jest mokra to mozna jeszcze poprawiac:)..a rozplywa sie tez raczej tylko tam gdzie wczesniej polozysz wode...generalnie lubie akwarelke bo jest szybka i wlasnie taka na raz..bez dlubania :)

 

zmotywowany podlubalem jeszcze troche ostatniego speeda

 

2001748884307207187_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niby tak ale już bardziej interesująco, może jeszcze wy stopniować odcieniem w dal... no i ta lewa strona jakaś taka niepasująca do reszty. Nadal uważam że szerszy kadr dobrze by zrobił. :) acha i tlo za katapultą bardziej spójne :) Będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babeczce to może jakiś kosmyk na twarz daj (ja tak często robię-nabiera zmysłowości i nie ma wrażenia łysości ;))

rzułv ma bardzo miłe kolorki, może nie zostawiaj go takiego samego, może daj mu jakieś kolorowe przedmiociki, żeby się taki samotny nie czuł na "kartce" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki thalion...tak wole szybko..wole zrobic 5 szybkich niz jeden dokladny...ale zdaję sobię sprawe ze czasem przydaje się "posiedzieć"

 

JakóbM..nieład jest ciekawy zgadzam sie, ja jakos wole jednak uzywac prostych srodkow...proste brushe...rzadko kiedy z jakas faktura..tekstur nie uzywam..

 

generalnie wrzucilem skonczony pociag do nowego watku

http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=603949#post603949

zapraszam

 

(ps uzylem tam filtru :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności