Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niezle dajecie rade chlopaki. fajnie ze watek sie kreci wciaz :)

 

daaawno mnie tu nie bylo. ostatnio cos w ogole malo malumalu u mnie.

ale to jednak fajna zabawa. daliscie mi motywacje zeby znow cos nabazgrac.

 

inspirowane mullinsowymi "harkonnenami" i "uczta baltazara" rembrandta:

grubas_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekG-> fajne swiatelko

leszke_lenia-> podoba mi sie ze dajesz w 2 wersjach kolor/b&w:) obydwa fajne i widac ze Twoje

Elmo22-> i co z tego ze kopiowany? dobrze wyglada efekt rozmycia tego pierwszego-ala z filmu :D

kengi-> mogles jeszcze bardziej wyciagnac twarz :)

 

teraz cos ode mnie:

cwiczen kobit ciag dalszy, tym razem fota bardziej mi pomogla raczej w wyciagniu kolorow niz w przemalowaniu calej babki jaka byla na zdjeciu totez pojechalem ją raczej po swojemu zerkajac na ukladanie sie ewentualnie wlosow, ich miejscowe kolory itd.

czas ~1h 15min

cwiczonko9ry8.jpg

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz - bardzo fajne te wloski :) widze ze tablecik nie stygnie

 

z cyklu "nudzilem sie" cz.8 taki maly UH-1 :) w sumie to namazianie go trwalo ciut dluzej niz normalny speed, ale wrzucam bo widze ze jest popyt na ten sprzet. btw znowu polecialy mi proporcje :/

Eco - ;) polataloby sie .. ehhh. zis łan for ju. pozdro

speed8mp8.jpg

aha. link do oryginalu http://www.namsa.nato.int/gallery/systems/UH1_huey_afghanistan.jpg zeby znowu nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz: na tej ostatniej nie podobają mi sie te zostawione slady pedzla..troche brudno sie robi....

Łukasz Jaskólski: nom, niezly stwor :) nie wiem tylko czy aby ten ksiezyc?..nie za bialy...a w ogole to moglbys sie nie obijac tyle..i wrzucac wiecej swoich malunkow.... :D

elmo22 : ostatni helikopter swietny :)

Raiden8: pokombinuj z kontrrastem...bo poki co blado strasznie :]

 

taka malowanka szybka(15minut)..mial byc samolot :D :

samolatalj7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_lenia-> tez musze jakiegos samolotowego speeda zrobic :D fajne fajne

slizgi-> podoba sie ale cos nie czuje glebi za tymi drzewami-wlasciwie co tam sie wogole dzieje, jesli:P to gory to wygladaja one troche jakby wrastaly w drzewa....

 

to ode mnie:

dzis tak przygodowo troche... szybkie zleconko wykonane w 3h. Zastanawiam sie czy jeszce cos dlubac bo to jest w sumie speed choc jak miala byc szybka realizacja to jest :D

pozdrawiam

cwiczonko11ht1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky:tiaa :)

nie no ten lakier na biurku nawet fajny :P

wojo: no niezle dynamiczny ten ziom

omen: supa , dałbym takie same flagi na 2 okret i śjakieś światełko od lewej

kome: respect :)

arturros: wiecej odcieni tej zieleni no i te blizsze listki ciemniejsze

leszek: jeszcze 5 minut detalowania (np maski) by sie przydało i wlosy jakims wlochatym bruszem, pozatym cacy

 

środowy mech:

meh2bg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Omen też dziobie Mecha...więc zrobię mu przedpole to może razem dokopiemy temu monsterowi którego namalował Łukasz.

 

 

PS, 33 min plus minutka n brudzenie teksturami.

Bot_a.jpg

 

Pierwszy raz to coś wrzucam.....więc jest okazji żeby coś napisać. Uwielbiam ten watek i często tu zaglądam. Sam nie postuję bo speed to nie dla mnie, ale znajduję tu wiele inspiracji :)

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle chopaki :D

Jakkas - zacny robocias; zupełnie jak z oldskulowego sci fi dorzucic jeszcze amerykanskie city rozbiegane ludziki i godzille w tle :D

Omen - chybam zauwazyl trojkatnego brusza no i pracka ma kopa i fajny podział na plany tylko rogów nima

Woj - super ta dynamika kompozycji i postaci i mech ma ciekawy dizajn , jedynie malowanie pedzlem nieprzezroczystym troche zubaża prace

Arturros - no lepiej , ale kolorki dalej wyprane - w cieniach dawaj bardziej nasycone kolory i ogolnie przydałoby sie poglebic cienie

Koniu - przede wszystkim na poczatku malowania walnij jakis kolor na tło

Tortur - hmm mimo ze smutno to dobrze jest :)

Daroz - kompozycja troche nie teges i chyba za duzo tego samego pedzla ( ten ze zmienną przezroczystoscia i rozmiarem raczej srednio sie nadaje do budowania form )

Kraszer- bym tu podzialał taką ciemna czerwienią światla odbitego na tych czarnych konturach pierwszego planu i jakos tak pusto przy ognisku

 

mentor mode off

 

taki msciciel z babilonu ( w sumie to overpaint na moim pierwszym tabletowym dziele )

bablilonuv6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności