Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dezzed klimat na duży +

 

I ostatni na dzisiaj sooe.jpg

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

EDIT: A teraz troszkę inne podejście do koloru

 

prisoner.jpg

Edytowane przez rozrack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_lenia: swietny ten niebieski landschaft, przypominaja sie prace biglebowskiego z poczatku watku. Przy okazji, to juz 9969 post tutaj, zblizamy sie do 4 zer :)

 

Luzny szkic do miedziorytu, żebra przeklejone z obrazka znalezionego na google

scary.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachment.php?attachmentid=69382&d=1263925136

 

a to już pewnie widzieliście podkład czarno-biały wykonany na tutejszy speed painting, jakoś bardziej do mnie przemawia niż po wybarwieniu ciekaw jestem waszej opinij

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od miesiąca lezy u mnie nowy pentagram Virtuoso, ale jakos nie mialem czasu i chęci - dwie wprawki z nacisku. Na krawędziach mam jakies martwe punkty i łapa boli (razem 25min, od 5 lat nie mialem tabletu w dłoni)

wpr1.jpg

 

wpr2.jpg

wpr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł

fajnie siem tu dzieje Panowie , a wiec tak :

Uriel: na Twoim miejscu pokombinowal bym z kontrastem..wiesz tak tu i tam dac konkretna czern.biel.,..to by bardzo pomoglo Twoim pracom :]

icecold: widze ze zaczynasz bawiac sie powazniej w textury :D tylko wiesz zebys sie za bardzo w nie nie wpedzil bo zamiast wejsc w szczegol to przyslonisz jakas fakturka idac na latwizne.. wiem z wlasnego doswiaczenia :) do dzis tak mam :D a zatem uwazaj ;)poza tym za bardzo wyostrzasz te prace.

ola-f : za refki i do roboty :)

Bladolicy: no troszke plasko.ale ku dobrej stronie zmierzasz :) wiecej cwiczen zalecam :)

Mant-raz : fajne :]

Araval: tez luks :]

Ł.Witkowski: szkoda ze nie ma wiecej sladow :) kolorki ciekawe.

 

a ja taka okladke na zajecia zrobilem...typograficzne zabawy ;)

obwolutacopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matejko77

Czesc wam wszystkim!

Jestem nowy tutaj,nazywam sie Mateusz i mieszkam w szkoplandzie.

Bardzo sie ciesze ze znalazlem ten Polski forum i mam nadzieje ze sie tutaj duzo naucze.

Ale z tego co tu widzialem jestem tego wiecej niz pewien.

 

Na poczatek taki maly szkic w painter,oczywiscie autoportret!

 

gnom1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matejko77

rondo dziekuje,mam ich jeszcze kilka.

Te twoje speddy tez mi sie podobaja.Bylem na twojej stronie i blogu,swietne prace,masz ciekawy styl.

 

A tu jeszcze jeden szkic.

 

strange-Face-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matejko77

gabahadatta fajnie wyszlo,swiatlo i atmosferka.

Widzialem twoje portfolio i musze powiedziec ze superek,podoba mi sie twoj styl.

 

Tu jeszcze jeden taki z tej bandy.

 

Wanted-b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, jako, że jest to mój pierwszy post chciałbym się z wszystkimi serdecznie przywitać. Kilka słów o mnie. W przeszłości miałem dużo wspólnego z rysunkiem, nieco mniej z malarstwem, przez lata zaniedbałem zdolności i przestałęm się rozwijać. Ograniczyłem się właściwie do rysunków ilustrujących architekturę zgodnie z wykształceniem. To co tutaj znalazłem mocno mną wstrząsnęło. Ogrom wspaniałych prac i talentów jest niesamowity. DO tego imponuje wzajemna pomoc, wytrwała praca nad rozwojem. Po zimnym prysznicu przyszła kolej na refleksje, a następnie działania. Chciałbym włączyć się w ten wir pracy i rozwijać umiejętności. Jakiś rok temu zakupiłem tablet, ale po 2 pracach spoczął nie używany. Wczoraj zebrałem siły i coś nakreśliłem, zupełnie bez pomysłu i bez dobrego efektu. Nie bardzo wiem jak efektywnie korzystać z tego urządzenia. Proszę napiszcie, gdzie mogę umieścić moje stare prace i te powstające, w którym dziale mogę liczyć na krytykę. I od czego zacząć? Będę bardzo wdzięczny za uwagi, krytykę i wskazówki. Mentor pilnie potrzebny.

 

003blow.jpg

Edytowane przez barney22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności